Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!


Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!


Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haldenia- Frakcja
29-05-2016, 02:09, (This post was last modified: 31-05-2016, 16:37 by Varwick.)
#1
Haldenia- Frakcja
Poniższy post dotyczy proponowanej przeze mnie frakcji:
Haldenia
Kultura i ustrój:
Haldeni to lód zamieszkujący wschodnie archipelagi. Tereny te pozwoliły im na niezwykły rozwój w kierunku żeglarstwa, oraz w połowie ryb, który stanowi ich główne źródło utrzymania. Archipelag zamieszkiwało wiele pomniejszych plemion, które zjednoczyły się tworząc jedną monarchie. Co pięć lat organizowane są zawody, w których jeden z ojców plemienia ma szansę zostać mianowany kajentem, czyli przywódcą Haldenii.
Ludność:
Haldeni mają zazwyczaj ciemne włosy i oczy, a nawet niekiedy tak czarne jakby w ich spojrzeniu panowały ciemne odmęty mórz na których się wychowali, cechują się stosunkowo drobną posturą, jednak silnymi kończynami, co umożliwia im szybkie przemieszczanie się po linach swoich okrętów rybackich, jak i wojennych podczas morskich abordaży. Haldeni na podobieństwo Ismirów wyznają wiarę w Praojca, którego hojność odpowiada za ich powodzenia i niepowodzenia podczas rybackich połowów.
Wojskowość:
W walce ich szczególną siłą są okręty wyposażone w śmiercionośne tarany, a czasem i w balisty ogniowe, które podpalają wrogie łodzie. Załoga takiego statku wyposażona jest w harpuny, którymi przy bliskim starciu mogą zasypywać przeciwnika. Dzięki ich sprawności fizycznej nie sposób także zaprzeczyć, że wyjątkowo sprawnie dokonują abordaży. Na lądzie natomiast ich jednostki uzbrojone są w lekkie pancerze wykonane z utwardzonej skóry zdobionej metalowymi łuskami na ramionach i korpusie, oraz w długie tarcze będące ich osłoną przed zasięgowym ostrzałem łuków, po to żeby zbliżyć się na tyle blisko aby móc razić wroga oszczepami.
Reply
29-05-2016, 08:14,
#2
RE: Haldenia
Bardzo ciekawa koncepcja, frakcja wręcz idealna dla graczy lubujących się w żeglarskich klimatach.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Enhanced By CloudFlare.