Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!


Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!


Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buntownicy
29-05-2016, 16:43,
#1
Buntownicy
Oto moje propozycje ugrupowań buntowników każdej nacji do których mogliby przyłączać się zbuntowani gracze, oraz pewnego rodzaju ich opis:
Nordheim:
Obóz jarla Lotiego, Loti dla wielu Ismirów uważany jest za potępionego przez bogów. Jarl ten przez prowadzenie aktywnych wypraw wojennych chciał przypodobać się Gautyrowi. Pragnął godnej Ismira śmierci w walce, lecz śmierć dotknęła jego rodzinę a nie jego. Loti z każdej wyprawy wracał bez ran, podczas gdy jego syna zabijała od środka nie znana choroba. Młodzieniec zaczął majaczyć a temperatura jego ciała stale rosła, i wkrótce dobiegła go śmierć. Loti za wszystko zaczął winić bogów, prosił żeby to jego przyjęli w ofierze- tak się jednak nie stało, bo niedługo po tym podczas porodu umarła jego żona i dziecko. Rozpaczony jarl przysiągł sobie zemstę i swój topór zwrócił w stronę sąsiednich plemion. W obozie Lotiego znajdzie miejsce każdy, kto nie godzi się na okrutne boskie losy.
Imperium Azebii:
Oaza Gal-Ahat'a, Gal-Ahat wychował się na gorących pustyniach południa w rodzinie kupców wędrujących z oazy do oazy w poszukiwaniu zarobku. On jednak już od młodego przejawiał wielkie zainteresowanie walką i jazdą konną. Ojciec jego rodziny był gorliwym wyznawcą wiary w Ojca Mądrości i co rok odbywał podróż do świątyni, aby składać dary i modły za opatrzność nad jego rodem. Gdy Gal-Ahat dorósł postanowił razem z swoim kuzynem Gellizem towarzyszyć ojcu w wyprawie do świątyni. Na miejscu spotkali się jednak z grupą rabusiów plądrujących świątynie. Kuzyni poruszeni tym faktem postanowili pokrzyżować ich plany- zauważyli że wkrótce nadejdzie burza piaskowa i uznali że pod jej osłoną zaatakują bandytów. Plan zdawał się skutkować, ponieważ udało im się zabić część grupy, lecz pozostali dosiodłali swoje konie i podczas ucieczki zabili ojca Gal-Ahat'a. Przestraszony młodzieniec ruszył do osady swojej rodziny, lecz nie świadomy tego że w jego ślad podążali oprawcy jego ojca wydał wyrok na swój ród. Obiecał on sobie zemstę i zaślepiony nią stał się podobny do bandytów z świątyni, zaczął mordować i grabić. Szybko jego gniew docenili fanatycy religijni i ukierunkowali tą złość w stronę bogatych innowierców składających spore datki swojemu bogu. Tak więc w oazie Gal-Ahat'a swoje miejsce znajdą ci, którzy pragną zemsty na innowiercach lub chcą w niegodziwy sposób się wzbogacić.
Midland:
Zamek hrabiego Ingredona, hrabia Ingredon herbu Złotego Dzika to postać, której najemnicza działalność podczas wojny domowej prowadzonej w Midlandzie przyniosła ogromne zyski, a jego skarbiec opływa w złoto zdobyte z mieczem w ręku.Ingredon dorastał w szlacheckiej rodzinie na terenie królestwa Logres. Jego przodkowie przez lata starali się osiągnąć w Midlandzie pokój, jednak odmienne interesy królestw były zbyt wielką przeszkodą dla jednego rodu, Teraz hrabia dysponuje bogactwem, które w jego przekonaniu pomoże mu osiągnąć cel jego przodków. Jego ideologia jest jednak odmienna, gdyż Ingredon chce zdobyć władzę nad całym Midlandem siłą, a swój majątek inwestuje w opłacanie drobnych baronów zapatrzonych w złoto i władzę równie mocno jak ich zwierzchnik. Hrabia stał się tak zapatrzonym w siebie buntownikiem, że nakazał nazywać się Heroldem lub wybawcą Midlandu, a swój bunt nazywa świętą wojną. W zamku hrabiego schronienie otrzymają ci, dla których wojna szalonego hrabiego jest słuszna, lub słuszne są pieniądze jakimi ich opłaci.
-Brakuje buntownika z Sangmaru, lecz jeśli moja koncepcja spotka się z poparciem, to natychmiast stworzę jego historię i zarys działań w świecie.
Reply
09-06-2016, 12:36,
#2
RE: Buntownicy
Sangmar:
Pieczara Mędrca, Kein Allaba zwany Mędrcem był niegdyś nadwornym doradcą basileusa, jednak gdy władza Sangmaru opadła Kein postanowił przywrócić dawną świetność państwa na własną rękę. Pod pretekstem walki o wolność szybko zwerbował wojowników gotowych walczyć nią i przelewać krew w bitwie. Mędrzec chcący wolności zyskał jednak miano tyrana. Kein potrzebując jedzenia i schronienia dla swoich ludzi dopuścił się niezwykłego okrucieństwa- splądrował urodzajną osadę Sangmaru i przejął ją. Czynem tym zrównał się z tymi z kim chciał walczyć, czyli z Imperium Azebii. Wiadomość o jego ataku rozeszła się po całej pustyni i wkrótce Kein musiał uciekać przed najemnikami którzy pragnęli zdobyć nagrodę za jego głowę. Mędrzec ukrył się w pieczarze na zachód od Baalhammonu i tam pełny nienawiści do okupanta jak i do swojej ojczyzny postanowił, że jego ruch wyzwoleńczy zmieni swą formę na walkę o władzę. Legenda głosi że ci, w których sercach jest żal do swojej ojczyzny odnajdą pieczarę w najmniej oczekiwanym momencie, a ludzie Keina przyjmą go serdecznie jak jednego ze swoich.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Enhanced By CloudFlare.