Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacje Data premiery w Steam Early Access!
04-06-2016, 22:40, (This post was last modified: 05-06-2016, 10:03 by bartold.)
Data premiery w Steam Early Access!
[Image: 279.jpg]

Witajcie!

Mamy przyjemność oznajmić, że premiera Glorii Victis w Steam Early Access odbędzie się w środę 8 czerwca! Wcześniej nastąpi pełny wipe postaci, zatem wszyscy dotychczasowi gracze będą mogli rozpocząć grę jeszcze przed premierą. Ponadto, każdy użytkownik będzie mógł zamienić obecne konto na dostęp przez Steam!

Możecie już teraz dodać Glorię Victis do listy życzeń na Steamie i jako jedni z pierwszych dołączyć do konfliktu podczas premiery w Early Access!
http://store.steampowered.com/app/327070/

Do zobaczenia na polu bitwy!
PR Manager, Designer

If you'd have any problem, please send us logs (Steam\SteamApps\common\Gloria Victis\gv_Data\output_log.txt
OR
C:\Users\user_name\AppData\LocalLow\Black Eye Games Sp z o o_\Gloria Victis) to support@gloriavictisgame.com with a problem description.
Reply
04-06-2016, 22:56,
RE: Data premiery w Steam Early Access!
Oby wam Bozia w sprzedanych kopiach wynagrodziła!
Reply
04-06-2016, 22:57,
No proszę Smile Dobrze, jest postęp! Smile
"Ręka nie zadrżała, cięciwa napięta
Strzała Cię pocałowała, poleci następna!" ~ Fokus o systemie strzeleckim w GV
Reply
04-06-2016, 23:10,
No i tak trzymać! Cały czas do przodu! Czyli zapewne od 8 powiększy się dość frekwencja Wink
Reply
04-06-2016, 23:56,
Kolejny kamień milowy, cieszę się niezmiernie. Niemalże codziennie od nieco ponad 4 lat śledzę rozwój gry, pamiętam dni kiedy to wszyscy czekali na start pierwszych testów pre-alpha i ciężko i uwierzyć że minęło już tyle czasu. Z sentymentem wspominam stoczone bitwy a także graczy którzy mimo lagów i bugów potrafili czerpać radość z testowania i kreować nigdzie indziej nie spotykaną atmosferę. Nadal zostało wiele do zrobienia, dzień ukończenia gry nadal nie jest bliski jednakże mam nadzieję że doczekamy tego dnia. Mam również nadzieję że wraz ze startem EA powrócą także ci którzy zrezygnowali z gry do czasu poprawy jej optymalizacji @lebkowsky
Reply
05-06-2016, 05:23,
Super! Czekam z niecierpliwością. Smile
Reply
05-06-2016, 14:34,
Cały czas do przodu Smile gratuluje i życzę wam ogromnego sukcesu. Polskie MMORPG podbija świat i to jest to Smile
Oby tak dalej
Reply
05-06-2016, 17:47,
Niech wam bóg w dzieciach to posunięcie wynagrodzi Big Grin !!!

- a mi standardowo jest dane czekać tylko i wyłącznie na nowe animacje postaci Big Grin

░░░▄▄▀▀▀▀▀▄▄░░░
░▄▀░░░░░░░░░▀▄░
▄▀░░░█░░░█░░░▀▄
█░░░░░░░░░░░░░█
█░█▄▄▄▄▄▄▄▄▄█░█
░█░░░░░░░░░░░█░
░░▀▄▄░░░░░▄▄▀░░
░░░░░▀▀▀▀▀░░░░
Reply
05-06-2016, 21:54,
Machina nabiera tępa ;]
A jest w planach zmiana tektur twarzy?
Sam nie zrobił bym lepszych ale przyznam że na dzień dobry niektóre lekko mnie przeraziły.
Reply
06-06-2016, 09:36,
Jeśli mam kupioną już wersję gry to na steam będę mógł ją dodać czy bedę musiał kupować jeszcze raz ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.