Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieliniowość fabularna
03-03-2012, 21:00,
RE: Nieliniowość fabularna
Jak będe mieć czas to może coś wymyślę. Narazie powiem tyle, że chodzi o zadania jakieś skomplikowane z intrygami w tle ; D . Misje tego typu mogą opowiadać o np. pomocy wieśniaczce w odnaleźeniu porwanego dziecka. Albo np. odnaleźeniu sprawcy jakiegoś tam morderstwa i trzeba przeprowadzać śledztwo itp. ( jak ktoś grał w risen to mam na myśli taką misje jak poszukiwania moredrcy w klasztorze ) a i, że to mój pierwszy post to witam wszystkich ; )
" Teraz pomaganie jest modne. Kiedyś nie było modne, kiedyś było oczywiste. "

Reply
03-03-2012, 21:01,
Idziemy do tawerny.

Rozpoczynamy rozmowę z właścicielem karczmy.

Ja: Witaj.Poszukuję pracy, gdyż ma sakwa świeci pustką, a z czegoś żyć trzeba.Miałbyś coś dla mnie?
Karczmarz: W sumie to narazie niczego nie potrzebuję chociaż...Nie wiem czy byłbyś w stanie coś takiego wykonać.
Ja: Mów
Karczmarz: Od dłuższego czasu produkuję miód pitny(potrafi zamotać człowiekiem) i niedawno dostałem list z pogróżkami.Obawiam się, że może to się źle skończyć dla mojego dorobku życia.Czy byłbyś w stanie dowiedzieć się kto chce mi zaszkodzić.Sowicie Cię wynagrodzę.
Ja:1. Niestety nie podołam temu zadaniu(Kończymy rozmowę)
2.Naturalnie, wreszcie coś ciekawego niż durne zlecenia na zabicie strzygi.Od czego mam zacząć?

I tutaj karczmarz mówi o czlowieku, który wie wszystko o każdym. no i tak się rozkręca zadanie.Myślę, że dobre choć wymyślone na szybko
Wszyscy leżymy w rynsztoku lecz niektórzy patrzą w gwiazdy.
Mark Twain
Reply
03-03-2012, 21:09, (This post was last modified: 03-03-2012, 21:17 by alibaba11.)
Albo jakby byłą możliwość nurkowania to np. Uratować kogoś na dnie bo nie może się wyplątać z czegoś i przy tym nie zabić siebie;P, lub złapać jakąś rybke i ją upiec w tym ognisku które przygotowaliśmy w poprzednim moim poscie^^

Edit.

Lub też jakby były jakieś lokacje pustynne to zadanie żeby znależć w ciągu jakiegoś czasu wode czy tam jakąś karawane żeby przetrwaćSmile
Reply
03-03-2012, 22:44,
Tak wgle to jakie będą klasy?Tongue
Reply
03-03-2012, 22:54,
Siemka Wszystkim
to mój pierwszy post na tej stronie, Interesowałem sie wczesniejszym projektem ale odrzucił mnie p2p natomiast teraz znów spróbuje sie wpleść do dyskusji Smile

Zadanie hm...
Idziemy w mieście do jakiegoś mysliwego powiedzmy żeby naprzykłąd wyposarzyć sie w strzały bo cieśla(czy tam ktos kto zajmuje sie drewnem, nie pamietam) ma akurat zamknięte...
Ja: Witaj nazywam sie ...słuchaj wybieram sie na polowanie...Niestety moje ostatnie strzały przepadły na mokradłach. Cieśla* ma cholera akurat zamkniete a w żołądku mi burczy,
on: yhm...do czego zmierzasz...
ja: pragnąłbym od ciebie odkupić strzały niestety teraz nie mam pieniędzy dam ci kase po polowaniu...
on: słuchaj myślisz że trafiłeś na kolejnego debila od którego możesz coś wyżebrać i uciec?...chociaż...mam pewne rozwiązanie...
jaConfusedłucham
on:Widzisz moją żona choruje i nie mogę sam iśc do lasu, daj mi teraz ten szyszak co masz na swym łbie w zastaw, a ja ci dam pełny kołczan.ale...
ja: ale???
on: upolujesz dla mnie pewną piekną zwierzyne, weźmiesz z niej skóre, rogi, kły cokolwiek może byz wartościowe...
Ja: cholera zawsze jakiś haczyk...
on: hah...ta, widzisz przyjacielu nie jest lekko. Więc w lasach na północy grasuje pewna bestia wiem tylko że, ma porządne kły ponieważ zostawia za soba tylko truchła ale jeśli sie tego podejmujesz idz do strażników przy północnej bramie oni powinni więcej wiedzieć.
ja: dobra bierz ten hełm i dawaj strzały...
5 min później. znajdujemy sie w starej baszcie, słabo oświetlonej przez jedną pochodnie, siedząc na prostej ławie, przy stole naprzeciwko brudnego strażnika i rozmawiamy popijając rozcieńczone piwo z drewnianych kubków...
(s)trażnik: ...Pewnego dnia poszedłem do lasu wieśz za potrzebą... rozglądam sie czysta ale co mi cholernie śmierdzi, zaglądam w bluszcz widze szczątki jakiegoś zwierza...Co ci moge o tym powiedzeć... pełno krwi, widziałem także wiele ogromych śladów z trzema wyrwami po ogromnych pazurach hm...na krzewach też było dużo czarnej śierści...
Ja: szczeście że ci nie odgryzł miecza...
S: ta tobie do śmiechu teraz ku***a, idz pan w ten las i zdechnij to inaczej pogadamy...

W tym momencie wychodzimy z baszty i udajemy sie do lasu, szukając slądów typu resztek siersci na krzewach, sladó wielkich łap na ziemi, krwi itp. odnajmdujemy wielkiego złego dzika zabijamy i zbieramy trofea. Wracamy do miasta i tu np:
A) sami sprzedajemy trofea jakiemus kolecjonerowi zaa wysoką cenę, narażając sie na gniew mysliwego i plotki o tym jaki to nasz bochater jest cwaniakiem
B) idziemy do myśliwego dajemu mu skóre on oddaje szyszak, zyskujemy pozytywną reputacje i ewentualnie w nagrodę możemy przyjąc jego stary debowy łuk lub B2) zachować sie szlachetnie i odstapic od nagrody po to by mysliwy miał więcej kasy dla żony.

A sie kurde rozpisałem...Nie miałem takiego zamiaru ale już nie bede przeciez kasował...A wiec dzieki tym którzy to przeczytaja i Życzę Wszystkim ciekawych pomysłów by wspomóc prace. Smile

PS
Można wiedzieć jakiej muzyki mogę sie spodziewać w Glorii? ;>
Reply
03-03-2012, 22:57, (This post was last modified: 03-03-2012, 23:01 by Mahnahmuhnah.)
(03-03-2012, 22:44)alibaba11 Wrote: Tak wgle to jakie będą klasy?Tongue

W GV jest bezklasowość Smile

(03-03-2012, 22:54)Eskel Wrote: PS
Można wiedzieć jakiej muzyki mogę sie spodziewać w Glorii? ;>

Muzyki Jana "Joga" Grochowskiego Smile

http://www.jangrochowski.pl/pl/etherfields/
Reply
03-03-2012, 23:12,
Mhm. Bezklasowość.. A będzie cos w tej bezklasowości z maga?Tongue że będzie można iść też w ślady klasy magicznej czy tylko luk i miesz?
Reply
03-03-2012, 23:15,
Jako takiego maga nie będzie. Otrzymacie do dyspozycji umiejętności magiczne i to po dość cieżkiej przeprawie. Jednak ten kto je pozyska napewno będzie miał powód do dumy, magia stanie się cenna, żadka i tajemnicza czyli taka jaka powinna być.
Reply
03-03-2012, 23:22,
(03-03-2012, 21:01)SushKill Wrote: Idziemy do tawerny.

Rozpoczynamy rozmowę z właścicielem karczmy.

Ja: Witaj.Poszukuję pracy, gdyż ma sakwa świeci pustką, a z czegoś żyć trzeba.Miałbyś coś dla mnie?
Karczmarz: W sumie to narazie niczego nie potrzebuję chociaż...Nie wiem czy byłbyś w stanie coś takiego wykonać.
Ja: Mów
Karczmarz: Od dłuższego czasu produkuję miód pitny(potrafi zamotać człowiekiem) i niedawno dostałem list z pogróżkami.Obawiam się, że może to się źle skończyć dla mojego dorobku życia.Czy byłbyś w stanie dowiedzieć się kto chce mi zaszkodzić.Sowicie Cię wynagrodzę.
Ja:1. Niestety nie podołam temu zadaniu(Kończymy rozmowę)
2.Naturalnie, wreszcie coś ciekawego niż durne zlecenia na zabicie strzygi.Od czego mam zacząć?

I tutaj karczmarz mówi o czlowieku, który wie wszystko o każdym. no i tak się rozkręca zadanie.Myślę, że dobre choć wymyślone na szybko

Za mało jak na quest... powinieneś bardziej bardziej bardziej to rozwinąć.

Bezklasowość co to za słowo?
Możesz być każdym, masz archetypy rozwijaj się w kilku kierunkach bądź koniecznie w jednym.
Reply
03-03-2012, 23:42,
Misje powinny zaskakiwać, jak w Gothic'u 1 czy TES'ie. Zaczyanmy z typowym zadaniem znajdź/zabij lecz zadanie kończymy odkrywając jakąś tajemnice.
[Image: 71f620a09ad1ec5f288a701a0f8d66fe_origina...1385741662]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.