Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieliniowość fabularna
04-03-2012, 11:34,
RE: Nieliniowość fabularna
W EF'ie też tak będzie, więc spokojna Twoja.
Reply
04-03-2012, 13:36,
Ja mam zupełnie inne pytanie. Czy będą questy dynamiczne? To dałoby wielki plus grze. Dla tych, co nie rozumieją, cożto za quest. To zadanie, którego sposób wykonania będzie wpływał na cały, lub jakąś część świata gry.

np. Musimy obronić dużą wieś z żyznymi polami przed rozbójnikami, jeżeli nam się uda, to super, jeżeli zaś nie, to: Brak jedzenia powoduje głód i zarazę w mieście, ludzie zaczynają się zabijać o jedzenie itd.
Reply
04-03-2012, 13:38,
(03-03-2012, 21:01)SushKill Wrote: Idziemy do tawerny.
[...]
Karczmarz: Od dłuższego czasu produkuję miód pitny(potrafi zamotać człowiekiem) i niedawno dostałem list z pogróżkami.Obawiam się, że może to się źle skończyć dla mojego dorobku życia.Czy byłbyś w stanie dowiedzieć się kto chce mi zaszkodzić.Sowicie Cię wynagrodzę.
[...]

Moim zdaniem karczmarz to zbyt żałosna postać żeby dawać takie konrketne zadania dotyczące listów z pogróżkami, jak dla mnie to powinien powiedzieć coś o tym ,że znikają mi beczki z chmielem i miodem i szuka sprawców, w nagrodę otrzymasz darmowy tydzień w jego kwaterze albo beke piwska :]
Rozwiązanie zagadki byłoby proste, wystarczy odnaleźć miejscówke żuli i chwile z nimi pogadać.
Reply
04-03-2012, 14:47,
Ossj jak wspominałem był to quest "na szybko", który miał na celu pokazanie jak miałyby wyglądać questy bardziej rozwinięte niż "zabij 10 wilków"
Wszyscy leżymy w rynsztoku lecz niektórzy patrzą w gwiazdy.
Mark Twain
Reply
04-03-2012, 15:18,
Pamiętajmy jednak, że nie pominiemy questów, które polegają na zabiciu czy przeniesieniu określonej rzeczy. Takie questy są również częścią gry, mimo tego, czy się komuś to podoba czy nie. Jednak w tych questach został zawarty szereg różnych możliwości w tym negocjowanie, zastraszanie, okłamywanie, wszystko według Waszego uznania.
Reply
04-03-2012, 15:22,
To tak nie mówimy tu o całkowitym usunięciu takich questów, tylko chodziło mi o dodanie takich bardziej dłuższych na myślenie.Nie tak jak jest to zrobione w ROM gdzie do ponad 10 lv(dalej nie grałem i dobrze Big Grin) są questy właśnie polegające na zabiciu czy zbieraniu roślinek.
Wszyscy leżymy w rynsztoku lecz niektórzy patrzą w gwiazdy.
Mark Twain
Reply
04-03-2012, 15:57,
widocznie nie doczytalem tego Sush, to co teraz napisal mahnamuhamanam mi sie podoba Big Grin fajne dobre rozwiazanie
Reply
04-03-2012, 15:59,
Wiadomo, że misje zabij ileś tam potworów muszą zostać choćby jako uzupełniacze głębszych questów niech tylko będą jakoś uzasadnione bo tekst w stylu " zabij 10 wilkow bo niszcza moje uprawy " ( taki przyklad glupi ;p) jest sredni raczej.
" Teraz pomaganie jest modne. Kiedyś nie było modne, kiedyś było oczywiste. "

Reply
04-03-2012, 16:24,
wg. mnie jak dobrze pamietam na starym forum EF byłdział gdzie gracze mogli sami wymysleć i napisać całego questa. według mnie to naprawde dobry pomysł, black eye ma mniej pracy tylko czytać i akceptowac odpowiednie zadania, a gracz satysfakcje ze jego zadanie bd w grze.
Reply
04-03-2012, 16:25, (This post was last modified: 04-03-2012, 16:25 by Kapucyn19.)
(04-03-2012, 16:24)Eskel Wrote: wg. mnie jak dobrze pamietam na starym forum EF byłdział gdzie gracze mogli sami wymysleć i napisać całego questa. według mnie to naprawde dobry pomysł, black eye ma mniej pracy tylko czytać i akceptowac odpowiednie zadania, a gracz satysfakcje ze jego zadanie bd w grze.

No własnie, podobnie było z saga Diablo. Tak naprawde znana wiekszosci postac Decard Cain, byla wytworem mlodego chlopaka, ktory stworzyl ja na potrzeby konkursu o diablo na stworzenie ciekawej postaci.

Takie cos sprawia radosc Big Grin

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.