Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieliniowość fabularna
04-03-2012, 16:31,
RE: Nieliniowość fabularna
Dobry pomysł.Najlepiej jakby napisali nam co możemy zrobić, żeby im pomóc
Wszyscy leżymy w rynsztoku lecz niektórzy patrzą w gwiazdy.
Mark Twain
Reply
04-03-2012, 16:34,
Właśnie racja TEAM załóżcie temat ( podklejony) gdzie będziemy mogli wymyślać misje i jakieś postacie itp. tak żeby wam ulżyć w pracy, tym bardziej, że teraz użytkownicy aż za bardo aktywni ;D .
" Teraz pomaganie jest modne. Kiedyś nie było modne, kiedyś było oczywiste. "

Reply
04-03-2012, 16:54,
Temat już został założony.

http://forum.gloriavictisgame.com/showthread.php?tid=35
Reply
04-03-2012, 17:00,
Już zauważyłem. I dziękuje bardzo za założenie tematu. Jak tylko znajde czas napisze tam kilka pomysłów na misje ; )
" Teraz pomaganie jest modne. Kiedyś nie było modne, kiedyś było oczywiste. "

Reply
04-03-2012, 17:06,
Zrobić questy w których od jednego gracza może zależeć los świata, hua hua Wink
BioGames studio Game Designer/Storywriter.
CryEngine3 User.
Reply
04-03-2012, 17:09,
Mam nadzieję, że questy będą sekwencyjne, bo tego w większości mmo tak na prawdę brakuje, a sekwencje są tylko imitowane. Co mam na myśli ? Przykład:

1. Drwal da Ci pieniążki jak pójdziesz narąbać za niego drzewa.
2. W czasie rąbania drewna atakuje Cię wilk. Zabijasz go.
3. Drwal daje Ci pieniążki i chwali, że dobrze machasz mieczem itp, pyta Cię czy nie pomógł byś mu w innej sprawie, chodzi załóżmy o lokalnych "mafiozo", którym nie dał rady na czas zapłacić pieniążków i porwali mu córkę i wtrącili do burdelu w niedalekim mieście.
3a. Możesz dać mu pieniądze i on wykupi swoją córkę.
4a. Dałeś mu pieniądze ale drwal nie może tak po prostu zostawić interesu i ruszyć do miasta prosi abyś ty poszedł po jego córkę.
5a. Gdy jesteś na miejscu Bandyci mówią, że w rziciy cię mają i już nie chcą, żadnych pieniędzy bo gówniara przynosi im takie dochody, że nawet mają poparcie proboszcza w kościele obok, a stary drwal i tak musi dalej płacić "za ochronę".
6a. Postanawiasz więc przeprowadzić swoje małe śledztwo, a władze miasta na pewno Ci nie pomogą bo wszyscy korzystają z lokalnych "przyjemności". Rozmawiasz z pracownicami tego burdelu i dowiadujesz się, że młoda* została wynajęta dla proboszcza, a jak wysyłają do kościoła to bez większej ochrony, oczywiście ta informacja nie była za darmo, kurtyzanie trzeba było zapłacić.
7a. Ruszasz więc do kościoła przed wejściem "alfons" mówi Ci, że nie ma wstępu bo proboszcz jest teraz zajęty i masz przyjść później. Możesz go albo przekupić albo zabić.

3b. Możesz mu powiedzieć, że na pewno jego córka wróci cała i zdrowa i, że ty o to zadbasz.
4b. Uzbrojony po zęby i gotowy do walki ruszasz po córkę drwala.
5b. W w/w burdelu żaden z ochroniarzy czy alfów nie chce rozmawiać o niczym innym niż biznes, gadasz ze wszystkimi w burdelu.
6b. Właścicieli burdelu bardzo niepokoi fakt, że tak węszysz, więc wyrzucają cię z lokalu.
7b. Obchodzisz lokal dookoła i widzisz jednego z ochroniarzy strasznie nawianego.
8b. Częstujesz go alkoholem, a on daje Ci informacje, że młoda jest tutaj za drzwiami, właśnie ktoś z niej korzysta.
9b. Zabijasz go lub przekupujesz jeszcze jedną flaszką aby Cię wpuścił, wchodzisz do środka (taka mała buda) i jest 2 jegomości i dziewczyna.
10b. Jegomoście zdenerwowaniu twoim wtargnięciem rzucają się na ciebie, ty ich zabijasz i zabierasz młodą

----Wspólne zakończenie-----
Odstawiasz młodą do drwala, a on wraz córką uznają, że nie ma już tu dla nich miejsca i wyruszają w drogę. Później dowiadujesz się, że oboje zostali złapani i zabici i, że szukają trzeciego nieznanego sprawcy. FIN
Reply
04-03-2012, 17:15,
Tzw. Quest Chainy. Mam nadzieje że także się znajdą Wink
BioGames studio Game Designer/Storywriter.
CryEngine3 User.
Reply
04-03-2012, 17:17,
Po punkcie 7a. dodalbym jeszcze 8a. Idziesz do proboszcza zabijasz go.(lub cos podobnego) I odprowadzasz corke do ojca.

BTW. Dobry chain quest ci wyszedl, moglbys to ladnie rozpisac z dialogami itp. i byloby niezle, mysle, ze nadalby sie do gry.
Reply
04-03-2012, 17:21,
Bardzo chętnie to zrobię, ale do dialogów musiałbym znaleźć wenę. Też chciałem zabić proboszcza ale uznałem, że osoby wierzące będą czuć się urażone ;P.

No ale osobą decyzyjną co do wejścia do gry nie jesteśmy my, może go rozpiszę jako propozycję : )
Reply
04-03-2012, 17:24,
(04-03-2012, 17:21)Wyhodujmy Motyle Wrote: Bardzo chętnie to zrobię, ale do dialogów musiałbym znaleźć wenę. Też chciałem zabić proboszcza ale uznałem, że osoby wierzące będą czuć się urażone ;P.

No ale osobą decyzyjną co do wejścia do gry nie jesteśmy my, może go rozpiszę jako propozycję : )

Ale, ten proboszcz jest jakis skorumpowany, czy cus xD To nie wypada, zeby proboszcz korzystał z usług. Zwłaszcza, ze istnieja przykazania swiete "Nie cudzoloz!" Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.