Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!


Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!


Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Życie Norda
08-09-2016, 14:53,
#1
Życie Norda
Ismirowie są przedstawicielami kultury nordyckiej.A ta miała swoje "kultowe" rzeczy.
Jako że GV jest sandboxem nie będzie jako tako sztywnej fabuły.Ale pewne pomysły można wprowadzić w przyszłości.
1.Polowania na "Grubą zwierzyne" jako rodzaju wyścig kto pierwszy okaże się dobrym łowcą i upoluje powiedzmy większy okaz wilka czy niedzwiedzia.Czy nawet swego rodzaju zawody na jakieś unikatowe okazy,w pózniejszych fazach gry można by było wprowadzić tropienie po śladach,siłą rzeczy polowania były dużym udziałem w życiu w tamtych czasach a co dopiero na północy gdy ciężko było coś wychodować w ziemi i żyć z rolnicstwa.
2.Rajdy.W miejscowych tawernach czy punktach zbornych można by prowadzić nabór na rajd gdzie była by ilość danych miejsc i cel napadu.Dane rajdy mogły by dawać inne bonusy w razie wygranej naprzykład nieco zwiększony exp czy większa ilość złota w zależności na co byśmy napadali.Wiadomo że napad na silne umocnienia a raczej słabo bronioną wioskę to co innego i przynoszą inne profity.Napady to okazje do zdobycia łupów czy też sławy,w postaci tytułów czy symbolicznych pamiątek z rajdów.Nie tylko kultura Ismirów może odnosić się do rajdów ale też Midzi którzy mieli by za zadanie obronić ewentualny cel napadu bo w domyślę to oni byli by nękani przez ludzi północy.
Reply
08-09-2016, 17:46,
#2
RE: Życie Norda
Midlanczycy z ismirami powinni żyć w zgodzie, gdzieś w odmentach kontynentu czai się prawdziwy wróg... Azebowie. Tylko razem możemy go pokonać, zbudujmy razem osadę a z czasem zamek gdzie będziemy razem rozmyślać i bawić się. Czy wy ismirowie, usiądziecie z nami przy okrągłym stole, by napisać się miodu z winem i bawić się do białego rana?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Enhanced By CloudFlare.