Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siema ;)
13-09-2016, 19:55,
Siema ;)
Witam wszystkich, mam na imię Paweł i pochodzę z Wielkopolski Smile

Jestem zapalonym graczem M&B (starej wersji, w WB gram może około pół roku). Trafiłem niegdyś na forum Tawerny Four Ways z chęcią moddingu M&B, a nieco później zostałem tam jednym z redaktorów i moderatorów. Zajmuję się tematem gier podobnych do M&B, więc tak oto trafiłem na Glorię Victis.

Bardzo dziękuję zespołowi GV za udostępnie klucza mi i innym chętnym redaktorom Smile Nie zawsze miałem czas grać, więc na poważnie mogę się zająć GV dopiero od paru dni. Na stronie Tawerny FW planujemy zrecenzować grę, czekamy jednak na odpowiedni moment, bo obecnie sporo zmienia się w grze, więc nie można jej jednoznacznie określić. Umieszczam jednak na forum informacje o wszelkich aktualizacjach w grze. Temat dyskusji o GV cieszy się na naszym forum dobrą aktywnością i mam nadzieję, że jeszcze więcej ludzi zobaczy tę grę i postanowi w nią zagrać. W końcu jest bardzo podobna do M&B Smile

Z każdą aktualizacją gra wygląda jeszcze lepiej, a i tak jest to już kawał dobrej roboty. Kibicuję twórcom i mam nadzieję, że gra pokaże się z jak najlepszej strony i zagra w nią masa ludzi Big Grin

Pozdrawiam Big Grin
Reply
17-09-2016, 23:41,
RE: Siema ;)
Z tym zaczekaniem to dobry pomysł, dla graczy m&b głownie liczy sie walka a ta zostanie prawdopodobnie niedługo usprawniona. Wejda nowe animacje, synchronizacja moze wreszcie zostanie naprawiona i walka zacznie jakoś wyglądać.
Reply
26-10-2016, 12:47,
Również czekamy na ten moment. Pozdrawiam
Moje kontry nie są po to aby obalić twoją teorię, ale aby pobudzić cię do jej rozwinięcia bądź skorygowania .

"Nie zaczynaj z idiotą, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem"
Reply
11-11-2016, 23:30, (This post was last modified: 11-11-2016, 23:30 by witekportesz.)
Mam na imię Witek, jak większość w tym dziale chciałem powiedzieć kilka słów o sobie. Jestem między Wami świerzakiem totalnym, dopiero co się zapisałem do tego forum. Bardzo się z tego cieszę. Witam
wartościowy katalog stron
Reply
22-11-2016, 23:34, (This post was last modified: 22-11-2016, 23:35 by tomeknaszet.)
Się ma wszystkim jestem Tomek, jestem owy. Uwielbiam grać w nogę zarówno na boisku jak i przed kompem. Jestem uczącym się 18 licealistą.
auto sklep
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.