Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka
06-03-2012, 19:26,
RE: Muzyka
Eramil takie podejście jest po prostu tępawe, muzyka jest zbyt piękna by ją wkładać w szuflady i mówić "Ja tego nie słucham bo to nie jest rap/metal/rock~itakdalej...".

Nie umiał bym się teraz np. zamknąć w samym rocku bo muzyki słucham za dużo, a słuchanie co 3 dzień tej samej playlisty było by monotonne. Co ciekawsze znam więcej muzyki rockowej niż znajome metale, więcej rapu niż znajomi hip~hopowcy, a i więcej poetycznej liryki niż moja była polonistka.
Nie mów mi, że nie słucham niczego tylko posłuchaj muzyki. Bo nie jest to ani brutalne, ani to surowe nie jest, to jest po prostu ograniczone podejście rodem z lat 90 gdzie jak ktoś nosił ortalion to nie miał prawa posłuchać jakiegoś metalu czy teges'meges. Wystarczy otworzyć umysł na muzykę i pozwolić aby wewnętrzną część twarzoczaszki rozrywało.
"To nie jest tak, że próbuję gdzieś uciec, a nawet jeśli to możesz być pewna, że wrócę." !

日本学科
Reply
06-03-2012, 20:24,
Wychodujmy Motyle..nie do końca się z Tobą zgadzam..bo widzisz, moja playlista rockowa (mając na myśli rock wrzucam do jednego worka metal, punk, rock i ich odmiany) mogłaby lecieć bez żadnych powtórzeń przez 43 dni Smile przyznasz, że ciężko się znudzić. Plus co i rusz znajduje nowe, warte uwagi zespoły.

Kiedyś uważałem tak jak Eramil, że tylko rock reszta to shit. Ale teraz wiem, że słuchać można niemal wszystkiego..ot kiedy mam wybór puszczam sobie mój ulubiony gatunek Smile
Reply
06-03-2012, 22:11,
Wiesz ja nie słucham innej muzyki dlatego ,że ustaliłem sobie "nie słucham niczego innego". Ja nie słucham innej muzyki dlatego ,że mi się inna nie podoba. A to jest coś zupełnie innego. Nie potrafię słuchać Rapu, mnie on nudzi, dla mnie to nie jest śpiewanie. Nie potrafię słuchać "techno"(mam na myśli wszystkie odmiany muzyki elektronicznej) bo to nie jest muzyka i nie wiem jak ktoś może to nazywać inaczej niż tylko śmieszną imitacją. Na komputerze mam około 15 GB muzyki. A odsłuchanie tego wszystkiego zajęło by mi grubo ponad 3 tygodnie. Muzyka jest zbyt piękna by ją wsadzać w szuflady ? Słyszałem kiedyś ,że podziały wymyślili krytycy, czyli Ci którzy na muzyce znają się najmniej. Zgodzę się, muzyka jest piękna, zakładając tylko ,że niektóre utwory należy podpisać pod "imitację muzyki".
Reply
06-03-2012, 23:13,
No z tymi 3ma dniami to uściśliłem, bo raczej 43 giga rocka by mi nie przeszło w 3 dni, patrząc, że same piosenki Metallici to parę dni bez przerwy.

Eramil mówię Ci ! Spróbuj, sięgnij po "przeciwieństwo" rocka, po rap, np weź sobie takiego Małpę, załóżmy piosenkę hmm "Mógłbym", wsłuchaj się w tekst.

Ja akurat mam tak, że raz mam fazę na rock, raz na rap, a raz na jeszcze coś innego i zależnie na co mam ochotę, to to leci : )
"To nie jest tak, że próbuję gdzieś uciec, a nawet jeśli to możesz być pewna, że wrócę." !

日本学科
Reply
07-03-2012, 21:19,
Oczywiście, że jest tak jak mówicie. Tylko czasem trudno słuchać tłuczenia patelnią o ścianę feat włączona pralka (czyt. muzyka elektroniczna, techno) albo rapu, który opowiada o jebaniu, biedzie, ciągłej walce z policją. Takie rzeczy powinny mieć inną nazwę niż muzyka.
Warto sobie czasem odpalić np. Vivaldiego albo Bacha.
Mam taki pomysł, żeby w tym temacie podawać najciekawszych wykonawców jakich udało wam się znaleźć, najciekawsze piosenki. Czasem warto wymienić nawet popularnych wykonawców. Takiego np. Grechutę. Może tak, żeby było łatwiej ludziom się brać to zamiast gatunków podawajmy charakter utwórów.
Może ja zacznę:
Wesołe:
http://www.youtube.com/watch?v=X75eeUJVZp8
http://www.youtube.com/watch?v=TEm3QtD-fMg
Smutne, melancholine:
http://www.youtube.com/watch?v=68hwLd2f3is
http://www.youtube.com/watch?v=nnP4NSl2eKU
http://www.youtube.com/watch?v=CIxl2iIYadI
Reply
07-03-2012, 21:58,
Myślę, że jeżeli chodzi o muzykę ambitniejszą to z polaków wystarczy ksywka "Grabarz". : )

日本学科
Reply
07-03-2012, 22:28,
Ah ah, z tym Panem jednak nie wszstko dzieje się ostatnio najlepiej.
Po genialnym koncercie na Odjazdach w Katowicach stwierdził, że to dla niego za duży stres i że nie przynosi mu to przyjemności..a naprawdę koncert świetny i pojęcia nie mam jak można takie wnioski wysnuć było.
Mówię rzecz jasna o Pidżamie, co do Strachów to bez zmian z tego co wiem (:

Tak czy siak zgadzam się z Tobą, Grabaż tworzy ambitnąmuzykę, to fakt.
Reply
08-03-2012, 09:54,
A ja słucham tylko muzyki, w której głównie słychać gitarę akustyczną, jak ktoś zna takie, to proszę podesłać Smile
Reply
08-03-2012, 11:49,
Padre Mateo sięgnij po solową płytę Eddiego Vedera

日本学科
Reply
09-03-2012, 10:00,
Wiesz, że o tym samym pomyślałem?
Wokalista Pearl Jam nagrał kawał dobrej muzyki Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.