Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Twoja) Muzyczna TOPka
07-11-2016, 06:57, (This post was last modified: 14-11-2016, 10:48 by helenedwards.)
(Twoja) Muzyczna TOPka
Ostatnio słuchając muzyki pomyślałem, że mamy na forum od lat martwe tematy dla fanów muzyki w każdej postaci, muzyki epickiej, muzyki z gier, muzyki "z pierd**nięciem", muzyki z bajek z dzieciństwa... oraz wciąż żywy temat Metalheadów, ALE nie mamy tematu, w którym możemy pokazać w prosty sposób swoje ulubione utwory, a przy okazji trochę lepiej się poznać, bo moim zdaniem muzyka dużo mówi o człowieku (a przynajmniej tak jest w moim przypadku). Pomyślałem więc, że może warto założyć temat, w którym każdy mógłby zaprezentować DO 10 (czyli mogą być nawet 2) swoich ulubionych kawałków w formie topki. Forma dowolna, ale fajnie by było, gdybyśmy mieli przynajmniej linki do przesłuchania. Wink

Wiadomo jednak, że gusta muzyczne się zmieniają, więc w razie potrzeby dodania/zmiany jakieś utworu używamy opcji "Edytuj", żeby w temacie nie było 5 topek jednego użytkownika. Oczywiście ilości postów, w których komentujemy wybory innych, ograniczenia nie ma (byle nie było kilku postów jednego użytkownika pod rząd napisanych w krótkim czasie).

Jeśli temat będzie cieszył się jakąś tam popularnością, to myślę, że można byłoby wprowadzić możliwość głosowania na poszczególne utwory zaproponowane przez użytkowników i stworzyć jakiś forumowy Top 5. Napiszcie, czy waszym zdaniem coś takiego ma sens.

Tymczasem moje prywatne Top 10:

10. Megaherz - 5. Marz
Jeden z niewielu niemieckich utworów, które potrafię przetrawić, więc musiał tu trafić.
9. Skillet - Monster
Chrześcijanin ze mnie raczej średni, ale muzycy z tego zespołu też nie prezentują się jakoś świetnie więc...
8. Sabaton - Uprising
Tu chyba nie trzeba komentarza.
7. Two Steps from Hell - Heart of Courage
TSfH zacząłem słuchać niedługo po zapoznaniu się z twórczością IC. Tę melodię chyba kojarzy kilka osób.
6. Instrumental Core - Uprising
Z IC pierwszy raz zetknąłem się za sprawą Duka, jednak wtedy nie wiedziałem nawet, że to IC, nie mówiąc o tym, że tę muzykę tworzy Polak.
5. Brandon Strader - Dovahkiin (Metal Remix)
Jeśli ktoś oglądał MxR, albo widział filmik Extreme Archery, to na pewno kojarzy.
4. Hollywood Undead - Hear Me Now
Jeden z niewielu dobrych utworów z Dannym w tym zespole, ale... jest dobry. O HU dowiedziałem się siłą rzeczy po poznaniu Deuce'a.
3. Dan Bull - 40 years of gaming
Nie mam zielonego pojęcia jak na niego trafiłem, ale na pewno jest najlepszym "gamingowym raperem".
2. Miracle of Sound - Sovngarde Song
To, że jestem fanem MoS raczej tajemnicą nie jest. Z tym wykonawcą zetknąłem się za sprawą chyba już nieobecnego na forum Faeliana.
1. Deuce - Look at Me Now
O Deuce'ie dowiedziałem się z kanału na YT zajmującego się tworzeniem Trybutów TES. Album Invincible jeszcze nie jest w sprzedaży, a już się w nim zakochałem. Pod względem muzycznym raczej są lepsze utwory np. Bad Attitude, ale tekst moim zdaniem MIAŻDŻY. W sumie ciekawe, czy na forum jest jeszcze jakiś fan Deuce'a.

----------------------------------------------------------------------------
Zobacz więcej: latest ringtones free, popular ringtones download, best ringtones download
Reply
07-11-2016, 16:45,
RE: (Twoja) Muzyczna TOPka
Hej! również czasami słucham Deuce i Hollywood Undead, zespół pokazała mi siostra. najbardziej lubię słuchać "we are" i "S.C.A.V.A". Z innych zespołów słucham Skillet, Nickielback czy Three days grace (poznałem ich chcąc zobaczyć poradnik do painkiller, a oni mieli utwór o takiej nazwie, włączyłem, posłuchałem i spodobało mi się. Tak się zaczęło). Ogólnie włączam album i słucham wszystko. I to HU jest lepsze od Deuce Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.