Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak trafiłeś/aś na Gloria Victis ?
04-05-2016, 11:58,
RE: Jak trafiłeś/aś na Gloria Victis ?
Grałem w War of the Roses na Stemie i na mmorpg.org.pl przeczytałem, że GV ma być podobna do WotR, więc się zainteresowałem. To było dawno temu, ale dopiero niedawno zdecydowałem się zakupić tytuł.
Reply
08-06-2016, 18:47,
Przeglądam tydzień w tydzień stronę mmmorpg.org.pl i również na bieżąco uaktualniali newsy o grze.
Reply
19-06-2016, 08:36,
Na Glorie Victis trafiłem przypadkiem, przeglądając projekty na stronie unity3d. Chcialem wtedy zacząć z gamedevem ale jakoś mi nie wyszło Big Grin. Kiedy przeglądalem te projekty zobaczyłem GV i jakoś zainteresowala poczytałem sobie o niej (wtedy jeszcze nie było możliwości grania) i czekałem aż będzie grywalna Smile
Łatwiej jest coś popsuć niż zrobić.
Reply
02-07-2016, 11:03,
Ether Fields Big Grin
Reply
03-07-2016, 15:23,
Ja natrafiłem na Glorię Victis szukając książki...Big Grin
Kiedyś ludzie myśleli, że przyszłość to teraźniejszość, dlatego szli do przodu. Teraz ludzie myślą na odwrót, więc się cofią.
Reply
27-11-2016, 21:45, (This post was last modified: 27-11-2016, 21:46 by demericor.)
Stronę znalazłem jakieś pół roku temu dzięki wyszukiwarce Google.
Reply
19-01-2017, 13:51,
przez google, szukałem po jakiejś frazie forum jakiegoś, jaka to była fraza to nie pamiętam.
Reply
30-01-2017, 23:56,
w sumie to całkiem przypadkiem na mmorpg.org.pl z tego co pamietam Smile
Reply
04-02-2017, 21:06,
Od dłuższego czasu poszukuję gry na dłuższą metę. I mam nadzieję że wkońcu znalazłem. A znalazłem GV poprzez jedną ze stron na której zamieszczone były premiery MMO na rok 2017. Przejrzałem kilkanaście pozycji i wybrałem tą konkretną Smile
"Już nic nie będzie tak jak kiedyś...I NIECH TAK BĘDZIE!"
Reply
05-02-2017, 10:49,
Hmmm, wraz z znajomym "PABAS" szukaliśmy gry która by w jakiś sposób by nas wciągnęła i zastąpiła poprzednie tego typu gry które już upadają i są maks przestarzałe Wink
Wiec przejrzeliśmy na necie wszystkie premiery MMO na 2017 i ta gra wygrała.
* GILDIA: RycerstwoPolskie
" Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy. "
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.