Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact [email protected]

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jam jest Godfryd
21-11-2016, 04:46,
Jam jest Godfryd
Witajcie nadobne panie i szlachetni panowie.
Jam jest Godfryd (w życiu Jędrek i jako ten będę pisał dalej)
Jestem sobie 30to letnim człowieczkiem. Z wykształcenia jestem historykiem, specjalizacji mediewista i bronioznawca. Od dawna szukałem gry w klimatach czysto średniowiecznych a tu jeszcze polska produkcja.
Prywatnie trochę piszę zarówno prozy jak i poezji. Chętnie dzielę się swoimi tworami i chętnie wstawię coś w stosownym miejscu choć to raczej fantastyka niż historia (nie licząc jednego opowiadania ale to erotyk a tu na miłość boską mogą być dzieci Wink ). Do rzeczy bo się rozpisałem: średniowieczny zapaleniec, bibliofil, samozwańczy twórca, niepoprawny romantyk z zasadami ale i egocentryk i leniuch (coby za słodko nie było) - Ot, cały ja.

Mam nadzieję przy okazji dobrej rozgrywki poznać innych zapaleńców a w samej grze chętnie trochę poodgrywać i stać się rycerzem zdobywającym niewiasty i wychwalającym zamki (albo odwrotnie?).

Chętnie przyjmę każdą pomoc jako totalny świerzak. Na gildie również jestem otwarty. Jestem kontaktowy i towarzyski. Jeśli chcecie o coś zapytać albo zwyczajnie zagadać to śmiało Na serwerach szukajcie Gotfryda (z "t" w środku) Midladczyka.
Ku chwale Praojca!

Ps. Na którym serwerze gra najwięcej Polaków?
Reply
22-11-2016, 10:01,
RE: Jam jest Godfryd
Witaj Godfydzie,
jako Midlandczyk będziesz najlepiej się rozwijał na serwerze wolfield2 (eu2), chociaż i tam okrutni Ismirzy grasują coraz zuchwalej,

będę wieczorem to jak będziesz to odezwij się czasem na ogólnym czacie to coś tam Ci podrzucę na początek Smile

powodzenia
-------------------------------------------
win 7 pro x64, i5-2400, 8gb ram, GF750ti
Reply
22-11-2016, 11:38,
RE: Jam jest Godfryd
Cześć. Pisz śmiało swoją opinie na temat gry i jej różnych aspektów. Właśnie tacy gracze są naszym głównym targetem wiec jak coś wkurzy , dobrze byśmy to wiedzieli pierw my, a nie gracze.
Miłej gry.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.