Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkty budowy - osobny ranking.
08-01-2017, 21:13,
Punkty budowy - osobny ranking.
Powinna powstać osobna zakładka w punktach glorii mianowicie Budowniczy. Coś Midlandczycy nie kwapią się z rozbudowie miast, oczywiście jest to prawdopodobnie mniejszość wśród graczy ale jedni coś robią a inni tylko patrzą jak ktoś za nich załatwia sprawę.
Proponuję:
- kłody drewna 0,5 pkt
- marmur, gnejs, deski 1 pkt
- gwoździe 1,5 pkt
- porcelana 2 pkt
- zaprawa wapienna 3 pkt
Inne kategorie raczej nie potrzebują osobnych rankingów, rozbudowa miasta jest w dobrem nacji a nie pojedynczych graczy.
Reply
11-01-2017, 23:09,
RE: Punkty budowy - osobny ranking.
"Rozbudowa miasta jest dobrem nacji, a nie pojedynczych graczy"
(...) wiec zróbcie ranking Budowniczych...
okey...

Fajnie że rozbudujesz, tylko pytanie czy zostaniesz i będziesz bronił ?
To ma chyba największe znaczenie jeśli chodzi o "dobra" nacji.
Reply
12-01-2017, 12:43,
Pierwsze primo jak kogoś taki ranking zachęci do rozbudowy to już jakaś pomoc dla nielicznych broniących.
Drugie primo może jak będę budować to poczują wieź Smile z swoim wkładem.
Trzecie primo masz rację, słabo ta obrona wygląda. Ja się pytam niedwano dlaczego nie załatwicie jednego gracza co wam pod murami biega, midów było z 30 to dostałem odpowiedź, nie wiesz kto to jest WhoYou Smile
A co bogiem jest,jakiś nietykalny? Banda ciur za nurami.
Reply
12-01-2017, 13:29,
Właśnie większość midów niezbyt dobrze walczy i boją się większości ismirów, nie tylko WhoYou. Obecnie strażnicy są zbugowani, że w farmach czy tartakach(np. w Audun) nawet po zajęciu lokacji strażnicy zostają, tzn. jak midlandczycy zajmą Audun od ismirów to w tartaku i tak będą się pojawiali strażnicy ismirscy, a w samym mieście nie pojawiają się w ogóle strażnicy, trzeba podnieść o 1 poziom wyżej, ale z tymi tartakami to problem jest taki, że często zostaje na 3 więc nic się nie zrobi. To tego dochodzi jeszcze fakt, że jeżeli nikt nie broni lokacji to nawet 1 osoba może przejąć każdą lokacje z wyjątkiem klasztoru, a są jeszcze zagrywki, że gracze wylogowują się w mieście i gdy wroga nacja zajmie pojawiają się w środku od razu no i otwieranie bram przez alty.
Reply
12-01-2017, 17:32,
Kiedyś odbiłem zamek, rozbudowałem go, a tu Whoyou za murami. Ale dobra, przecież zanim tu wejdzie to trochę minie czasu. A tu jakiś debil mu otwiera. Nazywa się chyba zmajj, czy jakoś tak. Piesze on na często czacie że zbliżają się Ismiry, a tu długo nikogo nie ma. Widać że gra dla Ismirów. A pamiętam jak byłem w adun na murach, tych przy fladze. Walka o zamek ledwo się zaczęła a tu ten koleś podbiega do mnie i mnie bije. Potem przejmuje flagę i walczy. Ale nie... On po prostu umie grać Wink
Reply
12-01-2017, 19:19,
Potrafi ale i wykorzystuje błędy w grze, nazwijcie to jak chcecie. Atakuje aud i nagle znajduje się na pietrze w koszarach, a tam nie schodów, pewnie za niskie mury. W leak to jest taka dziura gdy jest palisada że słoń przejdzie, powinien istnieć jakiś system/soft do zgłaszania błędów przez testerów. My tu marudzimy a bez naszej pomocy same dziury się nie naprawią.
Reply
12-01-2017, 20:02,
Temporaryja, więzi między graczami tworzą się w gildii.
To do nich będzie należeć lokacja i w ich interesie będzie rozbudowa murów.
Póki co, sama rozbudowa daje srebro oraz exp, więc jak ktoś już o tym wie, to czerpie z tego korzyści. Reszta Midlandów jedynie tuli się do grup, żeby co nieco wyrwać na lootingu.
Brak pomocy z ich strony, jak "wskrzeszenie" czy też zmiana broni z łuku na miecz, kończy większość potyczek porażką.

Reszta tak jak mówi ColtgivTongue Niedociągnięcia...

Whuju Bogiem to nie, ale Bugiem jak najbardziej ^^
Dobry zawodnik + znajomość wszystkich nie poprawności w grze, co wykorzystuje bez skrupułów.
przez co jest jedną z najbardziej znielubianych postaci na grze, nikt nie chce z nim walczyć.

No i tak jak mówiłem, Bartholios - bohater który wciąga za sobą całą grupę po czym bez słowa się wycofuje i patrzy jak giną rodacy. Ewentualnie podbiegnie "pomóc" jak jakiś szmirek na skraju.... pomóc dobić, bo przecież to kolejne 800glorii Smile na resztę ma gość wylane, a Midlandy ciągną za nim jak te ślepe kury.

Jeszcze chwila jak wjadą nowe animki.
Mam nadzieję ze wróci armia Bluerose i Bydlaki Rogate, to zrobimy z tym porządek Smile
Znów mapa będzie niebieska, a szmirki będą musiały na nowo norkę sobie wykopać przy kamieniu pod Marelay Smile

Pozdro
Reply
13-01-2017, 21:35,
Nowe rankingi mozna tworzyć, ale to powoli bo zawalimy sobie UI dziwnościami a obecne nie jest odgruzowane. Do tego dopnijmy te glory bo jeszcze troche pracy nad nim jest jak chociażby UI, asysty, nagrody czy sezonowość.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)