Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Poll: Czy uważasz, że DW powinien być wstawiony do gry?
Tak
Tak, ale realistyczny
Nie
[Show Results]

Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 3.22 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontrargumenty na niedodawanie dual wield
20-04-2013, 23:25, (This post was last modified: 08-08-2013, 21:02 by Rufus170.)
Star  Kontrargumenty na niedodawanie dual wield
Witam. Czytałem dużo o gloria victis oraz widziałem, ile osób nie chce widzieć w tej grze walki dwoma broniami. Nawet wiem dlaczego. Wiele osób pisze, że w średniowieczu nie było tego, tamtego, w tym dual wieldu. Chciałbym przypomnieć, że ta gra jest tylko OPARTA na średniowieczu. Są tam ghoule, uderzenia mieczem z pół obrotu, ożywieńce itp. To jest także gra Rpg, czyli odgrywamy w niej rolę, więc możemy przecież robić co chemy, np. dzierżyć dwa miecze. Oczywiście także po części zgadzam się z nieporęcznością tego typu broni. Można więc zaimplementować to tak: Na początku walka dwiema broniami nie pozwala tobie się bronić oraz daje punkty ujemne do obrażeń bronią trzymaną w drugiej ręce. Następnie za punkty wydawane na talenty można kupić jeden, dający oburęczność (brak strat w obrażeniach) a następnie drugi na możliwość blokowania ciosów dwoma mieczami(a raczej redukcji obrażeń, bo jak taki topór zablokujesz skrzyżowanymi dwoma mieczami Tongue) oraz trzeci, potrzebny walki w ciężkiej zbroi bez odejmowania punktów obrażeń. Oczywiście to tylko moja opinia. Co o niej myślicie? Poprawcie mnie, jeżeli znajdziecie jakąś małą nieskładność Smile Jeżeli będzie dual wield oraz fpp to będę wniebowzięty. To będzie moja wizja The elder scrolls online, nie to co nadchodzący oryginał z lekko cukierkową grafiką i małą ilością rzeczy ze skyrima.
Jak ktoś chce, to może mi dać jakiś kod do pre alphy Angel
Reply
20-04-2013, 23:32,
RE: Kontrargumenty na niedodawanie dual wield
Ja ogólnie jestem za walką na dwie bronie - a niech w realu to jest niepraktyczne, ale w grze powinno się znaleźć. Jak już nieraz pisano, ta gra nie ma być ani symulatorem rycerza, ani dokładnie odwzorowanym średniowieczem, a walka na dwie bronie, to bardzo lubiany styl walki w grach.
Reply
21-04-2013, 00:09,
Mam mieszane uczucia. Byłbym za wprowadzeniem dual wield, tylko wtedy gdybym miał pewność że będzie dobrze zrobiona. Bo jeżeli 2 broń ma dawać jedynie kilka punktów ataku i inną animację, a przy tym nie zmieniał by się styl gry, to bym sobie darował.
» (report) Cnota - 27-11-19:09 -- Dowiedziałem się, że jestem autorytetem dlam wielu młodzików zaczynających przygodę z siłką. Kiedyś się cisnęło ostro, na strzała padał każdy na dyskotece, czasami po dwóch Smile
Reply
21-04-2013, 00:14,
Wyjdzie w praniu.
Reply
21-04-2013, 00:30,
(21-04-2013, 00:14)lighting Wrote: Wyjdzie w praniu.

I takie odpowiedzi z Twojej strony lubię Big Grin

A tak moim skromnym zdaniem to powinno się to znaleźć ;P
Reply
21-04-2013, 09:10,
(21-04-2013, 00:09)khizbu Wrote: Mam mieszane uczucia. Byłbym za wprowadzeniem dual wield, tylko wtedy gdybym miał pewność że będzie dobrze zrobiona. Bo jeżeli 2 broń ma dawać jedynie kilka punktów ataku i inną animację, a przy tym nie zmieniał by się styl gry, to bym sobie darował.

Ja nie jestem przeciw dual wield jako takiemu, bo uważam ze gracz powinien mieć swobodę co do stylu walki, ale powinno być właśnie na odwrót, daje sobie drugą broń w rączkę to niech ma stratę do tego co dzierży tarcze. Tu nie chodzi o to jak sobie ubzduraliście: bo w średniowieczu tak nie robiono, tylko o oddanie realizmu, KTÓRYM TO GRA SIĘ PROMUJE. Realizm to nie tylko liście spadające z drzewek^^
[Image: 5my82h.jpg][Image: qqerg1.jpg]
Reply
21-04-2013, 11:20,
Zgadzam się z Cziortem w 100%
Tak dla autonomii Śląska!
Reply
22-04-2013, 10:04,
Jestem jak najbardziej za dual wield pod warunkiem, że będzie zrobiony rozsądnie. Nie chciałbym gości biegających i radośnie wymachujących dwoma mieczami bastardowymi ale umiejętnie wprowadzona kombinacja par typu krótki miecz plus sztylet wraz ze wszystkimi jej wadami i zaletami - czemu nie?
Nie pozwól aby cham gównem prychał miast je sam połykać.
Reply
22-04-2013, 22:00, (This post was last modified: 22-04-2013, 22:03 by Marqin.)
Wszystkim, którzy uważają, że nie da się walczyć dwoma mieczami polecam zapoznanie się z Niten Ichi-ryū Wink
Ten grzyb z IRC i forum Ether Fields Big Grin
Reply
22-04-2013, 22:17,
1. Dowiedz się wpierw co znaczy słowo miecz, następnie wydedukuj sobie dlaczego to dodaje się do niego w pewnych wypadkach epitet krótki.
2. Nie porównuj szermierki japońskiej z europejska, bo samuraje tracili dłonie w walkach z zwykłymi holenderskimi majtkami.
3. Przeczytaj sobie wszystkie wątki na forum o dual wielding. Jest spora różnica w walce na dwa miecze, rapier i sztylet, dwa noże.
4. Technika, która przytoczyłeś jest na broń krótką.
[Image: 5my82h.jpg][Image: qqerg1.jpg]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.