Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lenovo Y580
31-01-2017, 18:54,
Lenovo Y580
Witam.
Jako, że jestem wielkim fanem M&B, chciałem zagrać również i w GV, jednak znajomy, który tę grę już posiada uprzedził mnie, że optymalizacja jest jeszcze na niskim poziomie.
Wnioskując po wymaganiach minimalnych jak i rekomendowanych uważam jednak, że mój laptop poradziłby sobie i w miarę Glorię pociągnął, aczkolwiek nie chcę wydawać pieniędzy, aby później się okazało, że nie jestem w stanie utrzymać stabilnych klatek.
Mój PC:
Lenovo Y580
i7 3630QM 2,4GHz (boost 3,4GHz)
GTX 660m 2GB
8GB ram
rozdzielczość nie ma znaczenia, aby tylko nie było to 800x600 Big Grin

Jeżeli ktoś orientuje się jakby to wyglądało to bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam
Reply
31-01-2017, 18:55,
RE: Lenovo Y580
Proszę o przeniesienie wątku do działu "pytania"
przez przypadek wybrałem nieodpowiedni dział
Reply
01-02-2017, 01:13,
Ja gram na y580 i spokojnie mogę grać. Swego czasu grałem na ustawieniach medium i grało się bez przeszkód, teraz gra więcej ludzi i w większych bitwach fps trochę spada więc gram na very low i nawet w największych bitwach nie mam problemów z płynną grą (może nie ma stale 60 fps ale około 35-40). Jeżeli nie przeszkadza ci słaba grafika (albo niepłynna walka kosztem grafiki Tongue ) to możesz spokojnie grać. Jedyną większą wadą jest mniejsza odległość wyświetlania przeciwników niż u graczy z lepszym sprzętem co powoduje, że łatwiej cię zaskoczyć no i raczej będziesz też kiepskim zwiadowcą Smile.
Reply
01-02-2017, 09:15,
Notka od Steam:

Quote:Możesz zażądać zwrotu za prawie każdy zakup na Steam - powód jest bez znaczenia. Może twój komputer nie spełnia wymagań sprzętowych, może gra została zakupiona przez pomyłkę, a może po godzinie ci się po prostu znudziła.

To bez znaczenia. Valve, na żądanie ze strony help.steampowered.com, zwróci pieniądze z dowolnego powodu, jeśli żądanie to zostało dokonane w ciągu 14 dni od daty zakupu, a produkt był uruchomiony przez mniej niż 2 godziny. Więcej informacji znajdziesz poniżej, ale nawet jeśli nie spełniasz opisanych przez nas warunków zwrotu pieniędzy, możesz i tak zażądać zwrotu, a my przyjrzymy się tej sprawie
Link:
http://store.steampowered.com/steam_refunds/?l=polish

Gra warta uwagi Smile
Pozdro!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.