Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak przyrostu punktów glorii.
14-02-2017, 14:04,
Brak przyrostu punktów glorii.
Od samego początku po zmianie mam tylko 500 punktów. Inna postać którą posiadam i stworzona przed aktualizacją zdobywa je prawidłowo, wraz z rozwojem.
W podglądzie gildii również nie pojawiają się żadne punkty u graczy, którzy już mają poziom 100 jak i ja.
Błąd prawdopodobnie znany ale nie znalazłem żadnej informacji na temat poprawki.
Reply
15-02-2017, 17:06,
RE: Brak przyrostu punktów glorii.
Potwierdzam, mam tak samo, max 500 pnkt.
Reply
15-02-2017, 18:41,
Dajcie znać jutro po 15 czy podliczy
Reply
18-02-2017, 15:04,
Ilość punktów się zmieniała, jest mały przyrost. Zobaczymy w następny czwartek jak będzie. Zważyłem że nie zmienia się liczba punktów reputacji w podglądzie gildii dla graczy na 100 poziomie.

Zlecenie rzemieślnicze źle się wyświetlają, jakby tylko Id przedmiotu a nie nazwa.

Podwójnie mały arkusz blachy pojawia się w bigwantach oraz krisie z kolczugą.

W innym poście pisałem o mieszczanach w kopalniach. Już precyzuję jako pracownicy po kopalni chodzą mieszczanie z kilofami. Jak dla mnie powinni tam być górnicy na wyższym poziomie jako że to twarde chłopy Smile

Strefa bezpieczna chyba jest za blisko farmy Obara, całkiem bez sensu są potyczki gdy wróg siedzi na brzegu a ty zdobywasz farmę a oni podchodzą atakują z łuków i się wycofują, później ich atakujesz a oni tylko wracają za cienką czerwoną linię i tak w koło bez efektu z każdej strony.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.