Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydarzenia Event PvP nadciąga! Do broni, wojownicy - ku chwałe!
27-04-2017, 23:21,
Event PvP nadciąga! Do broni, wojownicy - ku chwałe!
[Image: 282.jpg]

Pozdrowienia, Wojownicy!

Począwszy od najbliższej soboty od godziny 19 CEST wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w evencie PvP! Nie będzie to jednak pojedyncza impreza! Czeka Was seria wydarzeń trwająca aż do wprowadzenia nowej aktualizacji walki, która powinna pojawić się na serwerach wkrótce. Z każdym nowym wydarzeniem wybrana zostanie nowa arena, na której Ismirowie i Midlandczycy zawalczą o chwałę.

Biorąc udział w evencie będziecie mieli okazję pojawić się w filmie tworzonym na jego bazie, podsumowującym i ukazującym zmierzch obecnego systemu walki - ostatnie pożegnanie! A dla szczęśliwych zwycięzców mamy gwarantowaną unikatową, specjalną nagrodę!

Liczymy na Waszą obecność i jak zawsze - do zobaczenia w boju!
Reply
28-04-2017, 22:36,
RE: Event PvP nadciąga! Do broni, wojownicy - ku chwałe!
O kurcze, wreszcie wprowadzicie ta aktualizacje! Miała być w marcu, ale jak mówi przysłowie: jeśli uważasz że coś zajmie ci godzinę to w rzeczywistości zajmie to 2 dni ;D
Reply
29-04-2017, 01:04,
Na filmiku będzie porównanie starego i nowego systemu walk? To jak 2 różne gry Smile
Reply
08-05-2017, 14:41,
Jak mozna wziac udzial w tym wydarzeniu. Wiadomo kiedy bedze niwy system walk?
Reply
09-05-2017, 09:03,
Cześć,
To wydarzenie już się odbyło. Całą godzinę trwał, przy czym 75% czasu to było ustawianie graczy xD

taka petarda, długo naprawdę nad nim musieli myśleć i czasu spędzić by przygotować...
Szumu tyle co by się cudy dziać miały ^^ a tu psikus.
Fotki chociaż sobie porobiłem, fajnie wygląda arena zapchana graczamiTongue
Jak chcesz to sobie luknij:
http://bluerose.forumpolish.com/t77-2017-04-29

Pozdro.

Ab alio exspectes, alteri quod feceris!
Reply
30-05-2017, 13:06,
Ja tam stałem i stałem aż się wylogowałem, albo system będzie wpuszczał podczas eventu po równo albo bijemy się jak leci. Może zespół sobie coś sprawdza podczas walk, kto to wie. Dlatego robi małe drużyny żeby łatwiej dane filtrować ale ogólnie to nic się nie dzieje ogólnie nuda Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.