Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Specyfikacja sprzetu
15-10-2017, 03:15,
Specyfikacja sprzetu
mam takie pytanie na ile mozliwe jest granie na toshibie z intelem pierwszej generacji ze zintegrowana karta graficzna i 4gb ramu, wiem ze lepiej byloby kupic cos nowego, no ale na razie niestety nie mam kasy.

a drugie pytanie to takie jesli ktos z was gra na slabym sprzecie to jak to robicie?

pozdrawiam
Kosa
Reply
16-10-2017, 15:24,
RE: Specyfikacja sprzetu
Szczerze powiedziawszy to może być ciężko. Na minimalnych ustawianiach da się grać, ale nie jest to ani ładne, ani przyjemne.
Tak naprawdę to nie wiadomo, sugerowałbym zakup gry, sprawdzenie na żywo i ewentualny refund, jeśli nie będziesz zadowolony.

Problem w tym, że Twój komputer prawdopodobnie obsługuje DirectX 9, a mamy 11 jako minimum. Unity od kolejnej wersji nie będzie już wspierać DX9, wiec może być tak, że gra ruszy teraz, ale przestanie działać po update silnika w przyszłości.

Reply
08-11-2017, 10:20,
RE: Specyfikacja sprzetu
mam 2 pc. do grania.. jeden pro i slabszy. na slabszym gra chodzi przy 15-25fps. a ma on . core 2 duo -intela , grafika gt 620 i gt 420 i 3giga ramu ddr3 .
Słabdza grafike ustawiam w opcjach nvidia jakos procesor dla psyhx , plus windows 8.1 64 i jakos smiga
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.