Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania od nowicjusza
20-01-2018, 18:13,
Pytania od nowicjusza
Witam jestem nowy w świecie Glori i mam kilka pytań odnośnie gry
1 Dlaczego mam tak mało fps około 20 mój laptop to procek i75500 U 2.4 GHz
8gb ramu grafika geforce 840m system win 8.1 64 bit
2 Potrzebuje podpowiedzi do tego jak rozwijać postać w jakie dawać umiejętności i
umiejętności pasywne. Po prostu nie chce zepsuć postaci od początku powinna być
prowadzona dobrze Czy mogę się wzorować poradnikiem Miki choć on pisał że już to jest nieaktualne bo dużo rzeczy się zmieniło
3 Jakie kupować eq miecze topory czy coś innego i jakie nosić pancerze lekkie średnie
Ja wybrałem tą postać z mieczem i tarczą
4 Gdzie jest widać pasek życia potworów czy przeciwników?
5 Gdzie gra najwięcej ludzi szczególnie polaków na jakim serwerze i jaką nacją?
Ja zrobiłem Ismira na tym wolfcoś mam 10 lvl
Głównie dawałem w siłę w pasywne dałem 1 w silnoręki i 1 w to drugie nie wiem czy to resetować
6 Niema dabinngu polskiego będzie kiedyś? czy są jakieś momenty gdzie jest?

Z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi na których mi bardzo zależy
Reply
21-01-2018, 11:37, (This post was last modified: 21-01-2018, 11:39 by Naluja.)
RE: Pytania od nowicjusza
Cześć,
1. Opcje z odległością wyświetlanych postaci i FOV - na max, resztę możesz obniżyć, a przede wszystkim wyłącz trawę, cienie i dodatkowe cząsteczki, powinno Ci podbić FPSy
2. Statystyki i umiejętności wrazie co możesz zresetować, kupując zwój u Kwatermistrza Glorii.
Nie da się zepsuć, jak nie zrobisz, tak będzie dobrze. Ja mam dodane po równo (200) w każdą statystykę
3. Dzielimy bronie na 3 kategorie - kłute,cięte i obuchowe. Dostosowujesz broń do przeciwnika, np jeśli widzisz pancerniaka wyciągasz młot, a jak ktoś zwiewnie się ubrał to miecz.
Co do ubioru, przepis jest prosty - 4 elementy tej samej wagi dają bonus po 100 do każdej z redukcji, im cięższe nosisz tym dłużej ustoisz, ale coś kosztem czymś, bo obniża zadawane obrażenia jak i więcej staminy wcina. Zalecam w lekkim biegać na początku i skupiać się na wytrzymałości.
4.Po najechaniu "celownikiem" na cel wyświetla się nazwa na dole. Kolor biały -100% hp im bardziej czerwony tym mniej życia ma.
5. Wolfield/Estovia
6. Jest dubbing, masz coś źle ustawione w opcjach.

Pozdro!Smile

Ab alio exspectes, alteri quod feceris!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.