Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!


Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!


Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana formuły oblężeń po turnieju
06-02-2018, 23:47,
#1
Zmiana formuły oblężeń po turnieju
Kształt turnieju niech będzie, że biją się 3 nacje jednocześnie o jedną biedną flagę. Do poprawy są NPC'e wbiegające na środek mapy i agrujące się na jednego gracza uniemożliwiając mu walkę. Bardzo często są to 2 z jednej nacji lub od razu 4 z dwóch. Trochę ponad miarę doliczając przeciwnych graczy. Śmierć na miejscu.

Wracając do tematu. W obecnej chwili oblężenia i eventy po oblężeniach są trochę do przeróbki z uwagi na współpracę graczy z dwóch "wrogich" sobie nacji. Niby dochodzi do walki, część nie znająca się z gry wytnie się nawzajem, ale reszta zwiera szeregi i uderza na trzecią nację. Szczególnie widoczne podczas oblężeń. W innej sytuacji dwie nacje biją się o dostąpienie zaszczytu ataku na broniącą się nację, która w tym samym czasie atakuje plecy obu nacji lub jak w/w.

Teraz gracze często widząc co się dzieje wychodzą z walki do stolicy, bo nie widzą sensu w utracie 5000 glorii i po końcu eventu 1 minucie na ucieczkę z pola walki na terytorium wroga.

Proponowałbym rozdział eventu. Dajmy na to zwycięzca eventu gra na nowej/eventowej mapie z mocnymi bossami NPC, z których dostają ciekawe nagrody, w czasie kiedy pokonane na turnieju nacje biją się na otwartym polu czy na oblężeniu warowni o możliwość walki z wygranym. Wygrani w turnieju mieliby wtedy kilka minut na przygotowanie obrony po swoim evencie, a jedna z dwóch nacji mogłaby wtedy walczyć według prawideł sztuki ze zwycięzcą.

Plusy jakie to niesie, to przedłużenie rozgrywki PVP co daje większą możliwość walki w czasie, gracze nie siedzą znudzeni po miastach, skupia graczy i gildie na konkretnym celu czy przygotowuje do oblężeń machinami.
Wygrana w turnieju jest wynagradzana bardzo zachęcająco, co przyciągnęłoby jeszcze więcej niezdecydowanych graczy, itd.
Reply
07-02-2018, 18:32,
#2
RE: Zmiana formuły oblężeń po turnieju
Jest to jakieś rozwiązanie, obecna sytuacja jest bardzo zła. Inne rozwiązanie to 4 nacja i możliwość podpisywania oficjalnych sojuszy pomiędzy nacjami tak żeby można było odwiedzać miasta sojusznika.
Ale taka czwarta nacja spowoduje że tych 50 graczy grających w GV się jeszcze bardziej rozpierzchnie, lub przyciągnie nowych którzy pozostaną gdy ustanowi się stan równowagi 2-2.
Reply
07-02-2018, 18:47,
#3
RE: Zmiana formuły oblężeń po turnieju
4 nacja niczego nie zmieni w kwestii oblężeń, z uwagi że jest to walka wszyscy na wszystkich, co jest nieporozumieniem. W przypadku 4 nacji mogłyby wtedy mieć miejsce 2 oblężenia równocześnie. 1z2 i 3z4.
Natomiast obecnie zamysł jest zupełnie nietrafiony. Devsi robią serwery testowe, to czemu nie spróbować takiego zrobić w sobotę czy niedzielę i testować jak to wygląda. Przecież od tego jest alfa. Testy do bólu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Enhanced By CloudFlare.