Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilość Glorii za zabicie i śmierć
08-02-2018, 01:17,
Ilość Glorii za zabicie i śmierć
Co ostatnio rzuca się w oczy to zasadnicza różnica w ilości otrzymywanej Glorii za pokonanie przeciwnika i za zginięcie podczas walki.
Gra nie zachęca do walki PVP z uwagi na dużo większe straty podczas śmierci niż za pokonanie wroga. Średnio trzeba zabić 3-4 wrogów żeby odrobić jedną własną śmierć. Mało zachęcający do walki system. 5000 w plecy, a za pokonanie max 1600-1800...

Zmniejszenie kary za śmierć mogłoby trochę ożywić i zachęcić graczy.
Reply
08-02-2018, 01:22,
RE: Ilość Glorii za zabicie i śmierć
NIe, nie, nie ma być trudno aby wbic wysoki rank w glorii jak ktos chce dostawac wiecej to niech szuka przeciwnika z góry tabeli a dostanie sie naprawde sporo
Reply
08-02-2018, 11:24,
Autorowi tematu chyba chodzi o graczy blisko siebie w punktacji. Jak początkujący zabije/dobije kogoś z topu to dostanie dużo a ginąc z jego ręki sam dużo nie tarci. Choć walka z graczami z topu wygląda co najmniej dziwnie.
Reply
08-02-2018, 17:23,
W sumie to żaden z was nie trafił o co mi chodziło Smile
Nawet nie byłem świadomy, że miejsce w rankingu ma jakikolwiek wpływ na ilość zdobywanej Glorii. Co jeszcze bardziej potęguje bezsens takiego rozwiązania. Prędzej myślałem, że zależy to od lvl postaci z jakim się walczy. I tak wychodzi, że gracze wyżej w tabeli są karani za swoje umiejętności, a zwykłe "ciamajdy" dostają krocie....lekko nie tego.
Na walki tabelaryczne ta gra będzie jeszcze bardzo długo nie przygotowana.
Reply
10-02-2018, 13:09,
Jak dla mnie jest ok np taki gościu z top 10 miejsca dostaje np 500-1000pkt glorii za zabicie swiezaka co jest np 850, i odwrotnie jak zabije z top listy gracza to dostaje z 10-15k tu jest bardziej wymuszenie aby nie ginąć co jest tez dobre to tak to rank natrzepali by z 200-300 a co to daje nic to lepiej jak ktos zminimalizuje smierci no ale trzeba ze tak powiem rzeźbić w gównie aby być na samym szczycie. Jak dla mnie ten system odposiada bo dobry gracz muszi zabić tego dobrego aby coś zyskać a nie farmić tylko low levele i dostawac takie same pkt jak za weterana.
Reply
10-02-2018, 13:59, (This post was last modified: 10-02-2018, 14:00 by efebu97.)
Moim skromnym zdaniem doprowadza to do tego że 3 nacje stoją w bramie i czekają co zrobi reszta bo jak wyjdą mocno do przodu to ich wytną z dwóch stron. Mało kto jest odważny i nie wyjdzie do walki bo straci swoją Glorię a niektórzy że szczytu będą latać z tyłu i campic aż właśnie ktoś podejdzie. System jest dobry na to by nie wbijać sobie Glorię na low levele ale bez sensu na oblężenia. Bo nie patrzysz kogo zabijasz tylko poprostu zabijasz aby przechylić wygrana na swoją stronę. I załóżmy zadasz obrażenia 4 graczom, 2 dobijesz i dostaniesz z niecałe 5k Glori a nagle oblężenie pójdzie nie tak, giniesz i tracisz więcej niż zyskałeś. W ogóle oblężenie przez udział 3 nacji i przez ten system nie wygląda jak oblężenie tylko cyrk jakiś.
Reply
10-02-2018, 15:38,
Oblezenie nie powinno dawac glorii tylko punkty zaslugi tak jak to jest na turnieju+ minimalne pkt za punktacje w tabeli i to powinno zlikwidować problem luczników.
Reply
27-02-2018, 23:45, (This post was last modified: 27-02-2018, 23:47 by efebu97.)
Wystarczyłoby usunąć utratę Glori z oblężeń eventowych lub ja zredukować. Latanie przez 25 minut na turnieju i oblężeniu, staranie się i nawet zabiciu kilku graczy a potem stracić jeszcze więcej podczas jednej śmierci wcale nie motywuje do walki o zamek. Taki gracz który oleje resztę po turnieju zgarnia więcej niż taki który próbuje pomóc swojej nacji przy zdobyciu zamku. Pod koniec eventu połowa ludzi wychodzi poprostu, moim zdaniem trzeba jakoś ich zachęcić że warto próbować, że walka przyniesie im więcej niż stanie w stolicy Smile
Reply
28-02-2018, 23:46,
Wszystko przez nie do końca właściwe widełki Glorii. Gracz z topki traci po 6-7k Glorii za zgon, a za kila dostaje 1-400 Glorii. Takie coś całkowicie zniechęca do walki w zwarciu. Do tego lagi uniemożliwiające walkę i przepis na utratę wszystkiego co przez cały dzień zbieraliśmy, gotowy.
Reply
07-03-2018, 21:26, (This post was last modified: 07-03-2018, 21:29 by Naluja.)
Moim zdaniem popłynęli w temat za głęboko.
Pomieszali rankingi, które powinny być zupełnie osobną tablicą.

Ten przelicznik pasuje mi do turniejów/pojedynków.
Zabijesz duzo lepszego = spory skok w ranku, słabego gracza = znikome punkty, i na odwrót jak padniesz. Czyli tak jak jest teraz (jak opisujecie, bo nie grałem już dawnoTongue) tylko powinny być zasady turniejowe 1:1 czyli 1vs1 3vs3 itd. Zapisujesz sie do walki, zaczynasz z pełnym życiem, walczysz bo chcesz, a nie żerujesz na świerzakach, bugach etc by być w topce ;p
W ten czas ten przelicznik ma sens, a nie przy bieganiu gdzie pełno kolizji typu lag, krzak, czy inna niewidzialna ściana.

Ranking ogólny powinien tyczyć się zasług dla nacji typu przejęcie lokacji, zrobienie kłeścika etc - tak jak podlicza reputacje teraz - czy tudzież to powinno jedynie za Punkty zasług odpowiadać.

i trzeci ranking gildyjny, który podliczałby aktywność czyli "ranking ogólny" każdego członka sumowany w jedno + obrony/podboje etc.

Ah ta glorijka....

Ab alio exspectes, alteri quod feceris!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.