Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc dla początkującego nowicjusza
26-02-2018, 01:27,
Pomoc dla początkującego nowicjusza
Witam. Jestem nowy dopiero co zakupiłem GV jak i zacząłem w nie grać pierwszy raz w życiu. Mam spore problemy co do ogarnięcia gry. Chodzi mi tutaj głównie o ekwipunek, profesje, rozdawanie statystyk, umiejętności pasywne itp. Może w punktach to porozwijam:
1.Ekwipunek
Zbroje -Z tego co wyczytałem w innych postach na początek dobrze jest biegać w lekkich zbrojach. Tutaj jest moje pytanie czy koniecznie trzeba się trzymać tego schematu ? Osobiście obecnie biegam w średnich zbrojach, ponieważ najbardziej mi pasują. Jak mogę zdobywać lepsze pancerze. Z misji ? No tak dostaje się z misji ekwipunek to wiem ale chodzi mi tutaj o handlarzy którzy sprzedają zbroje średnie lub schematy. Co do schematów wszędzie gdzie robiłem na początku questy NPC mieli albo lekkie lub ciężkie pancerze lub też schematy na nie. Jedynym NPC jakiego znalazłem jest NPC w mieście który sprzedaje gotowe itemy. Gdzie mogę znaleźć jakieś schematy na średnie pancerze lub NPC którzy sprzedają gotowe średniaki.
Broń- Jak zdobywać lepsze bronie lub schematy. Gram w nacji Midland i w mieście Dunfen jest NPC który sprzedaje bronie ale np. na markecie widzę dużo lepszy sprzęt nie chce go kupować ponieważ ludzie lubią zarabiać na takich nowych graczach kupując itemy od NPC i sprzedając je drożej na marketach. A może się okazać że kiedy dotrę do jakieś większego zamku te itemy będą dużo taniej u NPC.
2. Profesje
Jakie profesje najlepiej rozwijać ?
Na czym się skupić ?
Na czym można coś zarobić ?
Co najbardziej się przydaje na początku jak i na end game ?
3.Statystki
Atrybuty- Z tego co czytałem w jednym poście osoba pisząca poradnik rozdawała statystki po równo w siłę i budowę. Ja osobiście gram jednoręcznym mieczem/toperkiem i nie wiem czy takie rozdanie będzie w porządku. Od czasu do czasu zdarza mi się wyciągnąć również łuk i ostrzelać na dystans przeciwnika.
Um. Pasynwe- Również w tym samym poradnika widziałem jak miał rozdane pasywki rozdałem tak samo i na obecną chwile mam Atlete 10/10 i Brutala 10/10. I tutaj mam pytanie jak to wszystko rozdać pod jednoręczne bronie i tarcze.
4. Co jeszcze powinienem wiedzieć na początek aby jakoś się tutaj odnaleźć ?
Pozdrawiam
Reply
26-02-2018, 11:15,
RE: Pomoc dla początkującego nowicjusza
Profesji w grze nie ma. Ogólnie temat ujmując nie ma to znaczenie co wybierzesz przegrasz z lagmi, błędami i bugerami.
Reply
27-02-2018, 03:55,
Stizi, znaleść gildię i tam ci wszystko wytłumaczą i obędzie się bez zbędnego wielogodzinnego pisania. Wink
Reply
27-02-2018, 03:56,
Stizi, znaleść gildię i tam ci wszystko wytłumaczą i obędzie się bez zbędnego wielogodzinnego pisania. Wink Forum jest martwe, więc dużo się nie dowiesz.
Reply
27-02-2018, 21:59, (This post was last modified: 27-02-2018, 23:55 by efebu97.)
AUTO REKLAMA Dany Big Grin zapraszam do nas jeśli jesli chcesz to ci wytłumaczymy wszystko bo pisania naprawde sporo. Możesz napisać do mnie PW i wytłumacze na discordzie. Pozdrawiam
Reply
28-02-2018, 06:13,
W sumie nawet przez myśl mi to przeszło Smile Podałem tylko najprostsze rozwiązanie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.