Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!


Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!


Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprawiony system Glorii, nowy sezon i usprawniony gameplay (Aktualizacja v.0.8.1.2)
17-04-2018, 09:25,
#1
Poprawiony system Glorii, nowy sezon i usprawniony gameplay (Aktualizacja v.0.8.1.2)
[Image: 441ded528a580418b31f604e0de0a7eb68972b00.png]

Witajcie, wojownicy!

Na serwery właśnie zawitała najnowsza aktualizacja! Dodaliśmy parę kolejnych usprawnień dotyczących systemu Glorii, które służą znaczącemu poprawieniu jego balansu. Jesteśmy wdzięczni za Wasze szczere opinie i pomoc – dzięki nim mogliśmy nie tylko usunąć wiele błędów, ale również rozpocząć nowy sezon Glorii, który umożliwi naszym graczom świeży start z wprowadzonymi przez nas zmianami. Chociaż poprzedni sezon był zbyt krótki, żeby nagrodzić najlepszych graczy tytułami, otrzymali oni nagrodę w postaci Punktów Kontrybucji zależnych od ich miejsca w rankingu. Nowy sezon będzie trwał do końca maja, więc nie zwlekajcie – pokażcie innym swojego wojowniczego ducha i w walkach PvP w otwartym świecie i walczcie o jak najlepsze miejsce na tablicy wyników!

Chcielibyśmy również umożliwić Wam mały wgląd w nasze plany na najbliższe tygodnie i zaprosić Was do wzięcia udziału w dyskusji na temat przygotowywanego przez nas rankingu gildii. Dajcie nam znać, co myślicie!

Do zobaczenia w walce!

Nad czym obecnie pracujemy:

– Aktualizacja Synchronizacji i Kontrolera – jesteśmy na etapie wprowadzania ostatnich poprawek i szlifów przed wypuszczeniem jej razem z trybem pierwszoosobowym. Planujemy zrobić to już w przyszłym tygodniu, dzięki czemu otrzymacie o wiele bardziej płynnie działający i responsywny kontroler!
– Ranking gildii – w odpowiedzi na Wasz feedback, planujemy dodać wkrótce ranking gildii. Tak jak wielu z Was proponowało, zdobywane przez gildię punkty będą bezpośrednio zależały od wyników osiągniętych w PvP w otwartym świecie. Planujemy również wprowadzić poziomy gildii zależne od ilości posiadanych punktów gildii. Niektóre z naszych pomysłów zawierają maksymalną ilość posiadanych przez gildię członków i maksymalny poziom rozbudowy kontrolowanych przez gildię lokacji zależny od jej poziomu. Jesteśmy jednak w pełni otwarci na Wasz feedback i sugestie – zapraszamy Was do przedyskutowania z nami tego systemu!
– Kiedy ranking gildii zawita na serwery, będziemy pracować nad wprowadzeniem rankingu aren, gdzie będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności w uczciwych pojedynkach. Kto wie, może w przyszłości ranking ten będzie obejmować również walki grupowe i gildyjne?
– Aktualizacja buffów – jesteśmy już na ostatniej prostej! Kiedy będzie gotowa, będziemy mogli w końcu wprowadzić specjalne efekty związane z używaniem różnych typów broni, system głodu, gotowanie i gałęzie przemysłu związane z alchemią/zielarstwem. Bądźcie na bieżąco!
– Umiejętności pasywne – niedługo zostanie wprowadzony najwyższy tier umiejętności pasywnych, dzięki któremu będziecie mogli dostosować specjalizację swojego bohatera do swojego stylu gry!

Changelog v.0.8.1.2

– Poprawiono balans zdobywanych Punktów Glorii – podniesiono ilość Punktów Glorii zdobywanych za zabójstwa podczas oblężeń i obniżono na prośbę graczy ilość tych, które można zdobywać poprzez przejmowanie flagi
– Zakończono obecny sezon Glorii i rozpoczęto kolejny – dzięki Waszej nieocenionej pomocy byliśmy w stanie usunąć wiele błędów, które pojawiły się po wypuszczeniu przez nas aktualizacji systemu Glorii. Z tego również powodu zdecydowaliśmy się rozpocząć nowy sezon i umożliwić każdemu świeży start wraz z bardziej dopracowanym systemem. Chociaż poprzedni sezon był zbyt krótki, żeby nagrodzić graczy tytułami, najlepsi gracze otrzymali Punkty Kontrybucji zależne od zajmowanego przez nich miejsca w rankingu. Nowy sezon będzie trwał do końca maja, więc nie zwlekajcie – pokażcie innym swojego wojowniczego ducha i w walkach PvP w otwartym świecie i walczcie o jak najlepsze miejsce na tablicy wyników! P.S. Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli i zreprodukowali dla nas wszystkie napotkane błędy!
– Poprawiono zasięg broni drzewcowych
– Dodano nowe podpowiedzi dla graczy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Enhanced By CloudFlare.