Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co tam słychać w GV?
29-04-2018, 22:58,
Co tam słychać w GV?
Cześć. W jakiej kondycji GV obecnie się znajduje? Warto spróbować w 2018 po kilku latach przerwy? Jest miejsce dla nowego gracza czy grają same wiarusy? Z kilku komentarzy wywnioskowałem, że gra boryka się z problemem "cheaterów", którzy biegają "trochę szybciej" i atakują przez ściany. Czy jest na to jakaś reakcja twórców?
Pozdrawiam
Reply
30-04-2018, 11:30,
RE: Co tam słychać w GV?
Po kilku latach przerwy myślę że warto bo jest wiele zmian które cię ominęły. Jest sporo nowych twarzy jak również i starych graczy, społeczność ogromna nie jest, ale za to aktywna więc myślę że nudzić się nie będziesz. Znajdź mi grę w której ludzie nie będą marudzić, narzekać a za każdym razem jak zginą nie piszą że to cheater.... gra jest w alfie i na każdym filmie każdy widzi jej wady, jeśli jesteś wstanie to wytrzymać, to dalej będzie już raczej z górki.
Reply
16-05-2018, 08:51,
Jest i myślę że piszesz o jakichś starych filmach z GV. Nie twierdzę że gra nie boryka się z problemami, lecz nie są one tej natury.
Reply
16-05-2018, 13:00,
z botem rozmawiasz? xD

Ab alio exspectes, alteri quod feceris!
Reply
18-05-2018, 09:12,
Hahaha xD
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)