Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strefy wolne od grabierzy.
21-05-2018, 19:15,
Strefy wolne od grabierzy.
Obecne zmiany stref wolnych od grabierzy spowoduje z czasem spadek aktywności wśród graczy początkujących i o niskich poziomach. Co proponuję to dynamiczne strefy grabieży. Nacja która kontroluje zamek, farmę itp. na wyznaczonym/przynależnym terenie ma ochronę a gracze wrogiej nacji do przejęcia flagi nie będą posiadali ochrony. Obszar nie ma być duży. Ma się ograniczać do terenu kopalni, farmy, zamku. Tereny również nie mają się łączyć o ile to będzie możliwe.
Reply
22-05-2018, 12:18,
RE: Strefy wolne od grabierzy.
A jaki jest sens atakowania takiego zamku jak tylko stracić można?
Reply
22-05-2018, 12:42,
No chyba nie płaczesz po fantach z gry?
Reply
22-05-2018, 13:07,
ja nie i podejrzewam że Ty też nie więc poco w ogóle wpadłeś pomysł tych dynamicznych stref bez lootu?
Reply
22-05-2018, 14:58,
Nowi gracze lubią na początku pobawić się w craft. Żeby z dusza na ranieniu nie zbierali np. kłód sosny to nich mają choć tyle ochrony. Z drugiej strony żeby nie było za łatwo o taką strefę w mojej propozycji trzeba będzie powalczyć z narażeniem się na utratę fantów.
Reply
22-05-2018, 21:15,
to było przerabiane 100000 razy lul, od wielkiej wyprzedaży gierki pojawiło się wielu nowych. którzy biegają po mapie i są masakrowani i gwałceni przez weteranów. Nowych graczy nie obchodzą sety bo i tak mają słabe, surowce które zbiorą wokół stolicy i tak są wystarczające do 60lvl craftingu i nie oszukujmy się zanim taki gracz zbierze recki gdzie wymagany jest bułat węgiel itp i zanim osiągnie dany lvl bo w tym czasie zdąży 3postacie na 100lvl wbić, no loot zony o których piszesz i o które pada tyle próśb ze strony eu midów czy aq ismirów służą tylko doświadczonym graczom którzy boją się utraty eq, nowi nawet nie wiedzą co to jest... od wyprzedaży nowi są masakrowani ponieważ właśnie w no loot zonach siedzą weterani ich nacji, od wyprzedaży i tu piszę 100% prawdę spotkałem w loot zonach na mapie czy to randomowo jak biegłem np do guild castle czy jako atakujący lub obrońca razem z moją nacją(azebską) wybiliśmy z 50-80 nowych graczy wielu z nich straciło surowce itp a weteranów... 0. I to piszę o pierwszym zabiciu ponieważ zdarzało się że wracali mimo tracenia surowców co śmierć. Nowy gracz znajdzie potrzebne surowce do zabawy w crafting wokół stolicy gdzie od kiedy gram(9m-ce) jest no loot zone. a co to że nie jest za łatwo zdobyć taki zamek? spytaj się Sloveniego o nightraidy które robił 3-6 rano aby nie było obrońców właśnie dlatego tak azebowie prosili o zamki gildyjne mi się nie widzi jak już wbiję na grę szturmowania tych samych zamków gdzie nie mogę lootować dzień w dzień bo jeden typ gra więcej w gv niż ja i moich 4znajomych na moim koncie razem zwiętych+ bycie na afku ;/
Reply
24-05-2018, 20:08, (This post was last modified: 24-05-2018, 20:09 by Naluja.)
Dokładnie.

Jedno rozwiązanie na Twą bolączkę widzę, by nowi gracze którzy noszą znamię "listka", byli chronieni w ten sposób, że gracz który skroi świerzaka traci punkty mentora/reputacji czy tudzież spadek w rankingu.

Drugim pomysłem, choć wymagałby paru zmian, na które rozwinięcie nie mam pomysłu to to, by nie można było grabić ZAŁOŻONYCH aktualnie na sobbie itemów. Też wałkowany pomysł - ma w sobie kilka wadTongue

Pozdro!

Ab alio exspectes, alteri quod feceris!
Reply
24-06-2018, 14:43,
popieram
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.