Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacje Zdobywajcie sławę w rankingowych pojedynkach na arenie! (Aktualizacja v.0.8.2.3)
26-05-2018, 14:38,
Zdobywajcie sławę w rankingowych pojedynkach na arenie! (Aktualizacja v.0.8.2.3)
[Image: 0047c8cef65681da2bf5717c44f88913057214dd.jpg]

Potrzebujecie przerwy od prowadzenia wojny i podbijania wrogich ziem? Spróbujcie swoich sił w pojedynkach i awansujcie we wprowadzonym właśnie rankingu aren! Zarejestrujcie się, żeby znaleźć godnego siebie przeciwnika, pokonajcie go i sprawcie, by Wasze imię stało się sławne na całym Stoneholm!

Oprócz rankingu aren, dzisiejsza aktualizacja wprowadza również wiele poprawek związanych z rozgrywką i usuniętych błędów. Pragniemy też przypomnieć Wam, że obecny sezon Glorii będzie trwał jeszcze tylko przez kolejny tydzień, więc macie ostatnią szansę na osiągnięcie lepszego miejsca na tablicy wyników i otrzymanie cennych nagród!

Ponadto, nie przegapcie wydarzenia PvP, które odbędzie się w niedzielę 27 maja! Przygotujcie drużyny do walki 5 na 5 i dołączcie do nas na arenie na serwerze [EuropeWest] Wolfield o godzinie 22:30. Każdy z uczestników zostanie nagrodzony, a zwycięzcy uwiecznieni na monumencie w grze, więc naostrzcie swoje bronie i przygotujcie się do bitwy o sławę!

Do zobaczenia w walce!

Aktualizacja v.0.8.2.3

Rozgrywka:

– Wprowadzono ranking aren PvP – od teraz możecie walczyć w rankingowych pojedynkach i awansować na tablicy wyników; dzięki przyciskowi na minimapie możecie zarejestrować się do pojedynku lub przenieść się na arenę, żeby obserwować pojedynki innych
– Zwiększono zasięg wykrywania uderzeń w przypadku kopnięć, ataków znad głowy i ataków zza pleców
– Poprawiono wykrywanie trafień w głowę w przypadku przeciwników NPC
– Tymczasowo zredukowano poziomy rzemiosła wymagane do wytwarzania przedmiotów alchemicznych – kwasy i ich składniki – do 0–21, więc będzie możliwość rozwijania tej profesji, zanim zostanie wprowadzona związana z nią aktualizacja
– Przeniesiono wydarzenie na Ostatnią Linię Obrony Sangmaru w odpowiednie miejsce w Forcie Serai
– Zmniejszono ilość punktów życia drzwi głównych budynków niewielkich flag w okolicy Baalhammonu
– Przeniesiono dodane złoża błyskawicznie odnawiających się surowców z obrzeży Kopalni Seaclaw do jej centrum
– Przywrócono wymóg posiadania kwasu solnego do wytworzenia blachy z dziweru
– Dodano pojawianie się śladów stóp postaci gracza (ze względu na zapewnienie maksymalnej wydajności, jedynie dla niej)
– Dodano możliwość zakupu recepty na prosty miecz od NPC znajdujących się w obszarze startowych questów rzemieślniczych
– Dodano wiele usprawnień i poprawek związanych z questami startowymi
– Usprawniono procedurę rejestracji konta w grze

Poprawki:

– Usunięto błąd związany z obliczaniem szansy na wykonanie przedmiotów wysokiej jakości zależnej od posiadanych Punktów Mentora
– Wprowadzono poprawki do opisów wydarzeń związanych z przejmowaniem i rozbudową lokacji dodanych ostatnio fortów zlokalizowanych w strefach wolnych od grabieży
– Usunięto błąd pozwalający na przenoszenie przedmiotu do depozytu podczas jego wzmacniania
– Usunięto zawijanie się tekstu na czacie, jeżeli ustawiona czcionka posiadała inny rozmiar niż domyślny
– Usunięto błędy związane z widzialnością NPC
– Usunięto błąd powodujący niewyświetlanie się statusu Przybysza (zielony listek) na postaciach stworzonych na nowych kontach
– Poprawiono tłumaczenia w menu kreatora postaci
– Poprawiono nazwę Kwatermistrza Świątyni Hordun
– Usunięto błąd powodujący niewidzialność rusztowania podczas rozbudowy tartaków
– Wprowadzono poprawki do systemu Obszaru Zainteresowania
– Usunięto wiele błędów i gliczy związanych z level designem zgłoszonych przez system bugreportów
Reply
27-05-2018, 14:14, (This post was last modified: 27-05-2018, 14:21 by Naluja.)
RE: Zdobywajcie sławę w rankingowych pojedynkach na arenie! (Aktualizacja v.0.8.2.3)
Cześć,
Arena 1v1 to jeden z najlepszych dodatków jaki wydaliście. Sam ranking i jego przelicznik wymaga poprawki, ale mimo to świetny dodatek! Tego typu "eventy" to ja rozumiem Smile

Przyjemna jest gloria teraz, są nadal mikro lagi, ale synchro tak dobre jeszcze chyba nigdy nie było Smile (estovia) props!

*Poprawcie proszę hitboxy noża, ciężko nim trafić
*krwawienie może jeszcze na dzidy dodać i nieco dmg od kłutych zmniejszyć na balans z krwawieniem? Lub zmienić na %szansy na zadanie krwawienia od kłutych (np nóż=85%, dzida/miecz(pchnięcie)=30%, strzała=1% (aby nie przegiąć łukówTongue)
*Wytrącenie po rozbiciu tarczy - nie podoba mi się, wg mnie lepiej by było gdyby cios rozbijający tarcze zadawał np 50% dmg zamiast wytrącenia.
*drzwi od budynków z flagą są zbugowane - trzeba wchodzić tyłem by dostać się do środka
*nie podoba mi się że podczas biegu można się rozbierać/przebierać
*podczas pływania kiedyś wżerało więcej staminy co wg mnie było dobre, teraz stanowczo za wolno schodzi.

Więcej grzechów nie pamiętam Smile
Pozdro!

Add. Wydaje mi się, że koniecznie należy wprowadzić:
*jakąś mini ikonkę do interakcji lootowania npc/gracza. W sensie jak leżą zwłoki pojawia się jakaś ikonka, punkcik, cokolwiek gdzie należy kliknąć, by uruchomić interakcje. Gram już ponad tydzień i ani razu, ani moba nie zdążyłem zgrabić, ani gracza, bo za chuj nie wiem gdzie kliknąć, za każdym razem się otwiera menu "zaproś gracza, daj trade etc" - frustrujące ;/
*wytrącenie i ogłuszenie powinno też być jakoś lepiej zobrazowane

Ab alio exspectes, alteri quod feceris!
Reply
27-05-2018, 19:56,
RE: Zdobywajcie sławę w rankingowych pojedynkach na arenie! (Aktualizacja v.0.8.2.3)
Dzięki za miłe słowa i konstruktywny feedback! Do zobaczenia w walce!
Reply
29-05-2018, 00:14, (This post was last modified: 29-05-2018, 00:21 by Naluja.)
Po patchu lagi znów ;/ blokuje się kontroler, brak reakcji na klikniecie, co chwila wykopuje parę metrów, spadam z murów i blokuje się w schodach Sad( tydzień temu tak nie było

Ab alio exspectes, alteri quod feceris!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.