Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walka w GW to cały czas parodia.
13-06-2018, 12:10,
Walka w GW to cały czas parodia.
Obejrzałem sobie film z gry trochę wolniej czyli 0.25

Odpowie mi ktoś z programistów dlaczego w 27 sekundzie nie zostało zaliczone tarfienie gracza atakującego mieczem 2H? Serwer nie zsychronizowął pozycji? To po co się starać jak od nas mało co zależy.

W 22 sekundzie cios nożem w powietrze zaliczony bo proxy tam garcza ustawiło?
A był już w innym miejscu.

Tylko nie piszcie desynchro, proxy, zła wola ludzi, leśne skrzaty czy coś tam jeszcze. Siedzicie nad tym już kilka lat i jak widać od gracza mało zleży. Pozostanie zbierać len i obiadki gotować a nie w PVP się bawić.

Ogólnii cała walka to jakaś parodia.

https://www.youtube.com/watch?v=bfWbvikcXAc
Reply
14-06-2018, 00:11,
RE: Walka w GW to cały czas parodia.
^^^^^^ od dawna krzyczę o tym^^^^^^^^
dziękuję za poparcie Smile
Reply
15-06-2018, 02:02, (This post was last modified: 15-06-2018, 02:05 by Warrpirek.)
(13-06-2018, 12:10)temporaryja Wrote: Obejrzałem sobie film z gry trochę wolniej czyli 0.25

Odpowie mi ktoś z programistów dlaczego w 27 sekundzie nie zostało zaliczone tarfienie gracza atakującego mieczem 2H? Serwer nie zsychronizowął pozycji? To po co się starać jak od nas mało co zależy.

W 22 sekundzie cios nożem w powietrze zaliczony bo proxy tam garcza ustawiło?

Tylko nie piszcie desynchro, proxy, zła wola ludzi, leśne skrzaty czy coś tam jeszcze. Siedzicie nad tym już kilka lat i jak widać od gracza mało zleży. Pozostanie zbierać len i obiadki gotować a nie w PVP się bawić.

Ogólnii cała walka to jakaś parodia.

https://www.youtube.com/watch?v=bfWbvikcXAc
(13-06-2018, 12:10)temporaryja Wrote: Odpowie mi ktoś z programistów dlaczego w 27 sekundzie nie zostało zaliczone tarfienie gracza atakującego mieczem 2H?
Nie trzeba do tego programisty, zwyczajnie nagrywajacy uderzył go pierwszy, wiec przerwał atak temu 2h.

(13-06-2018, 12:10)temporaryja Wrote: W 22 sekundzie cios nożem w powietrze zaliczony bo proxy tam garcza ustawiło?
To jest chyba bug, ktorego nie wywalaliśmy bo był mniej negatywny od "działajacej wersji" w ktorej co 2gi stabb nie hitowałby. Juz sobie z tym poradziliśmy, tylko nie pamietam czy ogarneliśmy tego buga. Sprawdze jutro.

Bug polegał na tym ze ataki 1h hitowały z nagraniem ataku od prawej do lewej. Naprawienie tego spowodowało ze w ogole nie dało sie trafic w ruchomy cel z stabba, wiec zostawilismy buga do czasu poprawienia błędu przez ktorego ciosy nie wchodziły. Owy błąd jest poprawiony i stabb miał byc ogarniety, musze sie tylko upewnic ze został.

Poza tym koles nagrywajacy ma duzy ping, prawdopodobnie z ameryki do europy. Na czyms takim raczej nie powinno dac sie grac, gierki o podobnym combacie kickuja takich z swoich 64 slotowych pokoi.
Reply
15-06-2018, 20:34,
W rzeczy samej tacy gracze powinni być kick out na inny serwer Smile Szkoda że nie możecie grupować garczy na serwery po pingu, to na pewno by poprawiło płynność i zmnijeszyło ilosć obliczeń.
Mam szybki internet a często mi nie wchodzą pierwsze ataki jak na filmie. Podobnie jest z npc, podchodzę biję raz o on nic by po sekundzie załpać że stoję obok i wtedy dopiero zaczyna się walka.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.