Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Z zalogowaniem sie do gry
15-07-2018, 11:30,
Zawsze kiedy wracam po dłuzszej do Glori Victis mam problem z zalogowaniem się do gry. Pierwszy problem to taki ze nie pamiętam hasła i chyba loginu. Nie wiem gdzie można je zmienić lub odzyskac, strony sa nieczytelne dla mnie. Druga sprawa to jak już może wpisałem jakies tam hasło i login to pisze mi zebym się zalogował przez steama a na steamie mam tylko dodana gre i nie mam zamiaru ja drugi raz pobierac.
Reply
15-07-2018, 12:47,
RE: Problem Z zalogowaniem sie do gry
albo chociaż powiedzcie mi jak zrobic zeby mi sie podczas logowania nie pojawiał napis: to konto jest połaczone ze steamem uzyj go zeby uruchomic gre......
Reply
16-07-2018, 10:14,
RE: Problem Z zalogowaniem sie do gry
Cześć,
Jak masz powiązane konto z steam, to musisz grę pobrać z steam.

Jedyną opcją, to ubłagać developerów o przemianowanie klucza z steam na luncher z powrotem.
Szczerze, polecam Ci używać steam, z racji na szybsze updaty, na luncherze często trzeba czekać nawet parę godzin.

Pozdro!

Ab alio exspectes, alteri quod feceris!
Reply
16-07-2018, 17:29,
Cześć

Ja mam z kolei inny problem. Kupiłem grę na steam. Pobrałem. Gdy wpisuję w oknie logowania swój nick i hasło dostaję komunikat że powinienem wpisać adres e-mail jako nazwę użytkownika po czym gra się łączy w nieskończoność do lobby.

Wszedłem na stronę gry i założyłem konto. Na dane podane na stronie próbuję się zalogować. Dostaję wtedy z kolei komunikat: "Musisz zakupić grę aby móc zalogować się na podane konto. Jeśli kupiłeś grę na Steam lub odebrałeś klucz Steam na stroniegloriavictisgame uruchom grę przez aplikację Steam".

Co ja mam właściwie zrobić?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.