Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozbiór zwierzyny działa na zgniłej żywności !
16-08-2018, 22:11,
Rozbiór zwierzyny działa na zgniłej żywności !
Dobry! Na czym polega problem: jednego dnia zebrałem ok 2200 fragmentów z tuszy tura i nie sprawdziłem że za dobę mi się zepsuje i następnego dnia chciałem dozbierać tych fragmentów i dopiero wtedy rozebrać wszystkie. No więc loguję się następnego dnia i się okazuje że szlag mięso trafił i mam teraz dużo zgniłej żywności. No cóż, przyda się, więc zostawiłem w eq i pozbierałem ok 1700 nowych. potem nauczony na własnych błędach poszedłem od razu rozebrać i zapuszczam rozbieranie i dopiero po chwili spostrzegłem że kiedy rozbieranie trwa i nowe itemy wpadają do plecaka to fragmentów nie ubywa. patrzę do plecaka a tam widzę jak ubywa ale zgniłej żywności która była fragmentami tuszy tura. rozebrał zwierzynę tyle razy ile było tych prawdziwych fragmentów, więc dałem znowu max i ustawiło się znowu tyle samo bo widocznie policzyło na prawdziwych fragmentach. dałem craftowanie i znowu znikała zgniła żywność ale kiedy się skończyła to (nie pamietam dokładnie ale chyba) była wciąż animacja craftowania ale nic nie wpadało do plecaka. potem kiedy juz nie było tego stacku zgniłej żywności (ale w plecaku miałem inne) to dawałem max rozbierania zwierzyny i znowu dało tyle samo i znowu była animacja craftowania ale ani nic nie wpadało do plecaka ani nie ubywało fragmentów. w rezultacie byłem w stanie je rozebrać po relogu. wiem że trochę nieskładnie to opisałem mogę coś dopowiedzieć potem i od teraz będę miał zawsze pod ręką jakiś programik do nagrywania :]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.