Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Poll: Jaki system wolicie?
System z utratą świadomości.
System klasyczny.
Inny, opisany na forum.
[Show Results]

Note: This is a public poll, other users will be able to see what you voted for.
Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 4.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmierć czy utrata przytomności?
11-07-2013, 00:50,
RE: Śmierć czy utrata przytomności?
Cziort przeczytaj sobie TO a zobaczysz, że wcale nie jesteś daleki od prawdy.
Mógłbym zgodzić się, że macie rację, ale wtedy nikt z nas by jej nie miał.
Reply
11-07-2013, 01:56,
Nie mówię, że będziemy się ciachać na prawo i lewo, ale, że możemy się czasami trafić. Big Grin

A te badania co pokazał Neotix to były chyba robione na Amerykanach Big Grin
Reply
11-07-2013, 08:53,
(11-07-2013, 01:56)Susaken Wrote: Nie mówię, że będziemy się ciachać na prawo i lewo, ale, że możemy się czasami trafić. Big Grin

A te badania co pokazał Neotix to były chyba robione na Amerykanach Big Grin

Siusiek nie zapominaj że jesteśmy 51 stanem USATongue
Dodatkowo z Twojego rozumowania walcząc z Rzymianami wystarczyło się rozłożyć wygodnie na leżaku i poczekać aż sami przypadkiem się "powytrafiają" Tongue
[Image: 5my82h.jpg][Image: qqerg1.jpg]
Reply
11-07-2013, 13:27,
Ale jednak w prawdziwym życiu taki rzymianin miał większą kontrolę nad tym co robił, niż Ty masz w grze. W ogóle chodzi o trolli, przyleci taki jeden z drugim i będzie stawać pomiędzy tobą, a mobem i będzie ci utrudniał grę. Zabić go nie zabijesz, bo wtedy zyskasz negatywne punkty, a mobów też nie będziesz mógł bić, ponieważ będziesz ciągle gracza trafiał.
Reply
11-07-2013, 13:34, (This post was last modified: 11-07-2013, 13:36 by Cziort.)
Dorogon jaka różnica w kontroli, powiedzmy prawdę większość graczy nie zwraca uwagi na to co robi. Masz w grze ciosy al'a pchniecie i na wprost z nad głowy? To ich używaj. Masz skill aoe co razi wrogów i przyjaciół to myśl kiedy i gdzie rzucasz itd.
A co robisz w życiu z takimi trollami? Tez się zdarzają, jak ich spierzesz na kwaśne jabłko to tez poniesiesz konsekwencje czynu.
Nie mogą mobów bić ale mi problem niech on sobie tłucze, ja mu mogę nawet sprowadzić ich jeszcze więcej, niech chłopak ma zabawę.

Naprawdę wasza argumentacja daje obraz ludzi, którzy nie używają mózgu w czasie gry.
Reply
11-07-2013, 16:19, (This post was last modified: 11-07-2013, 16:20 by Hasioorr.)
Jeśli potworki będą się przerzucały na najbliższego wroga, wtedy no problemo może sobie wbiegać między mnie i potworka to on dostanie nie Ja.

(11-07-2013, 13:34)Cziort Wrote: Nie mogą mobów bić ale mi problem niech on sobie tłucze, ja mu mogę nawet sprowadzić ich jeszcze więcej, niech chłopak ma zabawę.

Cieszy nas Twoje podejście, ale niestety niekoniecznie wszyscy mają nielimitowaną ilość czasu, wiesz, praca, szkoła i tego typu sprawy. Jeżeli jest szansa, żeby, wyeliminować tego typu zagrywki, dlaczego tego nie zrobić ? Przecież nie popsuje to nikomu gameplay'u ? No, może tylko tym, którzy chcieliby nadużywać tego systemu do okradania ludzi, bez stawania się bandytą.

I na koniec, a twoja argumentacja zaczyna się i kończy na NIE BO NIE.
Reply
11-07-2013, 16:49, (This post was last modified: 11-07-2013, 16:54 by Cziort.)
(11-07-2013, 16:19)Hasioorr Wrote: Jeśli potworki będą się przerzucały na najbliższego wroga, wtedy no problemo może sobie wbiegać między mnie i potworka to on dostanie nie Ja.

(11-07-2013, 13:34)Cziort Wrote: Nie mogą mobów bić ale mi problem niech on sobie tłucze, ja mu mogę nawet sprowadzić ich jeszcze więcej, niech chłopak ma zabawę.

Cieszy nas Twoje podejście, ale niestety niekoniecznie wszyscy mają nielimitowaną ilość czasu, wiesz, praca, szkoła i tego typu sprawy. Jeżeli jest szansa, żeby, wyeliminować tego typu zagrywki, dlaczego tego nie zrobić ? Przecież nie popsuje to nikomu gameplay'u ? No, może tylko tym, którzy chcieliby nadużywać tego systemu do okradania ludzi, bez stawania się bandytą.

I na koniec, a twoja argumentacja zaczyna się i kończy na NIE BO NIE.

Ach doprawdy hasior? Powiedz mi jedno co ma wspólnego to ze nie masz czasu na grę z przypadkowym niezranieniem kogoś? Czy go będziesz mógł zranić czy nie wychodzi na jedno, będzie Ci on w grze przeszkadzał. Dodatkowo jeśli zostanie zachowana poprawna kolizja to tym bardziej utrudni Ci grę. Będzie blokował swoją osobą ciosy a Ty nic mu nie zrobisz.
Na prawe wspaniały argument.

Jak na razie to nie widzę żadnego sensownego kontrargumentu na moje stwierdzenie. Przypadkowe ranienie wymusi na graczach większa koncentracji i myślenie na tym co się robi w czasie gry.
Jak na razie to słabo wygląda wasza tak bo tak - zero uzasadnieniaTongue

A zapomniałbym, a widzisz dla gameplay'u ma to istotne znaczenie bo powoduje że granie w party zaczyna być prawdziwą kooperacją ludzi.
Reply
11-07-2013, 17:23,
Cziort, ale jak pójdzie na twoje, to nie dość, że będzie przeszkadzał, to jeszcze ja beknę za to, że on specjalnie mi się podstawił pod nóż, a tak, to skończy się na przeszkadzaniu.

A kontrargumentu nie potrzeba, bo Ty nie podałeś żadnego SENSOWNEGO argumentu. Bo my omawiamy jak zapobiec nadużywaniu systemu, a ty wychodzisz z argumentem, że nie powinno się mu zapobiegać, bo to wymusi na graczu myślenie. Czyli niech trolle trollują, niech zwykli szarzy gracze przez to tracą i się wkur*** bo BEG nie umie załatać luk we własnym systemie. A nie, przecież umie, tylko Cziort chce by walka wymuszała obchodzenie się z bronią jak z jajkiem, bo a nuż jakiś trol się nawinie i Ty go niechcący ciachniesz, a on cię w "samoobronie" zabije i zlootuje.

Quote:Dorogon jaka różnica w kontroli,

Taka, że w realu możesz się powstrzymać (mówimy dalej o rzymianach) i masz pełną kontrolę nad tym jak uderzysz, a w grze są przygotowane animacje i prócz kierunku nie masz żadnego wpływu na to. Nie mówię, że każdy rzymianin kontrolował w 100% jak uderzał, ale na pewno dużo łatwiej było mu uniknąć uderzenia w sprzymierzeńca, niż będzie to możliwe w grze. Poza tym u nich nie było trolli, którzy wskakiwali im pod nóż, dostawali pierwszego hita, zabijali go i dropili z niego 10% golda i item bez konsekwencji Smile
Reply
11-07-2013, 17:56,
(11-07-2013, 17:23)Dorogon Wrote: Cziort, ale jak pójdzie na twoje, to nie dość, że będzie przeszkadzał, to jeszcze ja beknę za to, że on specjalnie mi się podstawił pod nóż, a tak, to skończy się na przeszkadzaniu.

A kontrargumentu nie potrzeba, bo Ty nie podałeś żadnego SENSOWNEGO argumentu. Bo my omawiamy jak zapobiec nadużywaniu systemu, a ty wychodzisz z argumentem, że nie powinno się mu zapobiegać, bo to wymusi na graczu myślenie. Czyli niech trolle trollują, niech zwykli szarzy gracze przez to tracą i się wkur*** bo BEG nie umie załatać luk we własnym systemie. A nie, przecież umie, tylko Cziort chce by walka wymuszała obchodzenie się z bronią jak z jajkiem, bo a nuż jakiś trol się nawinie i Ty go niechcący ciachniesz, a on cię w "samoobronie" zabije i zlootuje.

Quote:Dorogon jaka różnica w kontroli,

Taka, że w realu możesz się powstrzymać (mówimy dalej o rzymianach) i masz pełną kontrolę nad tym jak uderzysz, a w grze są przygotowane animacje i prócz kierunku nie masz żadnego wpływu na to. Nie mówię, że każdy rzymianin kontrolował w 100% jak uderzał, ale na pewno dużo łatwiej było mu uniknąć uderzenia w sprzymierzeńca, niż będzie to możliwe w grze. Poza tym u nich nie było trolli, którzy wskakiwali im pod nóż, dostawali pierwszego hita, zabijali go i dropili z niego 10% golda i item bez konsekwencji Smile

Dorogon myślenie jest najprostszym rozwiązaniem. Widzisz gracza który biegnie w Twoją stronę, nie machasz dalej jak ociemniały. I co jak go skrzywdzisz jeśli go nie zaatakujesz. Czyli kontrola tego co robisz jest najlepszym zabezpieczeniem przed niechcianymi wypadkami. Tak samo jak i przewidywanie co z robi inni. Niestety ale to wymaga błyskawicznego myślenia więc mój argument jest jak najbardziej na miejscu. Dodatkow daje spora dawkę realizmu.
Drugi punkt dorogon weź siekierę i uderz nią w coś z całej siły, spróbuj ją zatrzymać w miejscu w ostatniej chwili. Ale pamiętaj ma to być ruch na początku zmierzający do uderzenia nie z góry planowane zatrzymanie się przed czymś.
Dorogon ma to być gra non target czyli cios jest naliczany tylko podczas uderzenia więc wycofaj się krok w tył, użyj bloku większości gier o podobnej mechanice przerywa atak. Jak widać istnieją inne sposoby niż ograniczenie z statusu bym przypadkiem niechcący nie zranił kogoś.
Quote:Jeśli chodzi o kary i status PK, to pozbawienie przeciwnika przytomności wiązało by się jedynie z utratą kilku punktów reputacji. Ewentualnie ilość takich napadów w krótkim czasie skutkowało by zostaniem bandytą (kara pieniężna w przypadku złapania przez straże).
Dobicie przeciwnika było by jednak surowo karanym przestępstwem wraz ze wszystkimi skutkami posiadania statusu PK.
Jak widać w GV Twoje trolle tez nie będą miały miejsca. Bo poco koleś ma dostać pierwszego hita jak i tak będzie miał naliczone PK? To nie uderzenie czy atakowanie nabija PK ale ogłuszenie, zabicie. Więc po co marnować sobie hp jak i tak zostanę ukarany?
Wiem że was boli to że mój argument opiera się na prostym stwierdzeniu czyli chęci zabezpieczenia przed konsekwencjami nie myślenia.
Dodatkowe zastanawia mnie teraz jedno jeśli rodzice, nauczyciele wam mówią ze wasze zachowanie jest głupie np gdy wkładacie gwóźdź do gniazdka to was trollują. Bo z tego co widzę operujecie tym terminem jak wam wygodnie a szczególnie jak już wam brak argumentacji na poziomie ^^.
Dalej czekam.
Reply
11-07-2013, 18:10,
Quote:Jak widać w GV Twoje trolle tez nie będą miały miejsca. Bo poco koleś ma dostać pierwszego hita jak i tak będzie miał naliczone PK? To nie uderzenie czy atakowanie nabija PK ale ogłuszenie, zabicie. Więc po co marnować sobie hp jak i tak zostanę ukarany?
Wiem że was boli to że mój argument opiera się na prostym stwierdzeniu czyli chęci zabezpieczenia przed konsekwencjami nie myślenia.

Właśnie i to by była kolejna głupota, gdyby tak było. Wyobraź sobie, że podchodzi do ciebie ktoś i zaczyna cię atakować, a ty nie możesz się bronić, bo jeżeli go chociażby ogłuszysz, to otrzymasz status bandyty, a jeżeli będzie cię ciągle atakował i w końcu go zabijesz by bardziej go zabolało, to już w ogóle dostaniesz PK - to by było bez sensu. Powinno być coś takiego jak pierwsze uderzenie, bo inaczej uniemożliwiałoby to obronę.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.