Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pseudo reklama - AdBlock się może schować!
28-08-2013, 20:58, (This post was last modified: 08-09-2013, 19:11 by Sanxus.)
Pseudo reklama - AdBlock się może schować!
A więc zrobiliśmy sobie dzisiaj z Carolusem wycieczkę przez połowę Częstochowy rowerami do Media Markt w M1 aby obczaić nowości. Nie mogliśmy przepuścić okazji zabawy tabletami a przy tam pamiętałem o naszej tradycji. Pseudoreklamie, biczyz! Kiedyśmy jeszcze byli młodzi, zawsze zostawialiśmy włączone przeglądarki, najczęściej z naszym wątkiem klanowym na Melee Gaming, forum do c-RPG moda. Tym razem jednak postawiłem na Glorię Big Grin. Ogólnie znalazłem 4 włączone tablety z dostępem do neta i kilka laptopów bez internetu, co ciekawe ze skończoną subskrypcją na antywirusa (lol, wtf, rofl >.<). A oto efekty Tongue

[Image: wKJAeuy.jpg]

[Image: z1QVNc5.jpg]

A tu się jeszcze ładuje, kiepski performace, na iPadzie ładowało się chyba sekundę, na tym gównie po minucie się nie wczytało...
[Image: bVh13MO.jpg]

@Edit: Poszerzam galeryję o zdjęcia z RTV Euro AGD, tym razem 5, tablety, komputry, tego typu sprawy, oraz gratisowy internet z Sony Center oddalonego o bagatela ok. 20 metrów.

[Image: YUYkPXi.jpg]

[Image: Ctm1zOi.jpg]

[Image: wPVuans.jpg]

[Image: 9o1uCzF.jpg]

[Image: qg33tHv.jpg]

*Post zawiera lokowanie produktów. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Reply
28-08-2013, 21:02,
RE: Pseudo reklama - AdBlock się może schować!
Polać mu !!! Big Grin .
Reply
28-08-2013, 21:02,
Byłem tu !
"W Imię Pańskie, Amen. Ku wiecznej pamięci sprawy niżej opisanej (…).
Iż już Korona i Wielki Księstwo Litewskie jest jedno nierozdzielne i nieróżne ciało,a także nieróżna ale jedna spólna Rzeczpospolita, która się ze dwu państw i narodów w jeden lud zniosła i spoiła."
Unia Lubelska 1569
Reply
28-08-2013, 22:53,
Mam nadzieje, że ktoś kiedyś zrobi adblocka do realnego życia, przy czym ja nie wychodzę z domu więc na razie nie jest mi potrzebny Big Grin
[Image: 71f620a09ad1ec5f288a701a0f8d66fe_origina...1385741662]
Reply
29-08-2013, 00:45,
Mission complete!
One man army

Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!- http://forum.gloriavictisgame.com/showth...p?tid=3604
For support help please contact support(at)gloriavictisgame.com or Bartold - http://forum.gloriavictisgame.com/privat...d&uid=1994
MMORPG.COM Official Gloria Victis link - http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/...ictis.html
Reply
29-08-2013, 00:58,
Niekonwencjonalne środki promocji, samo lajkwanie postów na fejsie nie wystarczy Tongue.
Reply
06-09-2013, 20:45,
To co robimy konkursik? Kto? Gdzie? I ile razy zrobi pseudo reklamę tego typu? Smile
Reply
06-09-2013, 21:09,
Nie ważne ile razy za 2 kody do pre alfy te reklamy mogą być wszędzie ;D
"W Imię Pańskie, Amen. Ku wiecznej pamięci sprawy niżej opisanej (…).
Iż już Korona i Wielki Księstwo Litewskie jest jedno nierozdzielne i nieróżne ciało,a także nieróżna ale jedna spólna Rzeczpospolita, która się ze dwu państw i narodów w jeden lud zniosła i spoiła."
Unia Lubelska 1569
Reply
07-09-2013, 00:48,
O tak! Dokładnie! W szkole, w sklepach... Nawet jak ostatnio nam zadali coś z lekturą "Gloria victis" to już po klasie słowo rzuciłem Big Grin. Chwała zwyciężonym!
Reply
08-09-2013, 19:11,
Poszerzam galeryję o zdjęcia z RTV Euro AGD, tym razem 5, tablety, komputry, tego typu sprawy, oraz gratisowy internet z Sony Center oddalonego o bagatela ok. 20 metrów.

[Image: YUYkPXi.jpg]

[Image: Ctm1zOi.jpg]

[Image: wPVuans.jpg]

[Image: 9o1uCzF.jpg]

[Image: qg33tHv.jpg]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.