Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na moderatorów
29-08-2013, 20:40, (This post was last modified: 29-08-2013, 20:41 by Bodzio.)
Nabór na moderatorów
Forum potrzebuje dwóch moderatorów globalnych, lecz z naciskiem na polską część.

Wymagamy :

- znajomości sytuacji na forum
- rzetelności, sumienności, umiejętności sprawiedliwej i obiektywnej oceny
- czasu

Chętnych proszę o przesyłanie mi na PW zgłoszeń, a w nim zawartą krótką informację o sobie.
Got a question worth asking or case worth attending to? Go on, message me, we'll figure something out.
30-08-2013, 12:09,
RE: Nabór na moderatorów
A wiek ma znaczenie Big Grin ?
Tak dla autonomii Śląska!
30-08-2013, 12:14,
(30-08-2013, 12:09)Jad3681 Wrote: A wiek ma znaczenie Big Grin ?

Nie, nie ma znaczenia, aplikuj śmiało!
» (report) Cnota - 27-11-19:09 -- Dowiedziałem się, że jestem autorytetem dlam wielu młodzików zaczynających przygodę z siłką. Kiedyś się cisnęło ostro, na strzała padał każdy na dyskotece, czasami po dwóch Smile
02-09-2013, 12:39,
Jak nikomu się nie chce, to Ja zawsze mogę dostać się do koryta i napchać kieszenie, niczym nasz kochany premier.
Choć nie napisałem, że się mylisz, to i tak oboje wiemy, że ostatecznie nie masz racji.
04-09-2013, 19:43, (This post was last modified: 07-09-2013, 13:00 by matsdPL.)
Big Grin Rahnus boski jesteś,wiesz? Z chęcią bym poogarniał ortografię na forum.

@edit
Kropki się skurczybyk jednej przyczepił. XD

edit2@
Bo oddziela się interpunkcję od emotikonów jakbyś nie wiedział.
[Image: kJG.png]
04-09-2013, 23:57, (This post was last modified: 07-09-2013, 22:57 by Rahnus.)
Najpierw popraw swoją interpunkcję.

@edit
I spacji po przecinku...

@edit 2
Jeżeli to dla Ciebie za trudne, to Ci wypiszę, gdzie był twój błąd. Twoje zdanie powinno wyglądać tak: "Rahnus, boski jesteś, wiesz?", a nie "Rahnus boski jesteś,wiesz?". I nie dawaj mi minusów za wytykanie Ci błędów.
Choć nie napisałem, że się mylisz, to i tak oboje wiemy, że ostatecznie nie masz racji.
05-09-2013, 22:04,
Łahaha Big Grin Ja tam bym się nawet zastanowił nad posadą, znam z resztą trzy języki (no dobra, angielski tylko komunikatywnie Tongue) al coś mi się zdaje, że zbyt szybko by się moje lenistwo odezwało... Może napiszę, jak będę miał więcej czasu i chęci do rzebywania na forum, bo ostatnio troszeczkę się zapuściłem Big Grin
My tu gadu gadu, a z każdym zaakceptowanym pomysłem przedłuża się czas prac nad grą.
05-09-2013, 22:26, (This post was last modified: 05-09-2013, 22:29 by Sanxus.)
W teorii zaglądam na forum codziennie. Zawsze przeglądam najświeższe tematy, ogarniam angielski, znam cyrylicę ale nie każcie mi czytać ruskich postów bo szlag by mnie trafił, to samo z niemieckim. Byłem moderatorem na kilku forach, najdłuższy czas na forum GMP. Byłem tam też event managerem, sędziowałem oficjalne eventy, raz jedną ustawkę o honor między dwoma wyższej klasy graczami. Prowadziłem tam długo klan i musiałem rozstrzygać spory wewnętrzne, prowadziłem treningi itp. Sprawiedliwy jestem jak najbardziej, moim skromnym zdaniem. Tylko nie wiem czy odwiedzanie forum 1-2 razy na dzień to to czego szukacie. Staż na tym forum mam również niewielki Tongue. No i czasem się potrafię unieść jak konwersuję z idiotami ale ćśśśśśśś! Jak potrzebujecie kogoś od zaraz to czemu nie, ale jeśli was nie nagli żadna potrzeba i waszmoście obyliby się beze mnie, rozpaczać nie będę, przeciwnie wręcz rzekłbym musiał Wink.
10-09-2013, 17:32,
Coś się te wybory przedłużają. Czyżby team nie znalazł odpowiednich kandydatówSmile
„Póki kopii a husarza staje, będzie Polak pan w polu. Skoro kopia zginie, zginie i polska cnota”
10-09-2013, 19:39,
Z tego co zasłyszałem od różnych uszu, to Bodzio został do tego oddelegowany, a nie jest to decyzją całego Teamu Big Grin Najwyraźniej według w/w Pana, żaden z kandydatów nie jest godny tego urzędu Smile

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.