Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na moderatorów
10-09-2013, 20:28,
RE: Nabór na moderatorów
Decyzją całego teamu to może lekka przesada, bo sam lightning dzisiaj na sb przyznał, że sprawy forum omijają go szerokim łukiemSmile Lecz nie wierzę w to, aby liderzy BEG nie chcieli by wtrącić swoich pięciu groszy (Nic do Ciebie Panie GroszqSmile w finalnym wyborze najlepiej się zapowiadających, których podeśle właśnie BodzioSmileA, że takowych nie widać, to wcale mnie nie dziwiSmile Sam bym się przeraził niektórymi kandydaturamiBig Grin
„Póki kopii a husarza staje, będzie Polak pan w polu. Skoro kopia zginie, zginie i polska cnota”
10-09-2013, 21:05,
Cnota do sygnaturki dodaj jeszcze że przez 100 lat byliśmy okradani a dalej Tusk ma co kraść
@topic
Dołączyłbym Big Grin
[Image: kJG.png]
10-09-2013, 21:10, (This post was last modified: 10-09-2013, 21:11 by Groszq.)
(10-09-2013, 20:28)Cnota Wrote: Decyzją całego teamu to może lekka przesada, bo sam lightning dzisiaj na sb przyznał, że sprawy forum omijają go szerokim łukiemSmile Lecz nie wierzę w to, aby liderzy BEG nie chcieli by wtrącić swoich pięciu groszy (Nic do Ciebie Panie GroszqSmile w finalnym wyborze najlepiej się zapowiadających, których podeśle właśnie BodzioSmileA, że takowych nie widać, to wcale mnie nie dziwiSmile Sam bym się przeraził niektórymi kandydaturamiBig Grin

Na pewno nie będzie mojej kandydatury ze względu na brak czasu. Myślę, że każdy z nas wolałby abym siedział nad interfejsem, gildią czy rozwojem postaci niż na forum rozdawał warny. Zresztą moja jedyna, forumowa aktywność ogranicza się do czytania tematów o błedach.
10-09-2013, 21:21, (This post was last modified: 10-09-2013, 21:22 by Dorogon.)
Cnocie chyba chodziło o to, że napisał "groszy", które można skojarzyć z Twoim nickiem, a ostatnio jak przezwał cię "Grochówą", to tak trochę go "okrzyczałeś" i dlatego nawiązał tym nawiasem do tamtej sytuacji Big Grin
11-09-2013, 20:37,
Dorogon, You read my mindSmileGroszq zapewne wczoraj wieczorem spał przed monitorem z powodu ciężkiej i nużącej pracy nad grą. Dlatego jest usprawiedliwiony i nie "okrzyczę" go za to, że nie przeczytał mojego posta ze zrozumieniemSmile
„Póki kopii a husarza staje, będzie Polak pan w polu. Skoro kopia zginie, zginie i polska cnota”
05-08-2014, 22:03,
Temat jest znów aktualny Wink
One man army

Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!- http://forum.gloriavictisgame.com/showth...p?tid=3604
For support help please contact support(at)gloriavictisgame.com or Bartold - http://forum.gloriavictisgame.com/privat...d&uid=1994
MMORPG.COM Official Gloria Victis link - http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/...ictis.html

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.