Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 3.86 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawaj zbroję, śmierdzący trupie!
08-04-2012, 22:53,
Dawaj zbroję, śmierdzący trupie!
Cześć

Tym razem chciałem zapytać, czy martwego gracza będziemy mogli obrabować z jego eq? Np. Pokonaliśmy dziada i cwaniaka, ale co nam z tego? Nic! Chyba że... Ale on ma zajebiste eq... weźmy sobie! To podniosłoby dramatyczność śmierci, a nie tylko bieganie z respa do respa. Wyobrażacie sobie? Walczy 2 pro i jeden wygrał, ale już kona... Dobijasz go i masz dwie super zbroje, szacun na gildii! Tongue Nie chcę prowadzić moich fantazji dalej, aż do systemu permadeath, więc kończę na tym pytaniu Big Grin
Choć nie napisałem, że się mylisz, to i tak oboje wiemy, że ostatecznie nie masz racji.
Reply
08-04-2012, 23:21, (This post was last modified: 08-04-2012, 23:22 by alibaba11.)
RE: Dawaj zbroję, śmierdzący trupie!
NIEEEE!!!!! moga to byc nagrody w postaci np. jakichs tam punktow ktore mozna na cos wymieniacTongue
Reply
08-04-2012, 23:22,
Cicho tam, boisz się, że padniesz z mego miecza Tongue
Choć nie napisałem, że się mylisz, to i tak oboje wiemy, że ostatecznie nie masz racji.
Reply
08-04-2012, 23:58,
A czego by nie? Przyznam że jest to jeden z niewielu pomysłów na tym forum jednocześnie prostych do zrealizowania, a wartościujących grę. Nie lubię casualowienia gier, a z tym niestety mamy na co dzień do czynienia. HARDCORE MODE ON!
» (report) Cnota - 27-11-19:09 -- Dowiedziałem się, że jestem autorytetem dlam wielu młodzików zaczynających przygodę z siłką. Kiedyś się cisnęło ostro, na strzała padał każdy na dyskotece, czasami po dwóch Smile
Reply
09-04-2012, 01:48,
Myślcie kurcze realnie? Ilu graczy takie coś zniechęci, a ilu przyciągnie? Mi się wydaje, że tych pierwszych było by dużo więcej. Wystarczy zobaczyć jak ludzie rezygnują z gry po tym jak ich konta zostają okradzione. Ten "HARDCORE MODE ON!" fajnie brzmi w teorii na forum, w grze się nie sprawdzi.
Mógłbym zgodzić się, że macie rację, ale wtedy nikt z nas by jej nie miał.
Reply
09-04-2012, 08:38,
A może zrobić tak, że gracz nie traci przedmiotu, ale my go dostajemy, i można wziąć tylko 1 przedmiot z całego ekwipunku.
Reply
09-04-2012, 10:10,
Mimo wszystko gracze wciąż grają w takie gry jak runescape gdzie traciło się wszystko oprócz 3 najcenniejszych przedmiotów oraz w tibię gdzie traciło się cały plecak (przedmioty questowe też) i 1 losowy element pancerza. W dodatku w prawie każdym mmo podczas pk (lub nawet pvp) traci się wszystko.
» (report) Cnota - 27-11-19:09 -- Dowiedziałem się, że jestem autorytetem dlam wielu młodzików zaczynających przygodę z siłką. Kiedyś się cisnęło ostro, na strzała padał każdy na dyskotece, czasami po dwóch Smile
Reply
09-04-2012, 10:37,
Jeżeli obie osoby mają ''włączone'' pvp i jeden zostanie pokonany to ok.
[Image: 71f620a09ad1ec5f288a701a0f8d66fe_origina...1385741662]
Reply
09-04-2012, 10:41,
(09-04-2012, 01:48)Neotix Wrote: Myślcie kurcze realnie? Ilu graczy takie coś zniechęci, a ilu przyciągnie? Mi się wydaje, że tych pierwszych było by dużo więcej. Wystarczy zobaczyć jak ludzie rezygnują z gry po tym jak ich konta zostają okradzione. Ten "HARDCORE MODE ON!" fajnie brzmi w teorii na forum, w grze się nie sprawdzi.

Oj sprawdzi się, sprawdzi. Odstreaszy także neoli, którzy będą bali się o swoje zbroje, które ulepszyli za całe swoje kieszonkowe... Gra jest wiele, wiele ciekawsza, gdy jest trudniej, przy walkach trzeba użyć wtedy wiele więcej starań, nie tylko ciągłego klikania w klawisz z ulubionym skillem. Zresztą możemy urządzić ankietę, prawda? Big Grin
Reply
09-04-2012, 11:29,
Ankieta przy 20 aktywnych użytkownikach na forum O_o
Co do "neoli" to gra takich też potrzebuje, a szczególności pieniędzy ich rodziców ;P
Mógłbym zgodzić się, że macie rację, ale wtedy nikt z nas by jej nie miał.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.