Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale
10-02-2014, 17:35,
Seriale
To może zacznę. Mam za sobą; Sons Of Anarchy, The Sopranos, Breaking Bad (wszystkie trzy polecam, są świetne) i jestem w trakcie trzeciego sezonu The Walking Dead. Wy oglądacie jakieś seriale? Chcielibyście jakiś polecić? Sam poszukuję jakiegoś dobrego serialu z gatunku horroru, jeśli coś macie to piszcie. ; )
Reply
10-02-2014, 17:50,
RE: Seriale
Gra o Tron (ale książka lepsza), Wikingowie, The Walking Dead jak ty, teraz zacznę oglądać Klondike, Wiedźmin, kiedyś Przygody Merlina, Mentalista i inne tego typu kryminalne, dawno temu LOST, Dr House, Afganistan, hmmm gatunku horror nie oglądam ale jak jakiś znajdę to co podam.
Reply
10-02-2014, 20:16,
(10-02-2014, 17:50)Jad3681 Wrote: Gra o Tron (ale książka lepsza), Wikingowie, The Walking Dead jak ty, teraz zacznę oglądać Klondike, Wiedźmin, kiedyś Przygody Merlina, Mentalista i inne tego typu kryminalne, dawno temu LOST, Dr House, Afganistan, hmmm gatunku horror nie oglądam ale jak jakiś znajdę to co podam.
Napisz mi swoją opinię nt. House'a i Lost. ;p
Reply
10-02-2014, 23:35,
Supernatural, Arrow, Pamiętniki Wampirów, Spartacus, Jak poznałem waszą matkę, Demony Da Vinci, Dwóch i pół i Gra o Tron. To chyba tyleBig Grin

PS: Wszystkie gorąco polecam jak i również FRIENDS^^
Reply
11-02-2014, 12:48,
Z komedii to Friends wymiatają i też polecam.

Ogólnie oglądam mało seriali bo większość mnie nudzi lub irytuje poziomem idiotyzów oraz naiwnością. Próbowałem oglądać te popularne seriale np. Supernatural, Arrow, Lost itd. ale zawsze rezygnowałem przeważnie po pierwszym sezonie, a nieraz po kilku pierwszych odcinkach. Ogólnie lubię seriale ze spójną fabułą ciągnącą się przez całą serię i nie trawię seriali epizodycznych poza nielicznymi wyjątkami.

Grę o Tron sobie odpuściłem na pewien czas ponieważ książkę czytałem już kilka lat temu i pierw chce sobie odświeżyć treść książki zanim zacznę oglądać serial.

Seriale, które mogę polecić to:
Vikings
Helix
The Andromeda Strain
The Lost Room
Battlestar Galactica
Flashback
Misfits
Jerycho

Pewnie znalazło by się więcej ciekawych seriali, które oglądałem ale jakoś te przyszły mi jako pierwsze do głowy.
Mógłbym zgodzić się, że macie rację, ale wtedy nikt z nas by jej nie miał.
Reply
11-02-2014, 13:32,
W sumie to LOST'a dawno nie oglądałem więc nie za bardzo pamiętam ale House powiem ci jest całkiem wciągający moim skromnym zdaniem.
Reply
11-02-2014, 16:03,
(11-02-2014, 12:48)Neotix Wrote: ale zawsze rezygnowałem przeważnie po pierwszym sezonie, a nieraz po kilku pierwszych odcinkach.
Zawsze w tych, których oglądałem akcja rozwijała się i nabierała tępa właśnie dopiero w drugim sezonie.
Reply
11-02-2014, 16:27,
Ja nie mam czasu by oglądać badziewie z nadzieją, że kiedyś tam się rozkręci. Skoro od samego początku serial nie jest dobry to oznacza, że nie jest warty oglądania.
Mógłbym zgodzić się, że macie rację, ale wtedy nikt z nas by jej nie miał.
Reply
11-02-2014, 18:29,
Seriale powiadasz ? Cóż, tu jest problem. Nienawidzę tasiemców, które ciągną się przez tysiące odcinków. Jedyny serial jaki oglądam to Defiance (jestem gdzieś w połowie sezonu).
Reply
11-02-2014, 19:26,
Zapomniałbym o najlepszym jakim widziałem serialu epizodycznym - Gangland. Oczywiście o tematyce kryminalnej. Świetnie przedstawione życie członków różnorakich gangów, sposoby zarobków, przetrwania, reguł i wiele więcej. Jest również seria Donala McIntyre, aczkolwiek uważam, że jest znacznie gorsza i mniej realistyczna od Ganglandu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.