Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale
11-02-2014, 20:25, (This post was last modified: 11-02-2014, 20:28 by Cnota.)
RE: Seriale
Allo, Allo!
Świat według Bundych
MacGyver
Żar tropików
Xena: Wojownicza księżniczka
Herkules
Viper
Renegat
Pełna chata
„Póki kopii a husarza staje, będzie Polak pan w polu. Skoro kopia zginie, zginie i polska cnota”
Reply
21-02-2014, 12:29,
Odnośnie Lostów i Housa - oba seriale jak dla mnie świetne, chociaż Lostów nie każdy lubi - niektórzy narzekają że od 3 sezonu ilość wątków ich przerasta. House jak to House, chyba nie znam osoby która go nie lubi (za wyjątkiem mojej babci Big Grin).
Jeżeli natomiast interesują kogoś seriale SF (których ja jestem fanem) polecam całą serię Stargate - w sumie 17 sezonów które dostarczą zapalonemu serialowcowi materiału do oglądania na co najmniej pół roku Smile
Aktualnie jestem w trakcie oglądania Revolution - świetnie się zapowiada, cały czas w emisji.
Reply
24-02-2014, 12:39,
Wziąłem się z ciekawości za Grę o Tron. Pierwsze dwa odcinki i już zapowiada się ciekawie. Smile Zobaczymy dalej.
Reply
24-02-2014, 14:05,
Mi w Grze o Tron podoba sie tylko pierwszy sezon Smile
Reply
25-02-2014, 16:56,
Jeśli zaś seriale, to z sitcomów spodobały mi się 13 Posterunek i Świat wg Kiepskich, bo to były dobre seriale (13 Posterunku już nie ma od dawien dawna, a ŚWK coraz bardziej schodzi na psy). Ogółem nie oglądam seriali, bo jak już oglądam, to polskie, ale powoli wszystkie stają się kopiami tych amerykańskich. Ale jeśli jakieś zagraniczne, to CSI: Miami, CSI: NY, Dr. House oraz Agenci NCIS. Ostatni raz to patrzyłem bardziej na machinimę z Gothic 2: NK... Dokłądniej na serial nazwany "Żywe Trupy". Dość fajny, wciągający, nieraz przerażający.. Takie połączenie akcji, horroru i pewnie jeszcze jakiegoś gatunku, ale nie mam za bardzo pojęcia, jakiego. W razie czego, daj etu dwa filmy [sorry za reklamę, ale jak inaczej zachęcić Wink]:

EPIZOD I

Жизнь похожа на сон, а смерть есть пробуждением.
Reply
28-02-2014, 19:15,
(24-02-2014, 14:05)xenix Wrote: Mi w Grze o Tron podoba sie tylko pierwszy sezon Smile
Przed chwilą właśnie zakończyłem trzeci sezon i to właśnie on moim zdaniem jest najlepszy. Motyw z matką smoków jest na maksa konkretny. Grę o Tron można bez problemów zaliczyć do jednego z najlepszych serialów jakie do tej pory miałem okazję obejrzeć. : D
Reply
28-02-2014, 19:33,
Ile ludzi tyle opinii, ja nie przebrnąłem przez drugi, ale skoro mówisz, że trzeci jest świetny to może pomęcze Tongue
Reply
28-02-2014, 22:08,
Warto, warto. Nie zawiedziesz się. Rozwija się dużo motywów o których nie chcę Ci mówić, bo straciłyby smak. Tongue
Reply
28-02-2014, 23:41,
Mój ulubiony odcinek z 13 posterunku to obcokrajowiec Wink
Reply
02-03-2014, 15:55,
Mój też, całą serię oglądałem raz, ale ten odcinek chyba z 5 razy Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.