Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metal, Hard Rock i inne takie.
21-06-2012, 12:01,
Metal, Hard Rock i inne takie.
Siemka, skoro mamy już temat o rapie, to może przejdźmy do tej "cięższej" muzyki, jak Metal? Znacie jakieś fajne zespoły, może jakieś fajne kawałki starych? No to śmiało, wrzucajcie. Może ja zacznę... Znacie Sabaton? Big Grin
Choć nie napisałem, że się mylisz, to i tak oboje wiemy, że ostatecznie nie masz racji.
Reply
21-06-2012, 17:24,
RE: Metal, Hard Rock i inne takie.
Sabaton to chyba wszyscy znają. Z ich piosenek to najbardziej mi się podoba "Primo victoria" i "Aces in exile". A tak poza tym zespołem to raczej nie słucham tego rodzaju.
Reply
21-06-2012, 17:45, (This post was last modified: 21-06-2012, 19:05 by Rahnus.)
A Wenflon? Ostatnio występowali w "Must Be the Music" i nawet nieźle grają Big Grin

Może Hunter? Fajny polski zespół, tutaj np. pewien ciekawy kawałek: http://www.youtube.com/watch?v=515nZ-sfhBI

Choć nie napisałem, że się mylisz, to i tak oboje wiemy, że ostatecznie nie masz racji.
Reply
21-06-2012, 19:32, (This post was last modified: 21-06-2012, 19:33 by Cziort.)
Sabaton ciekawe ilu go znało nim nagrali 40:1 , pamiętam jak puściłem go kumplowi a on stwierdził kolejny bez sensowny hammerfallowaty zespół próbujący się wbić na odgrzewaniu patentów majdenów, judzasów ale przynajmniej śpiewa w nim ork a nie jakaś ciota z zasłuchana w Backstreet Boys.

Jak lubisz polska muzykę odwiedź bloga którego współtworzę : [url=Sabaton ciekawe ilu go znało nim nagrali 40:1? Pamiętam jak puściłem ich kumplowi jak debiutowali, a on stwierdził kolejny bez sensowny hammerfallowaty zespół próbujący się wbić na odgrzewaniu patentów majdenów, judzasów ale przynajmniej śpiewa w nim ork a nie jakaś ciota zasłuchana w Backstreet Boys. Jak lubisz polska muzykę odwiedź bloga którego współtworzę : http://dorosledzieciblog.blogspot.com/]h...gspot.com/[/url]

A nawiasem mówiąc słucham teraz Stalingrad acceptu i trza przyznac ze chłopakom udaje się łojić jak za starych ;lat a nie odgrzewać kotletów jak IM i JP. Niestety nowy RW też jakiś taki bez pazura...
Reply
21-06-2012, 19:36,
Nie tyle co polskie, a ogólnie piosenki, które posiadają przekaz, jak właśnie te Metalici, Sabatonu i Iron Maiden, bo gdy widzę piosenkę właściwie o niczym, lub satanistyczną, to przypomina mi to właśnie stereotypowy metal, gdzie jesteś zjadaczem kotów itd.
Reply
21-06-2012, 19:41,
No to gdzieś 99% metalu odpada Big Grin Żartuje dla mnie tekst zawsze był drugorzędna rzeczą. Dość ciekawe teksty miała polska hard metalowa Korba a nawet KAT ma ciekawe przemyślenia i nie zastraszał bym się tu satanizmem z nimi wiązanym.
http://www.youtube.com/watch?v=pH0QVOCxsHg
Reply
21-06-2012, 19:44,
Najbardziej lubię właśnie Iron Maiden z dwóch powodów: Jeden to muzyka, a drugi to właśnie przekaz Big Grin
Reply
21-06-2012, 19:48,
Mimo ogólnemu poglądowi wiele zespołów metalowych ma wyższy przekaż dość często zakamuflowany.
Reply
22-06-2012, 13:29,
Ironi to są świetnie, ale na pierwszych płytach. Później gdzieś stracili to coś jak dla mnie.

Co do Huntera - zespół świetny. Daro (wokalista) bardzo sympatyczny i genialny na koncertach, wraz z Jelonkiem (którego mogę polecić też jako tą mocniejszą muzykę - gra na skrzypkach wypóścił płytę posłuchaj sobie utworu Barok) tworzą genialną atmosfere na koncertach. Polecam się przejść :)

Troche znanych metalowych: Korpiklaani (nordycki folk metal - świetny, koncerty także), Motorhead (teko nie musze przedstawiać), Judas Priest, Kiss, Riot... w sumie nie chce mi się wymieniać wszystkich xD Przesłuchaj sobie

Dwadzieścia płyt serii - "The Metal Museum" każda to inny gatunek Metalu, wiele świetnych zespołów tam jest, naprawde polecam :)
Reply
22-06-2012, 13:35,
"Dwadzieścia płyt serii - "The Metal Museum" każda to inny gatunek Metalu, wiele świetnych zespołów tam jest, naprawde polecam Smile " Ale dość często żałosne tam utwory i zespoły dali już wole stare dobre metal masaccre czy doomsday'a bo nie prócz przeglądu odzwierciedlają tez rozwój i mode w metalu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.