Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Próbki głosu
09-04-2015, 23:44, (This post was last modified: 09-04-2015, 23:46 by Wojakson.)
Próbki głosu
Witam.
Przybyłem na to forum w momencie, w którym zdecydowałem się na kupno gry. Pograłem parę chwil i usłyszałem głosy w mieście wypowiadane przez NPCów. Jako, że lubię swój głos to postanowiłem nagrać próbki głosu do oceny. Jeżeli komuś się spodoba, to bardzo chętnie wspomogę projekt Smile.
Pozdrawiam

Link do próbek głosu:
https://soundcloud.com/wojakson/sets/gloria-victis

Link do ostatniego mojego modelu (zmiana kompa i wyprowadzka na studia sprawiły, że musiałbym grzebać w internecie w poszukiwaniu innych prac):
http://i.imgur.com/lYq11vt.jpg
Reply
10-04-2015, 00:43,
RE: Próbki głosu
Moim zdaniem posiadasz dobry głos, pasujący do klimatu gry. Fajnie gdyby urozmaicono troszkę sentencje wypowiadane przez NPC w grze, ponieważ słuchanie w kółko tego samego staje się powoli irytujące (choć ich teksty są naprawdę niezłe) ,a można by nimi ożywić miasta, aczkolwiek nie ma co się tego za bardzo czepiać na tym etapie tworzenia gry.

btw. Przygotuj się ,że jak trafisz do WSOWL to z takim głosem masz dużą szansę zostać "wyróżnionym" zabraniem głosu w imieniu podchorążych podczas przysięgi i będziesz kuł na blachę kartkę A4 tekstu Big Grin
Reply
10-04-2015, 00:46,
Byłbym na WSOWL już rok temu, ale zabrakło mi 4 sekund na kilosie Sad. Dlatego teraz harda siłownia i mega zajawka na GV. Ale cieszyłbym się, gdybym miał coś mówić na przysiędze Big Grin.
Dzięki za opinię, cenię ją Big Grin.
Pozdrawiam,
Wojtek.
Reply
16-04-2015, 08:39,
Ta głos masz niezły miło by było słyszeć taki głos w grze. Big Grin
Reply
16-04-2015, 13:02, (This post was last modified: 16-04-2015, 13:46 by Warrpirek.)
Zrób tak, zobacz jakie teksty są w grze, powymyślaj własne lub zapytaj jakie są potrzebne, nagraj je i wyślij do Joga lub na ich maila (np. tu support@gloriavictisgame.com) oczywiście dopisz ze zezwalasz na użycie głosu w grze aby nie mieli wątpliwości bo nie będą łamać praw autorskich, musi być zgoda. Normalnie po polsku mozesz pisać

a i jeszcze dodam zebyś nie probował robić takiego jak ja to nazywam wulgarnie obsranego głosu tak jak tego jąkały tylko użył normalnej własnej barwy
Reply
15-06-2016, 00:43, (This post was last modified: 15-06-2016, 02:09 by braol.)
Grając jako małolat w Gothic I zrodziło się pragnienie, aby kiedyś gdzieś w przyszłości wykorzystać swój głos i podłożyć dubbing do jakiejś gry. Wy spełniacie swoje, pomóżcie i mi spełnić moje marzenia. ^^'
Wysyłam swoje próbki głosu.

https://www.youtube.com/watch?v=BIExR40q...e=youtu.be
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.