Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Level Designer
09-08-2012, 19:32, (This post was last modified: 09-08-2012, 19:32 by Verdungo.)
Level Designer
Witam

Chciałbym zaoferować swoją pomoc w kwestii level designu. Odnośnie mojego doświadczenia, posiadam certyfikat ukończenia Akademii Level Designu firmy techland, gdzie moja praca dodatkowo została wyrózniona drugim miejscem. Od niedawna również bawie się w UDK. Dodatkowo mam sporo doświadczenie z róznymi edytorami do gier jak Neverwinter Nights, Warcraft III, TES III: Morrowind, TES IV: Oblivion itp. Jako młodszy level designer, myślę że byłbym przydatnym członkiem, a jednocześnie sam zdobyłbym sporo doświadczenia i praktyki Smile

Pozdrawiam,
Damian
Reply
09-08-2012, 21:30,
RE: Level Designer
OHOHOHO mysle ze teamowi przyda sie taki ktos terazTongue Narazie sa nad morzem, bedziesz potem musial przejsc testy:p
Reply
09-08-2012, 21:38,
Up - ty tu tylko sprzątasz więc się nie wypowiadaj...

żartuje ^^

Ja tam jestem za, a nawet przeciw ! Smile
Reply
10-08-2012, 10:36,
Mogę jeszcze dodać, że troszkę pomagałem w kilku mniejszych projektach jako Concept Artist. Mam tez spore obeznanie z programami do grafiki 2D jak Photoshop, oraz trochę umiejętności plastycznych. Uczęszczałem na Wydziała Artystyczny Akademii Jana Długosza w Częstochowie. Ogólnie mam spore obycie z grami, głównie RPG i z chęcią dołączyłbym do ekipy, która jak widać poważnie podchodzi do tematu. Bo to jedna z niewielu mozliwości na zdobycie sporego doświadczenia, które jest najbardziej wymagane na rynku gamingowym Smile

Pozdrawiam
Reply
10-08-2012, 11:16,
(10-08-2012, 10:36)Verdungo Wrote: Mogę jeszcze dodać, że troszkę pomagałem w kilku mniejszych projektach jako Concept Artist. Mam tez spore obeznanie z programami do grafiki 2D jak Photoshop, oraz trochę umiejętności plastycznych. Uczęszczałem na Wydziała Artystyczny Akademii Jana Długosza w Częstochowie. Ogólnie mam spore obycie z grami, głównie RPG i z chęcią dołączyłbym do ekipy, która jak widać poważnie podchodzi do tematu. Bo to jedna z niewielu mozliwości na zdobycie sporego doświadczenia, które jest najbardziej wymagane na rynku gamingowym Smile

Pozdrawiam

Odbierz pw, i wysyłaj porfolio do mnie vondagar(małpa)go2.pl
Zarząd na wakacjach, szkoda zebys czekał, moje gg: 3663226

Reply
25-02-2016, 08:32,
Mogę to, że wola mała ilość ułatwiły w wielu mniejszych projektów, jak rzemieślnik Strategii. Mamy też wiele znajomości aplikacji w odniesieniu do 2 grafiki tak jak Photoshop i wiele wyobraźni zdolności. Poszliśmy razem do sekcji specjalistom w Akademii odnośnie Jana Długosza z Częstochowy. Ogólnie rzecz biorąc, mam szerokie znajomości z grami wideo, na ogół w RPG oprócz Dodajmy pragnienie dla pracowników, że zaskoczeniem może być intencyjny w sprawie indywidualnej. Głównie dlatego, że jest to przede wszystkim z możliwości, aby znaleźć szeroką wiedzę praktyczną, która może być najbardziej hasła dostępne na gamingowy rynkowej.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.