Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posegregowane propozycje
01-07-2012, 00:25, (This post was last modified: 04-08-2012, 16:52 by Bodzio.)
Posegregowane propozycje
Zamieściłem poniżej listę tematów, w których zawarte są pomysły i propozycje, by było łatwiej sprawdzić, czy dana idea została już przedstawiona.

Zadania :

Postać :

Profesje :

Społeczność :

PvP :

Handel :

Grafika :
  • Wspianie się i wnętrza budynków - Wspinaczka, klimat wnętrz budynków, światła nocą
  • Animacje - Krytyka animacji, m. in. chodzenia
  • Emblematy - Heraldyki, barwy, znaki rozpoznawcze graczy na ekwipunku
  • Starożytne ruiny i inne pomysły. - Ruiny elementem krajobrazu, biblioteka źródłem wiedzy o fabule, osiągnięcia, wspinaczka, mini-gry, role społeczne, wynajem mieszkania, dzieci częścią świata gry, sklepy z ubraniami, dodatkowe elementy zbroi, zakładanie rodziny, elementy zręcznościowe, zadania od graczy dla graczy, przerywniki filmowe, zniszczalne środowisko
  • Propozycje i błędy... - Sterowność podczas skoku, bezwładność przedmiotów, pływanie, ślady i tropy, płynne przejścia krajobrazu, instancjonowanie budynków
  • Pochew - Pochwa na miecz, umiejscowienie
  • Bestariusz słowiański - Wygląd stworów, propozycje przeciwników
  • Herb - Heraldyki, barwy, znaki rozpoznawcze graczy na ekwipunku

Housing :

Mechanika gry :

Eventy :

Forum :

Platformy :

Inne :

Listę zrobiłem po to, by łatwiej można było wyszukać pomysły, które zostały podane już wcześniej. Potem zajmę się dopisywaniem komentarzy.
01-07-2012, 00:41,
RE: Posegregowane propozycje
Świetna robota, bardzo się przyda. Smile
01-07-2012, 00:42,
Dobra robota Smile
@offtop w większości tematów temat zmienia sie co 5-10 postów wiec nie wiem czy się opłacało
"Chcesz zniszczyć polaka,daj mu się samemu rządzić"
-Otto von Bismarck
01-07-2012, 00:48,
Alleeluujaaa alllelujaa allleeeeeluja! (mozna dla nowych dac jakies przekierowanie do tego tematu.
01-07-2012, 00:54,
Można by to nawet przypiąć żeby nie poszło w niepamięć.
01-07-2012, 00:55,
Jutro, o ile znajdę czas uzupełnię listę i dodam komentarz do każdego tematu, bo nazwa nie zawsze jasno przedstawia o czym mowa.
01-07-2012, 04:48, (This post was last modified: 01-07-2012, 04:49 by freon3.)
Oh God, nice job!
Komentarz nie zaszkodzi, a na pewno komuś się przyda. Jestem za podpięciem tego, tak aby pytania się nie powtarzały, unikniemy tego, że co druga osoba proponuje to samo co się w niedalekiej przeszłości znaczy się nawet parę dni temu zdarzało.
Człowiek nie jest stworzony do klęski. (...) Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Ernest Hemingway
01-07-2012, 09:28,
Nie zgadzam się z przedmówcami pomysł durnyTongue Dobra a teraz na serio, kawał dobrej roboty, wreszcie ktoś się za to wziął. Może tak koledzy wspomożemy i w postach będziemy dodawać to co kolega Bodzio opuścił?
[Image: 5my82h.jpg][Image: qqerg1.jpg]
01-07-2012, 10:18,
Bodzio widze że pomysł który narodził sie w gildi, wkońcu został zrealizowany bardzo ładna robota Smile
[Image: sygnark.jpg]
A ja myślę, że całe zło te­go świata bie­rze się z myśle­nia. Zwłaszcza w wy­kona­niu ludzi całkiem ku te­mu nie mających predyspozycji. - A.Sapkowski
01-07-2012, 12:06, (This post was last modified: 01-07-2012, 12:09 by Exel.)
Sam miałem robić taki temat, ale ja to robiłem z komentarzem do każdej propozycji - czy będzie coś takiego, czy przejdzie itp ;p w połowie mi się odechciało, gdyż stwierdziłem, że jeżeli nie przybiją to przepadnie gdzieś i cała praca pójdzie na marne. Tak czy inaczej dobry pomysł i tworząc ten temat zobowiązujesz się do jego edytowania bo z dnia na dzień propozycji przybywa.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.