Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szybkie pytania
28-12-2016, 22:03,
RE: szybkie pytania
Haha...A uszyjesz mi?Smile
Reply
28-12-2016, 23:18,
Co do tego przenoszenia do najbliższej lokacji gdy przejmie przeciwnik to chyba nie działa (albo tylko mi nie działa) bo mnie dzisiaj odnowiło w Leaktown i od razu zaatakowali mnie strażnicy przeciwnej nacji.

Nie działa chyba też cytowanie na forum (na angielskiej wersji też) ale ktoś tam wcześniej pisał o tym i mi się przypomniało że wcześniej też mnie nie przenosiło ale Arron napisał że przenosi to zgłaszam bo wcześniej myślałem, że tak ma być, że nie przenosi Tongue .
Reply
29-12-2016, 03:23,
@Merkury

Na pewno naprawiliśmy już przenoszenie się i wracanie z areny. Jeśli chodzi o przenoszenie przy respawnie, to jeśli są tam jeszcze jakieś błędy, to niedługo się z nimi uporamy.
Tak czy siak, dzięki za informację i cierpliwość. Smile

Reply
05-01-2017, 21:33,
"Na pewno naprawiliśmy już przenoszenie się..." nie jest naprawione, ponieważ dzisiaj jak się zalogowałem to pojawiłem się w wrogim mieście i zostałem zaatakowany przez przeciwników.
Reply
06-01-2017, 12:17,
Verodien - przenoszenie z areny. Nie opcję logowania się. Powinniśmy się z tym wyrobić przy najbliższej aktualizacji. Będziemy wdzięczni za odrobinę cierpliwości. Smile

Reply
26-01-2017, 22:01,
Siemka, chciałem zapytać czy będzie wprowadzona bądź jest jakakolwiek możliwość zmiany królestwa tzn. z midów na ismirów np. ? czy nie ma żadnej opcji na zmiane ? zauważyłem, że na różnywch serverach rządzi różna nacja może taka opcja pozwoiłaby to zbalansować w jakiś sposób jeśli gracz miałby szanse zmiane tak samo jak skili przykładowo jeden raz
Reply
26-01-2017, 22:15,
nie moge edytować posta więc pisze niżej

ja przykładowo grając w midach na wolfield 1/2 (wybrałem taką strone na początku gry nie ze względu na to że będzie łatwiej bo nie wiedziałem) jestem już troszke znudzony tym, że ismirowie sobie nie radzą przez wiekszość czasu jaki gram i chętnie bym przeszedł na drugą strone żeby troche urozmaicić sobie gre, nie wiem jakie Wy macie o tym zdanie
Reply
27-01-2017, 09:33,
Nie można zmienić nacji, trzeba zrobić nową postać po drugiej stronie. A siła nacji cały czas się zmienia, przeważnie jak jedna nacja coś dostanie to gra tam więcej ludzi. Jeszcze około miesiąc temu ismirowie pisali, że jest mało midów i nie mają z kim walczyć, wcześniej było mniej ismirów i sytuacja była odwrotna. Wydaje mi się, że teraz sytuacja jest w miarę zbalansowana, jednak gram już długo i widziałem dużą dominację jednej czy drugiej strony dlatego wydaje mi się, że jest w miarę równo.
Reply
27-01-2017, 18:55,
Według mnie, powinna być zablokowana opcja tworzenia postaci w drugiej nacji.
Jest sporo graczy, więc nie ma potrzeby, by ktoś sobie "sprawdzał" czy "dopełniał" szeregi.

Dzięki temu zabiegowi gracze stworzą więź z nacją, będą walczyć o idee, walczyć o lokacje, a nie będą skakać i grać tam gdzie teraz jest im wygodniej.

Właśnie przez to, raz jest więcej Midów, a raz Ismirów.

Jak nowemu graczowi nie spodoba się np to że jest się dzikusem w paskudnej zbroi (czy rycerzem w lśniącej płycie) może w takiej sytuacji skasować wszystkie postacie i stworzyć na nowo w drugiej nacji.
... a tak, jest jak jest, nikt nie lubi dostawać w ciry, ale żeby ukręcić przewagę to mało komu się chce, bo to trzeba biegać po mapie, a koni nie ma... a to skroją mnie, a ja już sporo straciłem... a to nie ma sensu, bo zaraz przyjdą w nocy i odbiją.... a ja jestem crafterem to zostanę w mieście, tylko kurcze szybko odbijcie bo procent bonusu mały, jak nie to relog robie na druga postac i tam porobię.... każdy lubi wygodę, ale nie na tym ta gra polega. Mamy się prać i nie lubić między nacjowo, a nie zmieniać co chwilkę maskę i udawać że wszystko w porządku.

Takie jest moje zdanie.
Pozdro
Reply
02-02-2017, 19:48,
Jeszcze jedno pytanie, czy gdy wyjdzie "pełna wersja" gry postacie które mamy na ten moment zostaną skasowane i wszystko zacznie się od początku, czy wszystko zostanie tak jak jest ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.