Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szybkie pytania
28-12-2016, 22:03,
RE: szybkie pytania
Haha...A uszyjesz mi?Smile
Reply
28-12-2016, 23:18,
Co do tego przenoszenia do najbliższej lokacji gdy przejmie przeciwnik to chyba nie działa (albo tylko mi nie działa) bo mnie dzisiaj odnowiło w Leaktown i od razu zaatakowali mnie strażnicy przeciwnej nacji.

Nie działa chyba też cytowanie na forum (na angielskiej wersji też) ale ktoś tam wcześniej pisał o tym i mi się przypomniało że wcześniej też mnie nie przenosiło ale Arron napisał że przenosi to zgłaszam bo wcześniej myślałem, że tak ma być, że nie przenosi Tongue .
Reply
29-12-2016, 03:23,
@Merkury

Na pewno naprawiliśmy już przenoszenie się i wracanie z areny. Jeśli chodzi o przenoszenie przy respawnie, to jeśli są tam jeszcze jakieś błędy, to niedługo się z nimi uporamy.
Tak czy siak, dzięki za informację i cierpliwość. Smile

Reply
05-01-2017, 21:33,
"Na pewno naprawiliśmy już przenoszenie się..." nie jest naprawione, ponieważ dzisiaj jak się zalogowałem to pojawiłem się w wrogim mieście i zostałem zaatakowany przez przeciwników.
Reply
06-01-2017, 12:17,
Verodien - przenoszenie z areny. Nie opcję logowania się. Powinniśmy się z tym wyrobić przy najbliższej aktualizacji. Będziemy wdzięczni za odrobinę cierpliwości. Smile

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)