Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact [email protected]

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szybkie pytania
14-03-2017, 01:34,
RE: szybkie pytania
Może głupie pytanie ale nie macie wrażenia, że z włócznią biega sie szybciej ? Czy może chodzi o wielkość postaci lub o to czy ktoś ucieka, a ten który za nim biegnie leci szybciej ? Czy może ja mam po prostu jakieś dziwne ścinki i czasem postać zwalnia ? Big Grin
Reply
14-03-2017, 08:50,
Ponoć to przez lagi, w co wiary nie pokładam.
Tysiąc razy zaczynałem temat, ale nie potrafię udowodnić,
że co poniektórzy biegają szybciej.
Nagrywając filmiki, czasem docina mi grę, zaczepię się o niewidzialną przeszkodę albo stamina się skończy, etc. - brak klarownego dowodu.

Jak dla mnie to można zbugować w jakiś sposób postać, jak ma to miejsce np tu w filmiku przy biciu olbrzyma:
https://www.youtube.com/watch?v=49QEqYCLsXY
Filmik z przed pół roku - bez cheatów.

Pozdro.
Reply
16-03-2017, 21:02,
Mam grę na dysku, użyłem klucza na steam, czy muszę ściągać od nowa ze steam ?
Reply
16-03-2017, 21:55,
Dobra ściągam ;p
Reply
17-03-2017, 02:28,
Ktoś ma jakiś zarys mapy, która będzie wprowadzona w przyszłości mniej więcej co twórcy gry planują i jak to będzie wyglądać ? Rozumiem, że do poprawy jest jeszcze wiele błędów ale czy jest jakiś projekt z tym związany ? Tak w ogóle z tego co zauważyłem to spora ilość osób przestała grać pewnie w oczekiwaniu na nowy patch z animacjami ja sam na to czekam pomimo tego, że już nie mam tak dużo czasu na gre to staram sie wchodzić regularnie jak tylko znajde chwile po pracy Smile I nie mówie, że wszyscy bo dużo nowych osób też zaczęło lecz Ci starzy wyjadacze chyba czekają... Tongue
Reply
17-03-2017, 02:37,
Naluja co do mojego posta to bardziej chodziło mi o to, że ktoś jest w stanie mnie dogonić nie mówie tu o takiej szybkości jaka jest pokazana na filmiku lecz nie powiem bo też spotkałem sie z taką sytuacją już nie bd strzelał nickami, gość stojąc w bramie z innymi, broniąc zamek był w stanie mnie zabić, gdy byłem daleko od niego poza murem kilka razy pod rząd dopiero jak do niego napisałem sytuacja sie uspokoiła, a chodziło mi głównie o to w jaki sposób biegać szybciej ale chyba włócznia faktycznie działa tylko, że to broń jak każda inna, a skoro już takie zmiany to może mając lekki pancerz ludzie powinni szybciej biegać, a zakładając coraz cięższy ich szybkość powinna sie zmniejszać
Reply
17-03-2017, 02:45,
A jeszcze coś dodam bo z drugiej strony to nie jest realne życie i nie ma co patrzeć na gre z tej perspektywy i gdyby twórcy gry wprowadzili taką opcje to myśle, że nikt z ciężkim by nie biegał terzba by było znowu kombinować z jakimiś dodatkowymi bonusami za założenie przykładowo całego lekkiego lub ciężkiego pancerza lub coś w tym stylu, więc nie mówie, że jest źle jak jest Wink
Reply
17-03-2017, 14:12,
Szybsze bieganie innych to zwykłe desynchro.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.