Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realizm świata a fabuła
05-03-2012, 20:38,
Realizm świata a fabuła
Mam proste pytanie dla jakiego przedziału wiekowego zamierzacie wydać tę grę? Rozumiem, że największa pula do targetowania to 12-18, a więc pewnie zrezygnujecie z masowego rozlewu krwi, czy pewnych "smaczków" średniowiecza, takich jak tortury na rynku, lub palenie wiedźm na stosie.

Niemniej jak dla mnie właśnie realizm średniowieczny ma ogromne znaczenie przy wyborze tej gry, więc chciałbym się dowiedzieć jakie elementy z tej płaszczyzny będziemy mogli zobaczyć w GV?

Reply
05-03-2012, 20:51,
RE: Realizm świata a fabuła
(05-03-2012, 20:38)MaciekDrabina Wrote: Mam proste pytanie dla jakiego przedziału wiekowego zamierzacie wydać tę grę? Rozumiem, że największa pula do targetowania to 12-18, a więc pewnie zrezygnujecie z masowego rozlewu krwi, czy pewnych "smaczków" średniowiecza, takich jak tortury na rynku, lub palenie wiedźm na stosie.

Niemniej jak dla mnie właśnie realizm średniowieczny ma ogromne znaczenie przy wyborze tej gry, więc chciałbym się dowiedzieć jakie elementy z tej płaszczyzny będziemy mogli zobaczyć w GV?

Z tego co wiem, sa przeklenstwa.
Wiec PEGI 16+ musi byc raczej.

Reply
05-03-2012, 20:53,
No to skoro tak, to pewne tortury i np. wisielce mogłyby chyba być ; D
" Teraz pomaganie jest modne. Kiedyś nie było modne, kiedyś było oczywiste. "

Reply
05-03-2012, 21:01,
No ciekawe Big Grin Pytanie do administracji: zamierzacie takie cus wprowadzicTongue?
Reply
05-03-2012, 21:07,
"Krwawej brutalności" raczej nie przewidujemy, a na pewno jej przepychu.
One man army

Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!- http://forum.gloriavictisgame.com/showth...p?tid=3604
For support help please contact support(at)gloriavictisgame.com or Bartold - http://forum.gloriavictisgame.com/privat...d&uid=1994
MMORPG.COM Official Gloria Victis link - http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/...ictis.html
Reply
05-03-2012, 21:40, (This post was last modified: 05-03-2012, 21:40 by Mahnahmuhnah.)
Kiedyś bawiłem się troszkę naszym człowiekiem Smile Bardzo elastyczny jest Big Grin Kto wie może kiedyś gdzieś na mapie będzie miał swoje miejsce.

[Image: ca66e97c319a06fcm.jpg]
Reply
05-03-2012, 21:50, (This post was last modified: 05-03-2012, 21:51 by kimon.)
wiedziałem mahnahmuhnah to wcielenie vlada palownika! Miłe by były takie smaczki, jak np. inkwizycja religijna Szana wbijajaca na pal niewiernych asków
Reply
05-03-2012, 21:50,
Można by dać inne fryzury ludziowi i same głowy na pal, oraz kości w klatkach.
Choć nie napisałem, że się mylisz, to i tak oboje wiemy, że ostatecznie nie masz racji.
Reply
05-03-2012, 22:46,
(05-03-2012, 21:50)kimon Wrote: wiedziałem mahnahmuhnah to wcielenie vlada palownika! Miłe by były takie smaczki, jak np. inkwizycja religijna Szana wbijajaca na pal niewiernych asków

Askowie i Etherczycy prowadzą ze sobą wojny od lat.
Reply
05-03-2012, 23:38,
Jednak jedna egzekucja na tydzien by sie zdala xd
BioGames studio Game Designer/Storywriter.
CryEngine3 User.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.