Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realizm świata a fabuła
10-06-2012, 21:57,
RE: Realizm świata a fabuła
Ja nienawidzę golizny w grach mmorpg, idzie babka na wojnę w jakichś nalepkach na ciele, albo w samych majtkach, i staniku - niby hlvl eq, i dostaje takie same obrażenia jak wojownik, w kolczudze, a jak jeszcze to jest połączone z brakiem krwii, itp. too... Jak ktoś potrzebuje takich rzeczy to niech sobie włączy redtube, a nie psuć grę takimi głupotami.
Reply
10-06-2012, 23:17,
No ale przeciez nikt nie pisze o zadnych nalepkach i samych stanikach ludzie ... :d Przeciez czegos takiego i tak nie bedzie, ale mysle o przedstawieniu kobiety nie jako oblesnej baby z szerokimi barami i bicepsami na kilometr tak jak to bylo na screenie z kobieta. A wiadomo ze nie chodzi o to co wyzej co juz podkreslilem. Tyle.
Reply
11-06-2012, 08:10,
Nie mówiłem dokładnie o tej grze tylko ogólnie.
Reply
11-06-2012, 19:44,
Ja tam sądzę, że kobiety w pełnej płytówce są piękne na swój sposób.
Znacznie lepsze, niż w tym "steelkini" tzn stalowym bikini, jak to w wielu grach bywa.
Reply
14-06-2012, 00:47, (This post was last modified: 14-06-2012, 00:47 by AndreBlizz.)
Kobietom w porządniejszej zbroi raczej nie będzie widać za bardzo ciała, w tym aspekcie planujemy równouprawnienie.
Natomiast nie we wszystkich scenach postacie muszą być zakute w zbroje, prawda? Smile
Reply
14-06-2012, 09:05,
Masz rację, to powinno być oddzielone grubą kreską.
Reply
14-06-2012, 09:51,
"Kobietom w porządniejszej zbroi raczej nie będzie widać za bardzo ciała," w żadnej nie powinno być widać. Zbroja jest tak konstruowana by chronić a nie pokazywać kibić niewieścią.
Reply
14-06-2012, 13:55,
Czirot, mysle ze to tylko twoje zdanieTongue. Powinny i beda roznego rodzaju zbroje, jak widac i te ktore cos odslaniaja. Chlopaki nie robia symulatoru sredniowiecza (co bylo juz wiele razy poruszane) a nawet jesli to na pewno byly takie zbrojki (nie wnikam w szczegoly). Beda tez zapewne jakies ubrania itp...;p

Reply
14-06-2012, 17:08,
Nie było takich zbroi. Najwyżej jakieś barbarzyńskie kobiety-wojowniczki-amazonki mogły mieć takie zbroje, które coś pokazywały. A raczej futrzany strój.
Jeżeli jakaś kobieta się już wzięła za wojaczkę, to miała męską zbroję - bo damskich nikt nie kuł. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby kuto Tongue
Reply
14-06-2012, 19:44, (This post was last modified: 14-06-2012, 19:46 by Gambu.)
Typowe, kobiece pancerze z mmorpg są absurdalne. Po co nosić zbroje, która odsłania punkty witalne? W realistycznym świecie babka by skończyła ze sztyletem w sercu i jelitami na wierzchu.
Podoba mi się podejście twórców w tej sprawie, bo skąpe zbroje wyglądałyby sztucznie i tylko zabijały klimat.
[Image: 073633eabc71f2677c15a5c4a608e20d.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.