Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realizm świata a fabuła
14-06-2012, 20:28, (This post was last modified: 14-06-2012, 20:39 by Susaken.)
RE: Realizm świata a fabuła
Skąpe stroje mogą występować lecz np. u npc w mieście ( tacy npc którzy nie są przeznaczeni do walki, czyli babka na targu czy jakaś kurtyzana Smile - lecz nie wiem czy w tym okresie one występowały).

A stroje graczy także mogą być skąpe i odsłaniać klatę czy to mężczyźnie czy kobiecie do pewnego stopnia ( tu zostawiamy kwestie moralne twórcą), lecz te ubrania nie dawały by ochrony albo by dawały BARDZO małą ochronę. Takie stroje by się np używało do łażenia po mieście bo jak mamy np misję gonioną od jednego npc do drugiego to już lepiej poświęcić troszkę czasu podejść do skrzyni czy też tam jakiegoś depozytu, przebrać się i gonić o wiele luźniej i szybciej.

A co do zbroi to macie racje, że nie powinno zbyt dużo widać.
Było kilka wojowniczek a one no..... nie pokazywały zbyt wiele Wink

Pani Joanna D'arc
[Image: JoanofArcN.jpg]

Jak sami widzicie zbroja nie ma typowych dla kobiety kształtów lecz według mnie musiała być robiona pod kobietę, bo gdyby taka dorodna pani założyła męską zbroję bo nie czuła by się w niej komfortowo. Inne ramiona, biodra nie wspominając już o piersiach.
Reply
17-06-2012, 12:46,
Kurtyzany oczywiście, że były toż to najstarszy zawód świata ;D Co do tych zbrój dokładnie niech będą takie jak tu Susaken zdjęcie pokazał i koniec gadania ;p no i ogólnie to nienawidze jak w grach jest tzw. " żelazne bikini " .
" Teraz pomaganie jest modne. Kiedyś nie było modne, kiedyś było oczywiste. "

Reply
17-06-2012, 13:06, (This post was last modified: 17-06-2012, 13:09 by alibaba11.)
Ojej mozna zboczyc TROCHE. Przeciez na tym obrzku.. yyy Chcecie by tak to wygladalo? Jak chcecie sie trzymac az tak realizmu to woglole ograniczmy liczbe kobiet bo ich prawie nie bylo jako walczacych wojowniczekTongue No moze nie zeby bylo widac cos ale zeby zbroje byly dostosowane do ksztaltu.
Reply
17-06-2012, 13:11,
No nie mówie, żeby aż tak się trzymać tego, pozatym jak wiemy raczej mało kobiet ogólnie gra w gry, ale szczerze powiem, że wolę żeby to tak wyglądało niż gdyby miało być stalowe bikini ...
" Teraz pomaganie jest modne. Kiedyś nie było modne, kiedyś było oczywiste. "

Reply
17-06-2012, 13:27,
(17-06-2012, 13:11)Itives Wrote: No nie mówie, żeby aż tak się trzymać tego, pozatym jak wiemy raczej mało kobiet ogólnie gra w gry, ale szczerze powiem, że wolę żeby to tak wyglądało niż gdyby miało być stalowe bikini ...
To ja nie wiem, może grałem w inne gry niż wy, ale płeć przeciwna w nich nie byłą może i dominująca ale też nie była aż tak drastycznie mała.
Ja bym wolał jednak żeby zbroje były jednolite dla obydwóch płci ale płakał nie będę jak twórcy zrobią sexi płytówkę ^^.

A co do kurtyzan czyli z włoskiego dam dworu Smile, ale wydaje mi się ze miałeś bardziej na myśli panie do towarzystwa to, tak występowały. Nie bez przyczyny nazywa się to najstarszym zawodem świata ^^

"Jak chcecie sie trzymac az tak realizmu to woglole ograniczmy liczbe kobiet bo ich prawie nie bylo jako walczacych wojowniczekTongue " Podobno kobiety cetlów brały czyny udział w walce tak samo miało być u Połowców (lud koczowniczy podbity przez złotą ordę).

Reply
17-06-2012, 17:55, (This post was last modified: 17-06-2012, 18:00 by Rahnus.)
@Alibaba, mnie się ta zbroja bardzo, bardzo podoba, jest realistyczna. Ma chronić a nie wyrywać grubych facetów sprzed monitora, którzy wcale się nie ruszają a zagadać potrafią tylko w grze... Chyba nikt tutaj nie chce stalowych spódniczek do samej bielizny i odsłoniętych cycków.

@Susaken, Zbroja różni się najwięcej na biodrach, na ramionach mniej a w okolicach dekoltu praktycznie się nie zmienia, były one kreowane na szeroką klatę i raczej specjalnie nie miały specjalnie odlanego miejsca na piersi. Nie chcę się w to zgłębiać, bo to swoją drogą dziwny temat, ale dodam jeszcze, że zderzaki przyciśnięte zbroją się jej po prostu rozłaziły Tongue

@AndreBlizz Nie zawsze. W intymnych sytuacjach mogą w celach ee... Nie wiem, jak to nazwać Tongue, albo będąc kurtyzaną. W tamtych czasach kobiety ubierały długie suknie z długimi rękawami, twarzy czasem nie oszczędzając, bo jeżeli były bogate zasłaniał je czasami welon przyczepiony do wysokiej czapki.
Choć nie napisałem, że się mylisz, to i tak oboje wiemy, że ostatecznie nie masz racji.
Reply
17-06-2012, 18:02, (This post was last modified: 17-06-2012, 18:03 by alibaba11.)
Tyle mowic ze nie ostalowe staniki chodzi a nadal ktos sie doczepi ;d. Rahnus. Dokladnie to jest gra i nikt tu cie nie zabije.

Juz zreszta nie bede 100 raz tlumaczyl, wiem ze team zrobi dobrze i tak jak ppowinno byc;P
Reply
17-06-2012, 18:08,
Czy Ja mówię o zabijaniu? Tongue Napisałem tylko, że zbroja jest realistyczna i mi się podoba Big Grin
Choć nie napisałem, że się mylisz, to i tak oboje wiemy, że ostatecznie nie masz racji.
Reply
02-07-2012, 16:12,
ok więc wszyscy zakładają że kobieta będzie grała tylko "wojownikiem " i chodziła tylko w ciężkich pancerzach ?. osobiście uważam że płytowa zbroja ze zdjęcia Susaken rządzi i jest taka jak powiną być ale co ze resztom pancerzy zbroje lekką , skórzaną, kolczugami. ?. zapewne odzienie i lekkie pancerze skórzany dla łotrzykostw. łuczników i..( nie mam pojęcia .. iluzjonistów?) będą bardziej skonstruowane aby jak najmniej ograniczać możliwość ruchu a także zapewnić odpowiednią ochronne.
Reply
02-07-2012, 16:16,
Zbroja płytowa nie jest pancerzem Tongue A kolczuga czy ją wdzieje łotrzyk, kapłan, eunuch czy też kobieta płci przeciwnej będzie wyglądała tak samo Tongue
[Image: 5my82h.jpg][Image: qqerg1.jpg]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.