Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomóżcie nam promować Glorię Victis!
11-08-2017, 19:43,
RE: Pomóżcie nam promować Glorię Victis!
Ogólnie to sam chciałem stworzyć kilka materiałów dokumentujących grę i wrzucić coś na YT jako pierwszą serię gamingową. Więc mogę się w sumie zaoferować, że będę coś robił. Zobaczymy co z tego wyjdzie i jak to się będzie zachowywać.
Reply
15-08-2017, 19:53,
Proste prawo rynkowe:
Dobrego produktu nie trzeba reklamować , robi to on sam ! Smile
Tym prostym sloganem pokazuje wam na czym stoicie Smile
Reply
22-11-2017, 23:30,
Promowanie gry nic nie da, jeśli ekipa chce myśleć o sukcesie i dalszym powodzeniu sprzedaży gry to powinna czym prędzej zabrać się do pracy nad tą grą, jak na razie system walki jest tragiczny i to tak samo PvP jak i PvM, walka jest naprawdę prymitywna, system rozbudowy postaci, umiejętności jak i statystyki są nie widoczne podczas walki,handel zrobił malutki krok do przodu, ale co z tego skoro, żeby handlować trzeba przebyć niekiedy bardzo daleką drogę by wystawić przedmioty na rynek. Poruszanie się w jakimś kierunku jest nużące, brak możliwości podróżowania końmi lub statkiem, i tak dalej i tak dalej. To tylko wierzchołek góry lodowej, ekipa musi zabrać się do ciężkiej pracy, jeszcze większej niż dotychczas, jeśli nie podejmie jakiś większych i zdecydowanych kroków co do tej gry to jestem przekonany i pewien, że promocja tej gry nic nie przyniesie, ponieważ 13 Lutego 2018 premierę ma inna, świetna, bardziej rozbudowana pod każdym względem gra, którą sam osobiście mogę testować.
Zatem powodzenia i do dzieła, 13 Luty tuż tuz, a Gloria Victis jest "w lesie", 13 Lutego serwer opuści moim zdaniem 70 % graczy.
Pozdrawiam
Reply
05-02-2018, 11:04,
Witam
Zainteresowałem się Waszą grą dzięki reklamie na FB ale po wejsciu na forum jestem przerażony ze mam wydac 60 zł i dostać nerwicy. Poł dnia i kawałek nocy oglądałem YT z filmami z gry. Zastanowiło mnie czemu w kazdym filmiku jest tyle info o bugach, faktycznie jest iz az tyle od czasu headstartu? Po przeczytaniu tego co napisał Panczo to powinienem dać sobie na luz ale mam nadzieje, że weźmiecie do serca bo nie chciałbym by gra padła. Niebawem wychodzi gra o podobnym klimacie ale ja wole polski produkt niż czeski. Czy planujecie wprowadzić np dostęp 7 dniow do gry jak robią to Devsi np Black Desert i Albiona.
Reply
05-02-2018, 12:31,
Fakt, gra miała spory problem z bugami(dalej ma ale moim zdaniem już nie taki spory) i z każdym tygodniem jest co raz lepiej. Powód przez co możesz dostać nerwicy w tej grze to lagi a zwłaszcza podczas przeciążenia servera, ale twórcy obiecali już z tym coś zrobić. Ja wydałem 40zl na grę swojego czasu i gdy znikną lagi będę zadowolony z wydanych swoich pieniędzy, ale będę też czekał z niecierpliwością na nowości. Przecież do dopiero Alpha Smile
Reply
05-02-2018, 13:00,
Wiecie co juz nie mam wątpliwościSmile "konkurencja" to gra singleplayer więc samo przez się Smile
Reply
06-02-2018, 12:49,
Sorry że post jeden po drugim ale Devsi nie odpowiadają a ludzie pewnie by chcieli spróbować w to pograc. Czy planujecie triale kilku dniowe? Jak mam namówić znajomych aby wydali 40+złotych na coś co po godzinie może im zrypać humor lub tez nie, czy nie lepiej by większa ilość ludzi miała dostęp chyba, że planujecie taki zabieg podczas bety(jeśli do niej dojdzie-czego Wam i sobie mocno życzę).
Ja grę kupiłem wczoraj i udało mi sie zrobić tylko kilka q bo reszta jest zbugowana Smile ale jest alternatywa rozwoju postaci wiec nie ma tragedii. Potencjał jest ogromny, pracy tez macie sporo a nawet więcej niż sporo. Na FB praktycznie nic się nie dzieje, informujcie społeczność co robicie i słuchajcie ich zdania bo nie macie monopolu na wiedzę a to społeczność testuje Waszą grę. Czasy są takie a nie inne, kiedyś firmy płaciły ogromna kasę beta testerom teraz jest inaczej co nie znaczy ze macie przyjąć postawę kupił to niech gra i nie marudzi. Powiem tak, jeśli projekt byłby nie polski to bym to olał ale fakt ze robią go rodacy wręcz zmusza mnie by dać Wam szansę i kredyt zaufania więc spłacajcie ten kredyt zgodnie z harmonogramem Smile
Reply
06-02-2018, 19:42, (This post was last modified: 06-02-2018, 19:43 by Naluja.)
Witaj,

Wątpię by przy AlphaTestach zrobili kilkudniowy freeko wjazd.
Zawsze można zareklamować na steam grę - oddają kasę, jak się nie spodoba zakup.

Moim zdaniem 40pln, czy tam nawet niech to będzie 100pln, nie jest dużym wydatkiem,
a spróbować naprawdę warto. Jak lubisz klimat średniowiecza, bez magicznych dodatków to nie pożałujesz wydanej kasy. Gra jest rozbalansowana, pełna lagów i absurdów logicznych, ale jak znajdziesz grupę, czy tudzież chcesz pograć z znajomymi, to przymkniesz oko z racji na satysfakcje z ubitego przeciwnika czy odbitej/utrzymanej lokacji

Na pewno warto spróbowaćSmile

Pozdro!

Ab alio exspectes, alteri quod feceris!
Reply
07-02-2018, 10:59,
100 nie jest duzym wydatkiem? aha no comment
Ja grę kupiłem i jest OK zauważ ze piszemy w dziale "Pomóżcie nam promować Glorię Victis!" i to była moja propozycja. Obawiam się ze pisanie "ludzie wydajcie 100 to przecież nie jest dużo" nie będzie dobra reklamą.
Reply
07-02-2018, 14:13,
Rozumując zdroworozsądkowo dla zwykłego, szarego Polaka, wydanie 100zł odczuwalnie nadszarpuje budżet. 40zł od biedy jeszcze ktoś przełknie, ale też nie każdy. Takie kwoty są wysokie, tym bardziej za tak marną produkcję z wątpliwą przyszłością (w odczuciu wielu nowych graczy).

Naluja, jesteśmy w Polsce i mamy inne realia cenowe niż za zachodnią granicą, gdzie 20$ to jak splunąć za siebie. Bazy graczy nie stanowią bogacze i snoby, tylko właśnie ci szarzy ludkowie, którzy chcą się oderwać na chwilę od dobijającej rzeczywistości.

Póki co uczciwą ceną za GV jest góra 20-25zł na wyprzedaży w Biedronce czy jakimś poczytnym magazynie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.