Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomóżcie nam promować Glorię Victis!
07-02-2018, 16:43,
RE: Pomóżcie nam promować Glorię Victis!
Powiem, że przez kilka dni oglądałem kilka recenzji "tfu", zero znajomości gry a hejt leje im się z ryja ze aż nie miło.
Reply
07-02-2018, 21:40,
Morgenes,
Nie mówię tu o reklamie, a samej rozgrywce, pytałeś czy warto kupić grę - tak to odebrałem.
Więc podtrzymuje, że choćby miało to być 100 pln to warto kupić i sprawdzić, ewentualnie zareklamować na steam i odzyskać pieniądze.

Whitedany,
umówmy się, jeśli ktoś myśli nad zakupem gry, szuka w klimacie średniowiecza, to nei znajdzie tego typu podobnej gry, a 100pln w realiach Polski to osobny temat, bo można go rozwinąć o wątek osobistych wydatków codziennych jak choćby szlugi na dzień, hotdogi na cpn, browar na sen etc co by to nie było, chcesz grę - musisz bulić, takie realia świata, a projekt wcale taki chujowy nie jest, skoro sam mówisz o potencjale w innych postach.

Pozdro!Smile

Ab alio exspectes, alteri quod feceris!
Reply
07-02-2018, 21:58,
Osobiście nadal dostrzegam potencjał w tym projekcie, tylko niech odbiegną i na powrót robią projekt z serca, dla graczy, a nie pod publikę, bo tętno słabnie, a objętość zaczęła już dawno przerastać formę.

Reply
07-02-2018, 23:52,
Nie do końca, że chcę to muszę bulić, bo wcale nie muszę Smile Zawsze mogę olać temat i pójść do konkurencji, gdzie nie będę płacił wcale. Z drugiej strony też mogę całkowicie porzucić temat i wrócić do Warthundera i ich Ligi Wink Czego robić póki co za bardzo nie chcę z innych powodów.

Rozwijanie tematu o patologie społeczne, za bardzo na miejscu tu nie jest Wink Prawdziwie ubogiego człowieka nie stać na fajki, tym bardziej coś gorąco-pso podobnego na Orlenie czy codziennego browara na sen (co już zakrawa o alkoholizm). Reszcie źle się nie powodzi skoro ich stać na takie wydatki. Także zostawmy ten wątek, bo to nie to forum.
Reply
08-02-2018, 10:07,
Jak ktoś nie ma na "chleb" to nie myśli o zakupie gry, zwłaszcza że ma spore wymagania ta gra więc i sprzęt musi być, a jak już ktoś ma sprzęt chleb i piwko, to te 100pln na tego typu grę to nie jest pieniądz Smile ciach temat

Pozdro!

Reply
08-02-2018, 11:46,
No to porównanie wyszło Ci średnie szkoda, że nadal nie ma w Twoich postach pomysłu na promowanie gry.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.