Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manga i anime czyli Japonio witaj :)
05-11-2012, 17:33,
RE: Manga i anime czyli Japonio witaj :)
Japonia to wspaniały kraj o pięknej kulturze i historii. Niestety w wyniku ogromnego skomputeryzowania
ludzie stali się uzależnieni od sprzętów elektronicznych. Młodzież zamiast interesować się światem woli patrzeć się w ekran komputera lub tabletu. Filmy i gry komputerowe stają się głównym "materiałem budulcowym" ich kręgosłupa moralnego, w wyniku czego powstają anomalie społeczne składające się z demoralizowanych degeneratów tudzież ludzi pozbawionych własnego zdania - łatwych do kontrolowania. Oczywiście nie dotyczy to całego kraju. Wracając do anime to mam parę faworytów:
- Death Note,
- Full Metal Alchemist,
- Deadman Wonderland,
- Highschool of the Dead,
- Bleach ewentualnie Naruto.
[Image: 9jlr8l.png]
Reply
06-11-2012, 22:54,
up@ O co chodzi w animach,bo ja ich nigdy nie rozumiałem
[Image: kJG.png]
Reply
07-11-2012, 01:49,
Toż to zwykłe bajki, tyle że rysowane w specyficzny sposób.
Mógłbym zgodzić się, że macie rację, ale wtedy nikt z nas by jej nie miał.
Reply
07-11-2012, 01:58,
Neotix, prawie dosłownie, od zachodnich cartoons różniły się tylko tym sposobem rysowania i faktem, że niekoniecznie główny bohater / dobro wygrywało, przedstawiały całą sytuację w bardziej niejasny sposób niż zachodnie happy endowe bajki. Po za tym nie różnią się praktycznie niczym, bo są też zachodnie produkcje z bardzo ciekawymi wątkami fabularnymi ale raczej są mało znane.
"To nie jest tak, że próbuję gdzieś uciec, a nawet jeśli to możesz być pewna, że wrócę." !

日本学科
Reply
07-11-2012, 02:19,
Może i "bajki", ale duża ich część posiada lepszą fabułę, bohaterów i ogólnie wszystko, od większości filmów Tongue Taka różnica, że Anime jest animowane, a filmy z udziałem prawdziwych ludzi.
Reply
07-11-2012, 11:15,
Większość filmów z aktorami to tez bajki.
[Image: 5my82h.jpg][Image: qqerg1.jpg]
Reply
30-01-2013, 11:56,
Kurdę... Widzę, że ktoś ogląda jednak anime lub czyta mangę... to jest lekka nowość, sam bym w życiu nie pomyślał, że osoby zainteresowane taką wspaniałą grą (tak jak ja) mogłyby przy okazji docenić ten kawałek kultury Japońskiej.
Sam od dosyć nie dawna się tym interesuje i myślę, że oferują one znacznie więcej niż nasze europejskie albo amerykańskie produkcje które czasami aż odrzucają głupotą (no niektóre anime też, ale jak się dobrze wybierze...)
A może rzucę sobie swoją małą listę? nie jest tego dużo ale proszę:
Death Note - Obejrzane
Naruto - Obejrzane
Naruto Shippuuden - 297e
Clannad - Obejrzane
Clannad After Story - Obejrzane
Elfen Lied - Obejrzane
Devil May Cry - Obejrzane
Psycho-Pass - 14e

No to tyle jeżeli o to chodzi Smile
PS: Przepraszam za odkopywanie dosyć starego tematu Smile
Reply
30-01-2013, 16:07,
Obejrzyj sobie (koniecznie) Full Metal Alchemist i Full Metal Alchemist 2:Brotherhood, w obojętnej kolejność bo po za początkiem, to są dwie całkiem inne opowieści, jedynie część bohaterów jest taka sama. Dwójka jest całkowicie oparta na mandze, jedynka duuuuuuuuuuuuużo mniej.

Jak obejrzałeś Death Nota, bo obejrzyj sobie Code Geass - podobno bohaterowie główni: inteligentni i dążą do celu po wielu trupach, oszukują i ukrywają swoją prawdziwą tożsamość. Taki szkopuł, że w CG są mechy (ktoś może nie lubić) i chociaż jest ich dość sporo, to w ogóle się na nich nie skupiasz, bo ważniejsze są plany Leloucha Big Grin
Reply
30-01-2013, 17:06,
Dorogon czytasz mi w myślach? właśnie przed chwilą skończyłem oglądać piąty odcinek Fullmetal Alchemist: Brotherhood i muszę przyznać, że jest świetne... miałem na swojej liście od pewnego czasu ale przełamać się nie mogłem.
A co do reszty to się zobaczy... nie chciałbym za dużo serii na siebie brać.
Ale rozważę to Smile
Reply
04-02-2013, 13:14,
Jak się interesujesz grami to polecam Sword Art Online. Świetne anime naładowane różnymi emocjami.
Może jeszcze zainteresuje cię Accel World. Też anime o grze, ale mi się średnio podobało bo nienawidzę gdy główny bohater jest bezradną ciotą.
Mógłbym zgodzić się, że macie rację, ale wtedy nikt z nas by jej nie miał.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.