Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manga i anime czyli Japonio witaj :)
04-02-2013, 13:58,
RE: Manga i anime czyli Japonio witaj :)
(04-02-2013, 13:14)Neotix Wrote: Jak się interesujesz grami to polecam Sword Art Online. Świetne anime naładowane różnymi emocjami.
Może jeszcze zainteresuje cię Accel World. Też anime o grze, ale mi się średnio podobało bo nienawidzę gdy główny bohater jest bezradną ciotą.
Miałem właśnie zobaczyć Sword Art Online ponieważ ktoś mi polecił to anime, a co do tego drugiego to zobaczymy, teraz mam pewne problemy z internetem i za bardzo nie mogę oglądać Sad
A tak btw to lubię jak bohater jest słaby, to zawsze śmieszne jest Smile
Reply
04-02-2013, 15:24, (This post was last modified: 04-02-2013, 15:35 by xeir.)
Chciał bym zaznaczyć ze ogląda się ów anime/mangę zależnie od humoru sieka . komedia itp.

Od siebie dodam parę tytułów godnych zainteresowania które chyba nie były wszystkie wymienione ^ ^

"Kingdom" szczerze na początku z bólem oglądałem ale już się przyzwyczaiłem i nawet mi pasuje ,
"Black Lagoon" ( i inne części )
"Full Metal Alchemist" ( i jego alternatywna fabuła )
"Hellsing Ultimate"( w poprzednim roku był wyd ust odcinek ) i zwykły sezon "Hellsing"
Pandora Hearts
D.Gray-Man
Tsubasa Chronicle
Zetman

lub opcjonalnie One piece ( mi się akurat nie podoba )
Lub Fairy tail ( nie trawie wersji anime , lepsza manga ... )

Co do mang jest sporo tytułów po polsku godnych polecenia choć by seria The Breaker , Psyren , Übel Blatt ( chociaż tą wydają tak rzadko , a tłumaczą na polski jeszcze gorzej ...) No i Vinland Saga ( chociaż nie wiem jak tam z wydawaniem po polsku ostatnio z tym ) jest jeszcze min z 5 tytułów godnych zainteresowania ale już nie pamiętam Smile ( << no i bleach )

Jest oczywiście wiele angielskich tytułów godnych zainteresowania , ale to jest OPCJONALNE jak ktoś zna angielski na poziomie średnim ( bo raczej tłumaczenie co 2 słowa w google psuje KLIMAT, ja sam jak czegoś nie rozumiem próbuje wyrwać co to znaczy z kontekstu ) ,

Chciał bym ostrzec jak się zacznie oglądać mangę po ang to się przestaje od razu po polsku , polscy tłumacze są czasem strasznie do tyłu Smile

Ps : to są głównie "przygodówki" ofc jest wiele wiele wieeele komedi , ale raczej niektóre są tak popierdzielone ze osobą o zdrowych zmysłach bym ich nie polecał Smile No i inne Smile
Reply
11-03-2013, 11:59,
No to jedziemy.
Naruto, Bleach, Hellsing, School Days (końcówka ryje banie)
Nie lubię zbytnio takich romansideł itp...najlepiej krew, cycki, flaki i szatan Big Grin
Reply
11-03-2013, 18:45,
Aha... A pan do kogo?
Nie znam pana boś się pan nie przywitał, a tak na serio to... Każdy ogląda to co lubi, ja akurat nie lubię jak wszystkiego wymienionego powyżej jest za dużo ^^
Reply
11-03-2013, 23:34,
Ogółem napisałem o moich gustach.
Reply
13-03-2013, 08:30, (This post was last modified: 13-03-2013, 08:30 by BLooDek.)
Oglądałem film Animowany Dante Inferno.
A tak na co dzień to GuP
http://images6.alphacoders.com/324/324206.jpg
[Image: 71f620a09ad1ec5f288a701a0f8d66fe_origina...1385741662]
Reply
14-03-2013, 07:35,
Jakoś zaskoczony to nie jestem...
Reply
14-04-2013, 20:32, (This post was last modified: 15-04-2013, 15:35 by Qnio91.)
1. Berserk
2. Claymore
3. Hunter x hunter
4. Soul eater
5. Akira

http://www.youtube.com/watch?v=iPdl-ZLtA9c
Crush your enemies, see them driven before you, and hear the lamentation of their women.
Reply
14-04-2013, 21:09,
Teraz przypominam sobie Rycerzy Zodiaku, nie jest to najlepsze anime, ale przypomina mi dzieciństwo.

» (report) Cnota - 27-11-19:09 -- Dowiedziałem się, że jestem autorytetem dlam wielu młodzików zaczynających przygodę z siłką. Kiedyś się cisnęło ostro, na strzała padał każdy na dyskotece, czasami po dwóch Smile
Reply
16-04-2013, 11:08,
Ogląda ktoś z was Shingeki no kyojin ?
Crush your enemies, see them driven before you, and hear the lamentation of their women.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.